Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Úvodní zkouška(Tsugumi)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 18:43

Bylo odpoledne kolem 4 hodin. Dnes byl důležitý den. Vše co si potřebovala si měl sebou a věděla si, že se to bude dít. Akademii si dokončila, jenže před 10 lety se to trochu změnilo, a genin by měl vykonat i praktickou zkoušku než bude přiřazen do týmu. Byli jste pár kilometrů od Kumo v hlubokém lese a bylo zde spoustu ninjů co si neznala a pár lidí z klanu. Tvůj bratr tu nebyl, ale tvůj otec ano, a stál vedle tebe.

Stáli jste spolu před velkou železnou bránou, a kolem ní se do dáli rozpínal travnatý plot velký 4 metry. Nad bránou bylo vyvěšeno číslo 2. Plot se rozpínal jak doleva tak doprava a na roh onoho čtverce nebylo vidět. Protože časem se zeď ztratila v hustém lese. Otec stál po tvém boku, byl velký a mohutný rozhodně snad největší co zde byl. Šel před tebe, klekl si a dal ti své velké ruce na ramena. "Tsugumi, to zvládneš. Si jedna z nejnadanějších." řekl a usmál se. "Víš co si mi tehdy řekla 'Budu trénovat tvrdě a nezklamu maminku!'a já věřím tomu, že jí nezklameš. pověděl ti, a nedal ti prostor na odpověď, protože hned vstal. Přišla žena ve zbroji, nebyla tak velká a nebyla mohutná, ale působila velmi zkušeně a zoceleně. Roztáhla velký svitek "Tsugumi Arimasu" přečetla a pohlédla na tebe, aby si poslouchala. "Podstupuješ zkoušku síly, odvahy a rozumu! Každá zkouška je jedinečná, a navržena zkušenými ninji. Tvou zkoušku navrhl vůdce klanu Arimasu, Kanayo Arimasu. Navrhl se sám." zakončila a možná tam byl vidět malý úsměv. Ten, ale vzápětí zmizel, protože pokračovala. "Tvůj úkol bude najít ten správný svitek a bezpečně ho dopravit ven z objektu. Ten poznáš tak, že na něm bude napsáno slovo Kai. Zkouška může trvat několik dnů, a nikdo ti nebude pomáhat." řekla nakonec a složila svitek. "Nějaké otázky?" zeptala se.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 19:30

Tsugumi

Dnes byl můj důležitý den a já připraveně stále vedle svého otce, který tu byl z nich ten největší machr. Na otcova slova jsem kývnula hlavou a pak začala mluvit nějaká žena ve zbroji. Po jejím přednesu mi naskočila husí kůže, ale já se hnedka oklepala a kývnula hlavou. Zkouška síly, odvahy a... rozumu. Naštěstí se to odehrává v lese, takže pohyb mezi stromy nebude těžký. Pomyslela jsem si a pak mi sdělila další informace a to, že musím najít správný svitek, který poznám jenom tak, že je na něm napsáno slovo Kai. Kai? Hmm... takže jenom najít správný svitek? To by měla být hračka... i když v tak hustém lese.. hehe. Zamyslela jsem se a na její poslední větu akorád zakroutila hlavou jakože "ne".
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 21:32

"Dobře tedy." řekla ti žena ve zbroji a odstoupila krok do strany. Vše kolem tebe ztichlo a nikdo si už nedovolil říct. "Zkouška tedy započala." řekla a jako jediná kolem tebe mluvila. Najednou bylo slyšet skřípání a po chvilku se začaly otevírat mohutné dveře. Trvalo to snad minutu než se úplně otevřeli a žena ti pokynula už beze slov rukou, aby si vešla.

Po té co si vešla si za zády uslyšela skřípavý zvuk a mohutné dveře se zase zavírali. Poslední kdo byl vidět ve škvírce mezi zavírajícími křídly dveří, byl tvůj otec, který se na tebe hrdě usmíval.

Před sebou si spatřila rozpínající se hustý les, jehož listí zakrývalo pohled na oblohu. Pnuli se do neuvěřitelné výše a po té co si chvilku koukala směrem do lesa si uslyšela za zády hrom, jehož zvuk postupně procestoval celý les. Bylo to jakési znamení zahájení, a když si se otočila dveře už tam nebyli. Jen spousta stromů. Les byl velmi hlučný, na to jak byl hustý bylo všude kolem tebe slyšet spousty zvířat a odněkud dokonce bylo slyšet syčení vody, jako kdyby byl blízko tebe vodopád.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 21:47

Tsugumi

Když se dveře otevírali, tak jsem se hluboce nadechla a vydechla. Bylo mi jasné, že tuhle zkoušku musím udělat, protože na téhle zkoušce závisí celá moje budoucnost a nemůžu porušit svůj slib. Po otevření dveří jsem vešla dovnitř a pak se začali zase zavírat. Automatickou reakcí jsem natočila hlavu tak, abych ještě viděla otce. Dveře se zavřeli a předemnou byl ten vytoužený hustý les. Sugoooi! Pomyslela jsem si a dvakrát se otočila dokola, abych se jaksi zorientovala. Pak se ozval zvuk, který nejspíše odstartoval celou zkoušku. Jakmile zvuk přestal být slyšet, tak ho nahradil zvuk zvířat a syčení vody, která apelovala na to, že buď padá z velké výšky nebo si jen tak brouzdá korytem. Nejspíš bych měla jít k té vodě a až od té vody se pořádně ponořit do lesa. Nebo budu mít štěstí a něco tam najdu. Rozhodovala jsem se a nakonec se vydala směrem, kde syčela ta voda. Na zemi mohli být různé pasti, tak jsem to pro jistotu vzala po stromech.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 22:10

Zamířil asi k vodě. Vzít to po stromech byl rozhodně dobrý nápad, les byl tak hustý, že by bylo obtížné mezi kmeny stromů. Lezlo se krásně rozhodně sis to mohla užívat, protože větve byli blízko u sebe a nebylo třeba žádných velkých skoků. Sem tam kolem tebe prolítli ptáci, kteří hledali místo kam by se usadili. Najednou byl slyšet zvuk jako kdyby se přetrhla niť a na to okamžité šustění, které by nenechalo nikoho v klidu. Přímo na tebe zpředu letěli kunaie obarvené na hnědo, špatně viditelné. Bylo jich tak pět a byli rozmístěné tak, že se jim rozhodně dalo blbě vyhnou na místě.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 22:43

Tsugumi

Mezi stromy to šlo jako po másle a díky mé zdokonalené rychlosti s tím nemám vůbec žádný problém. Když se nad tím zpětně zamyslím, tak je to i taková vědomostní zkouška, takže bude možné, že tu budou nějaké hádanky. Už svitek s názvem "Kai" mi připadá divný, protože by jen tak nedali slovo jednoho z mnoha způsobů, jak se zbavit genjutsu na obyčejný svitek. Bloumala jsem nad tou zkouškou a pak byl slyšet zvuk přetrhnuté nitě a to nikdy není zvuk, který by chtěl každý slyšet, proto to je zvuk, který znamená něco hodně špatného. Proud vítru se hnedka změnil, protože proti mě něco letělo a já neměla moc času na to, abych vymýšlela taktiku nouzového úniku. Pořádně jsem se soustředila a snažila se využít svojí rychlost tak, abych dopadla na nejbližší větev dřív, než se to něco ke mě přiblížilo natolik, aby mi to dokázalo ublížit. Plánovala jsem se od té větve odrazit směrem do koruny stromů, kde byla možnost se zachytit za menší větve.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 22:53

Tsugumi zareagovala rychle a povedlo se jí to. Kunaie nabarvené na hnědo nenašli svůj cíl a zapíchly se do stromů. Ptáci se rozlétli do všech koutů jen, aby už nebyli v podobném nebezpečí. Vodopád už slyšela hlasitěji což bylo díky tomu, že už urazila kus cesty než sklapla první past. Pokud se koukla na větev na, které zrovna stála, když kunaie vymrštili. Uviděla přetrženou nit tak strašně nenápadnou a nabarvenou stejně jako je větev, že se skoro nedala zpozorovat jen jak byla teď pokroucená, kvůli prasknutí tak byla vidět.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 23:29

Tsugumi

Bylo to celkem těsné a hlavně už to začala být zábava. Takže to byl houf kunaiů ? Jak to, že jsem je neviděla?  Určitě bych si jich všimla.   Pomyslela jsem si a ještě chvilku si vysela na těch větvích a sledovala tu větší větev na které se to muselo spustit.  Byla tam zbarvená nitka do hněda, která byla tak dobře zamaskovaná, že by si ji nikdo nevšiml, ani kdyby měl ten nejostřejší zrak na světě. Tohle musí být nějaká blbost...  Přeci nenechají slabé geniny se vypořádat s takovými pastmi, které jsou zamaskované na maximální úrovni... Ale je tu ještě jedna věc..  Ta paní říkala, že to je test vymyšlený mým otcem a přímo pro mě, což znamená, že tu budou pasti takové, aby mě dostali v mojí největší výhodě, kterou otec zná moc dobře. Zamyslela jsem se a pak se spustila na tu větev a tu niť si dala do pouzdra.   Možná se to ještě bude hodit . Řekla jsem si v duchu při zandávání  nitky a pak mě nenapadlo už nic jiného, než pokračovat v cestě skrz stromy.  Voda byla už slyšet blíže a já si při cestě už dávala větší pozor, když tu jsou pasti, které jsou maximálně nenápadně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sun May 31 2015, 23:43

Tsugumi pokračovala už opatrněji mezi stromy. Sem tam si všimla pár nití a dokonce některé byli nataženy v prostoru. Zjistila, že je zde opravdu hodně pastí. Opatrnost se rozhodne vyplatila a najednou si vyšla z lesa, a jak si se dostala ven, hučení a nebo syčení chceš li, bylo slyšet stokrát více. Byl to docela pěkný palouk a před tebou tekla asi tak 5 metrů široká řeka která ústila z dopadajícího vodopádu, který měl několik metrů do výše a padal pod okraj. Nakonec si tedy byla pod vodopádem, proto tolik hluku. Bylo zde krásně, protože voda byla čistá. Tak čistá, že si na jejím dně asi tak 3 metry uviděla několik válcovitých kovových pouzder, které by odpovídali svitkům. Na trávě sis nevšimla žádných pastí a nebo zvláštností.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Mon Jun 01 2015, 00:27

Tsugumi

Byl to celkem kus cesty a já konečně doskákala na konec,  kde začínal pěkný palouk s velkým vodopádem. Rozhlížela jsem se a na té trávě mi nepřišlo nic divného, a to mi vrtalo hlavou, protože všechny pasti doteď byli maximálně nezpozorovatelný a v té trávě by to neměla být výjimka.  Vzala jsem pár kamínků co byli okolo a poházela je okolo.  Čekala jsem, jestli se něco stane nebo ne. Dávala jsem velký pozor, protože tam kde to vypadá, že nic není, tak je nakonec posetý několika pastěmi.  Nepohnu se dál, dokuď nebudu mít jistotu, že tu opravdu nic není. Musím hrát na jistotu.  Pomyslela jsem si a vyčkávala.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Mon Jun 01 2015, 21:56

Rozházel si kamínky na trávu, ale nic se nestalo. Bylo to opravdu bezpečné, nebo to alespoň tak vypadalo.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Mon Jun 01 2015, 22:24

Tsugumi

V trávě žádné pasti nebyli a já pomalinku vyrazila k vodě. Šla jsem opatrně a měla pořádně nastražené uši, kdybych náhodou zavadila o další drátek. Došla jsem k vodě bez jakéhokoliv náznaku pasti a skrčila se s pohledem do vody. Vypadá to na svitky, že by to bylo takhle jednoduché? Ne.. tady bude trik někde v té vodě. Pomyslela jsem si a vzala menší klacíček, který ležel vedle břehu. Natáhla jsem ho do vody a nic se nedělo. Takže to vypadá na opravdu křišťálově čistou vodu. Prohnalo se mi hlavou a začala jsem přemýšlet nad tím, jak ty svitky, nebo co to leží na dně, vylovím. Můžu použít drátek a na něj navázat pár klacíků, kterýma bych mohla pošoupnout ty věci dole blíže k břehu. Přemýšlela jsem, ale pak mi došlo to, že to není vůbec akční, a že více akčnější by bylo pro ně prostě skočit. Shodila jsem ze sebe oblečení a ve spodním prádle se ponořila pro ty svitky. Brala jsem je po jednom a při každé cestě je položila na okraj břehu a pořádně se nadýchla. Prováděla jsem to v rychlém tempu, protože se mohlo cokoli stát a při cestě s posledním svitkem jsem udělala pár otoček a po vynoření ho položila na ty ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Wed Jun 03 2015, 11:33

Když si plavala nahoru naposledy, ve vodě se na moment setmělo, to nejspíše znamenalo, že tě zalil něčí stín. Nic si, ale neslyšela dokud si nevynořila hlavu a před tebou ti zrovna v tu chvilku nějaký orel chytl do pazourů oba svitky co už tam byli a s hlasitým písknutím vzlétl než si cokoliv mohla stihnout tak se vznést a snažil se ti uletět ti, byl obrovský větší než ostatní orlové. Mířil na sever, kde se najednou v dáli za stromy objevila jedna hora. A tobě připadalo, že sis jí buď nevšimla než si šla do vody a přes stromy nebyla vidět, a nebo se tam prostě zjevila za tu dobu což byla zvláštní myšlenka.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Wed Jun 03 2015, 16:22

Tsugumi

Už ve vodě jsem viděla něco, co napovídalo stínu. Ninja? Chce mi ukrást věci? Proletělo mi hlavou a v rychlosti jsem mířila na hladinu. Hned po vynoření byl vidět orel gigantických rozměrů z mého pohledu. Vzal mi všechny svitky, které jsem doposud vyskládala na břeh a moje první reakce na jeho útěk byla taková, že jsem rychle doplavala ke břehu a z brašny vytáhla kunai s výbušným lístkem, a v rychlosti ho hodila směrem nad orla, protože při cestě musel kunai i s lístkem klesat.  Čekala jsem ve vodě na to, jestli ho to zasáhne, nebo ne. Nijak jsem nevnímala zatím tu horu, protože jsem se soustředila hlavně na to, aby ten orel schytal to, co si zasloužil. V druhé ruce se mi svíral poslední svitek, se kterým jsem vyplavala na hladinu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Wed Jun 03 2015, 16:38

Pokus to byl dobrý, ale najednou si viděla jak se orel napřímil postavil proti větru a otočil se. Mávl křídly neskutečnou silou. Křídla byli obrovská. Normální orel má rozpětí 2 metry, teto mohl mít tak 3 a půl. Jak jimi mávl tak si viděla jako kunai zavrávoral a změnil směr takže ho vůbec netrefil a při dopadu na zem vybouchl. pak na tebe otočil hlavu skoro jako kdyby na tebe pohlédl, ale to byl jen mžik, protože se otočil a rozmáchl se křídly a letěl ke vzdálené hoře.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Wed Jun 03 2015, 17:30

Tsugumi

Vypadalo to, že by se mohlo povést, ale ten orel se napřímil a kunai pomocí křídel odrazil někam úplně do pryč. Hm.. ten orel je fakt dobrej. Měla bych ho pronásledovat, když mám tohle? Řekla jsem si v mysli a podívala se na svitek, který jsem držela ve své druhé ruce. Vylezla jsem z vody a začala si prohlížet ten svitek, jestli na něm je znak 'Kai'.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Fri Jun 05 2015, 11:16

Na svitku byla znázorněna hora. Což vzhledem k tomu, že orel mířil k hoře, která se tam objevila buď dost dobře naplánované, a nebo na tom všem bylo někdo od začátku zvláštní. Slunce pomalu zapadalo a trochu se ochladilo.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Fri Jun 05 2015, 14:16

Tsugumi

Na svitku byl znak hory a já se podívala směrem, kterým letěl orel. Eh..? Ta hora tam při mém příchodu nebyla.. nebo? Pomyslela jsem si a pak se oblékla. Mohlo by to být genjutsu, ale trošku silnější genjutsu, které se nejspíš dá zrušit jenom tím svitkem se znamením 'Kai'. Prolítlo mi hlavou, protože kdyby to bylo obyčejné genjutsu, tak by to bylo moc lehké. Svitek jsem schovala do brašny a vydala se po stromech směrem k té hoře. Až tě chytím, tak tě sním. Hehe... Řekla jsem si pod nos a poté se trošičku zachechtala. Dávala jsem si pozor na okolní prostředí, protože mě mohlo překvapit úplně cokoliv, přeci to bylo navržené mým otcem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Fri Jun 05 2015, 21:53

Zamířila si směrem k hoře to znamenalo, že si opět vstoupila do lesa, mezi korunami ta hora moc vidět nebyla, protože les byl opět hustý a mohlo se stát, že se brzy ztratíš. Navíc se stmívalo a začínala být trochu zima. Jediné co tě mohlo těšit bylo to, že žádné pasti ať už si byla opatrná jak chtěla si neaktivovala.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Fri Jun 05 2015, 22:29

Tsugumi

Několik minut jsem skákala po větvích stromů a vzhledem k tomu, že přes koruny stromů nebylo nic vidět, tak jsem se rozhodla vyškrábat se úplně na vrch koruny jednoho stromu, a rozhlédnout se. Kupodivu čas rychle utíkal a začalo se stmívat s nárůstem zimy. Trošičku jsem se oklepala kosou a rozhlédla se okolo. To není dobrý. Jestli slunce úplně zapadne, tak šplhat po hoře bude extrémně nebezpečné. Pomyslela jsem si a i když byla zima a stmívalo se, tak to nebylo nic, co by mne mělo zastavit před získáním toho svitku. Rozhled byl pro mne dostačující a já opět slétla na nižší větve a mířila směrem k hoře.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sat Jun 06 2015, 20:51

Slunce zapadalo a začalo být hůř vidět. Jediné pozitivum bylo, že si se dostala na okraj lesa a před tebou byl pár metrů palouk. Za tím paloukem byla ona hora, která se tyčila až bůh ví kam, protože to ve tmě nebylo vidět, ale pokud si pořádně koukla tak si viděla jak asi uprostřed hory je žluté světlo, které se láme o stěnu. Jako kdyby tam byl výběžek a rozdělaný oheň bylo to, ale tak 100 metrů nad zemí a skála bylo poměrně příkrá. V dáli si viděla cestu kolem hory, která postupně stoupala, ale byla blbě vidět, protože začínala pořádná tma.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sat Jun 06 2015, 21:10

Tsugumi

Cesta lesem byla rychlá a bez jediné pastičky, což mě trošičku překvapovalo. Užívala jsem si skákání po stromech, protože to ke mne kladlo nádherný pocit života. Na konci lesa byl další palouček, který mi odhalil to, že slunce zapadalo víc a víc a já s těží viděla příštupovou cestu na horu. Když jsem se pořádně zadívala a zaostřila zrak, tak bylo vidět světlo, které odpovídá ohni. Orel si snad neumí zapálit oheň... Prohnalo se mi hlavou a z brašny vytáhla kunai. Začíná se hodně stmívat, a to značí, že celé okolí bude teď více nebezpečnější. Řekla jsem si v mysli a podívala se směrem na to světlo, které bylo vidět z té dálky. Jestli tam někdo založil oheň, tak tam musí být cesta, která by vedla přímo k tomu ohni, nebo aspoň ke vchodu do nějaké jeskyně. Promýšlela jsem celou situaci a rozeběhla se k hoře.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sat Jun 06 2015, 21:30

Mířila si k hoře s kunaiem v ruce. Neslyšela si žádné podezřelé zvuky. Cesta kolem hory nahoru, byla poměrně široká rozhodně se dala použít na zásobování. Vůz by se sem krásně vešel. Nebyla to ani štreka, ale za horizontem cesty si uviděla světlo jasněji. Pokud si nahlédla za horizont cesty. Uviděla si oheň, který vypadal, že je čerstvé založen a u něho bylo pár pařezů na sezení. Nikdo tam, ale nebyl kromě velkého orla, který stál na stoličce a něco hledal mezi peřím.

Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sat Jun 06 2015, 21:47

Tsugumi

Cesta k hoře byla poklidná, ale i přesto jsem nepolevila v ostraze. Cesta kolem hory byla velká a mohla mít mnoho využití. Tichým poklusem jsem šla po cestě a po několika minutách už bylo světlo vidět jasněji. Bylo mi jasné, že tam někdo může být a proto jsem si z pasu sundala čelenku a natáhla jí tak, abych v odrazu viděla, jestli tam někdo je. Obraz nebyl jasný, protože se stmívalo, ale něco na tom poznat bylo. Asi tu někdo byl, ale nejspíš utekl kvůli tomu orlovi. Pomyslela jsem si a ze země vzala kámen a hodila ho co nejdál směrem dolů, aby udělal zvuk a přilákal pozornost toho orla.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   Sat Jun 06 2015, 22:04

V obrazu se vyčíst něco dalo, ale trvalo to nějaký čas to všechno zpracovat. Detaily nebyli jasné, ale najednou si viděla jako kdyby orel koukl přímo do tvé čelenky tobě do očích, jako kdyby věděl, že tam si což bylo zvláštní, ale nemohla si o tom přemýšlet, protože najednou křupla země a kolem rukou se objevili dotonové ruce, které tě chytli hrubě za zápěstí a trochu tě zvedli do vzduchu. Nemohla si nic dělat, protože to bylo okamžité a ještě k tomu si byla ve stínu. Jak tě zvedali najednou si nemohla ani došlápnout na zem. Ty velké dotonové ruce se táhli až k zemi ze které vystupoval muž a držel tě hrubě za roztažené ruce ve vzduchu. Před tebou dopadl druhý muž s přeškrtnutým znakem kumogakure. "Tak se přeci jen chytla." řekl a olízl si ret. Velký orel najednou vzletěl a dopadl mu na rameno div, že mu ho nepropíchl.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Úvodní zkouška(Tsugumi)   

Návrat nahoru Goto down

Úvodní zkouška(Tsugumi)
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Chuninské zkoušky a následný časový posun

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: