Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Návrat největšího intrikáře!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 12:44

Izanagi Ryugo/Kentiri

"Hm, co z toho budete mít? Tak třeba vás můžu pozvat na drink nebo tak něco." Řekl jsem dost ironicky protože jí samotný mohlo dojít že v téhle situaci jí nemám co nabídnout. Pak jsem se ale zděsil já ještě víc z jejich posledních slov. Na sucho jsem polknul a opřel jsem se lokty o stůl.
"Ano, jestli se tomu tak říká, myslím že ano. Počkat ale, jaké proroctví? O žádném nevím." Zeptal jsem se ačkoli jsem si nebyl jistý zda mi odpoví.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 12:45

Hideyoshi Ryugo

Nešlo to, ani za prd se kámen nedokázal odlepit od země. Nechal tedy toho a otřel si své opocené čelo od toho všeho snažení. Ah, tak ty se mnou komunikuješ taky jo? Popíchl draka, který v něm sídlil. Rozhlédl se kolem a uvědomil si, že v parku není sám. Cítil se trochu trapně, že musí vypadat jako nějaký naprostý blázen. Zamával lidem okolo a usmál se. Já tu trénuju! Zařval k nim a dál se věnoval tréningu. Brát si od tebe sílu. Hmm a z jakého důvodu mi ji nechceš dát? Jsme těd jeden tak bychom spolu měli nějak..no vycházet. A když bude s tebou rozumná řeč tak můžeme být i přátelé. Co ty na to? Věděl však, že bude drak v tomhle zatvrzelý zatím a o svoji sílu se nebude chtít jen tak rozdělit. Mohli bychom se domluvit.. dejme tomu na nějaké proti službě. Domluvíme se ne? Šibalsky se zazubil a čekal jak zareaguje na tu nabídku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 13:24

Montaro Hyuuga

Poslechl si to celé nepřerušoval ho neměl důvod. Alespoň se necítil jako dítě, kterému někdo něco vytýká, že udělal špatně. "Víte, když jsme byli u Raikage, tak si o mě udělala podobný obrázek. Tam jsem vás urazil. Za to se omlouvám." řekl na rovinu, dneska měl už jeden takový rozhovor, a prozatím se vzdal očí pro Ichira. Chtěl být teď velmi upřímný. Ať se pak Hokage rozhodne jak chce. "Za těchto několik posledních dnů se toho odehrálo tolik, že sám nevím čím jsem. A pořád jsem přemýšlel, ke komu vlastně patřím." zhluboka se nadechl a stoupl si, aby vypadal trochu vážněji. "Vím, že Ichiro přede mnou má strašně moc tajemství, a možná je hloupost v něho věřit, ale to co jsem s ním zažil to co on mi poskytl. Já jsem si to prostě užil, a poznal jsem ho trochu více. Bavilo mě to, a ještě mi pomohl trochu zesílit." mluvil docela dlouho a musel si dát trochu pauzu. Opět se nadechl a nechal i Hokagemu prostor pro přemýšlení. "Kdybych mohl. Kdybych jen mohl tak teď hned odejdu za ním a příště kdyby jste mě viděl bylo by to po jeho boku." řekl, aby nastavil nějakou rovinu pro rozhovor. "On by to, ale tak stejně nechtěl a byl bych spíše na obtíž. Toho jsem si vědom" řekl a povzdechl si nevěděl jestli vůbec ví proč je Montaro zde a nebo jestli ti byl vůbec Malakai. Vložil ruku do kapsy, ve které měl onen obrázek dotkl se ho, ale nevyndal ho. Jenom se ujistil, že tam je. "Jak může někdo jako já přispět Konoze, když bych tu rád zůstal, ale také bych chtěl být s Ichirem a získat Byakugan." povzdechl si a neveděl co si z toho Kokai vyvodí.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 13:46

Ryuu Emiro

Když mi jeho robotickou vychytávku podal, vzal jsem jí do své pravé ruky, byl jsem levák a zápěstí na mé levé ruce bylo pryč. Nasadil jsem si tu robotickou věcičku, kterou mi právě on podal a udělal jsem pár gest. Vypadalo to, jako by byla opravdová, jako by mi patřila. Shrnul jsem přes ní rukáv a teď už stačila jen rukavice, která zastíní to, aby na mou ruku každý nečuměl.

Pomalu jsem rukou zamířil za svá záda a vytáhl z pochvy ren, který jsem stihl vzít sebou, když jsem utekl z nemocnice. První věc, kterou jsem udělal bylo, že jsem se silně rozmáchl a nakonec sekl levé strany, na pravou přímo po Kaizenovi, věděl jsem že se ubrání, mě šlo pouze o vyzkoušení té ruky. Připadal jsem si silnější, než kdy dřív, což jsem nejspíše také asi byl. Po provedení mého "útoku" a Kaizenovo odblokování jsem Ren dal zpátky do pochvy na svojich zádech. To, že mám novou ruku mi ale nevrátí vše, co jsem se za tu dobu naučil. Ty! Ukázal jsem na něho ukazováčkem na levé ruce, kterou jsem natáhnul k němu. Mě od teď budeš trénovat. Řekl jsem s úsměvem od ucha k uchu. Vypadal jsem teď nejspíše úplně jinak, než když jsem sem přišel. Když jsem sem přišel, i když to nerad uznávám jsem vypadal jako troska. Teď jsem ale vypadal, jako chlapec odhodlaný něco dokázat. Víš, někomu jsem dal slib, že ho porazím. A ten slib stále platí, díky tvé pomoci. Proto, se musím stát silnějším a myslím že ty jsi ten nejlepší pro můj tréning. Díky tomu že o té ruce víš vše. Možná bylo troufalé mu tikat, ale vypadal tak, jako by mu to nemělo vadit. Možná že také bylo troufalé, říkat taková slova. Ale prostě jsem na něho musel zapůsobit, no ne? Vzpomněl jsem si na svého bratra, na to jak jsem ho viděl. Teď vím, že tohle už není můj bratr. Tedy, alespoň pro mě ním není. Změnil svůj postoj a názor. Stal se z něho jiný člověk a proto ho musím porazit. Pomocí obou rukou jsem poskládal pár nesmyslných pečetí, ale nějak to nefungovalo, jako kdyby jsem nedokázal do té ruky nechat proudit chakru. Tohle ale musel mít určitě promyšlené, přece by mi tu ruku nedal, kdyby věděl že s ní nebudu moct používat chakru. Jsem přeci ninja.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
RiiKenWay
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 17
Datum založení účtu : 07. 05. 15
Věk : 18

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 16:30

Killua Zoldyck

"Volam sa Killua, Killua Zoldyck." odpovedal tomu mužovy. Tým že sa ten muž predstavyl tak Killua pochopil že je v bezpečí. Postavyl sa a prišiel k nemu a opital sa ho "Čo sa tu stalo? Čo sa tu deje?" stal pred ním a čakal na jeho odpoved.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 22:01

Tai Kentiri

Poté, co dostal od Daisukeho povolení, aby odešel za svou rodinou jim pouze mávl a vzdálil se od nich. Vyrazil směrem k jejich rodinnému sídlu, i když neměl nejmenší tušení, jestli tam zrovna teď, po tom všem co se stalo, někdo bude. Chvilku bezmyšlenkovitě kráčel přes vesnici, až se ocitl před dveřmi jejich sídla. Zhluboka se nadechl. Nebyl si vůbec jistý, jakým způsobem se s tím, co se stalo vyrovnávají rodiče a ani netušil, co si s nimi teď říct. Vzal za kliku, vešel dovnitř a rozhlédl se kolem sebe. "Haló, je tu někdo?" zavolal.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Fri May 29 2015, 09:29

Karadin Hyuuga

Po určitej dobe, ešte pred tým ako Ryuu prišiel do nemocnice kvôli ruke, sme zavítali ako prvý ja a senseika - Aiko. Dúfal som, že keď už ma niekto uvidí držať v ruke dievča v bezvedomí, tak sa lekári dajú do akcie. Na očiach som mal vystrašený výraz, pretože som nevedel ako funguje vlastne telo senseiki. "Funguje? Prúdi v nej krv, chakra?" Čakal som už len na moment, kedy to všetko prejde a už bude všetko v poriadku. Aiko bude zdravá a bude ma konečne učiť nové techniky a spôsoby obnovenia byakuganu. A či vôbec zistím, čo to malo znamenať s otcom? Spýtal som sa svojej mysle. Srdce mi bilo o sto-šesť, pretože myšlienky boli zapletené krížom-krážom a v danom momente som fakt nevedel na čo mám prv myslieť. Stále som však čakal, kedy k nám niekto múdry pribehne a pomôže mi so senseikou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 11:38

Kami Kentiri

Všimla si trochu vyděšeného výrazu Izanagiho, ale zároveň v něm viděla to, jak ho to strašně zajímalo. Kdyby nešlo o tak vážnou věc, tak ho zřejmě bude vodit za nos, aby z toho něco měla, ale proroctví nebrala na lehkou váhu. Nevěděla zda tomu věřit či ne, ale pokud by se stalo to, co se mělo stát, když se proroctví nenaplní, tak by to mohlo znamenat konec úplně pro všechny lidi. "Tak mě poslouchej Míšenče." Řekla a naklonila se k němu blíže. "Proroctví tvrdí, že se jednoho dne objeví ninja, který bude vládnout dvěma očím, které budou silné natolik, aby zvládali dva opačné elementy, což znamená Katon a Suiton. Tento člověk se bude muset dát dohromady s další osobou, která vládne krvavým očím, což už jsi našel. Tyhle dvě osoby budou vystavený životní zkoušce, kterou pokud nesplní, tak bude celý svět zatopen vodou, jako při vzpouře boha vody." Řekla mu znění proroctví a zakroutila hlavou. "To, že se ti drží na prsou voda je znamení toho, že proroctví započalo a zřejmě ho aktivuješ tak, že ti nějaký Kentiri, zřejmě ten s krvavým Suinatarem, vodu odblokuje čímž započne konání vaší společné zkoušky ke splnění proroctví, aby nezačala několika měsíční bouřka, kterou kdysi na zem přivolala bůh Subuto." Oznámila mu a bylo poznat, že to myslí vše vážně, protože z toho měla také celkem strach.

Hideyoshi -> Aburo v jeho hlavě jen hlasitě funěl na vše, co mu Hideyoshi navrhl. Pak ale přestal, když mu Yoshi navrhl protislužbu, což ho dost lákalo. Hm.. Ozvalo se a po chvíli Aburo zase konečně promluvil. To zní dobře, takže mě pořádně poslouchej. Na chvíli se odmlčel a byl slyšen jen tichý smích. Budu ti propůjčovat svou sílu, ale ty mi slíbíš, že pokud jednoho dne potkáš nositele mého bratra Ryuga, tak ho zabiješ. Pokud ne, tak mou sílu neuvidíš. Poté počkal na odpověď a pokud byla kladná, tak mu propůjčil svou sílu, aby kámen v pohodě zvedl.

Hokage

Montaro čekal až Kokai domluví, což se Hokagemu líbilo, jelikož bylo vidět, že má chlapec slušné vychování. Proto mu prokázal stejnou úctu a stejně jako on, celou dobu během jeho odpovědí mlčel. Ichiro ho úplně dostal. Jedno se tomu muži musí nechat, ví jak zapůsobit na lidi. Pomyslel si a dál sledoval mladého chlapce. "Je vidět, že jakmile někoho začneš mít rád či obdivovat, tak se nestydíš za to, že ho následuješ, i když víš, že bych tě teď měl na místě zatknout, protože jsi se přiznal k těžkému zločinu." Řekl a pomalu k němu kráčel. Vypadalo to skoro, jako že ho jde zatknout, ale zastavil se. "Ale to já neudělám." Dokončil svou předchozí řeč. "Naopak chci, abys dál žil v této vesnici, jako kdyby se nikdy nic nestalo. Klidně buď s Ichirem v kontaktu, ale chci, abys věděl, že o tebe vesnice stojí. Přidělím ti nového a soukromého senseie, protože ti evidentně Aiko nevyhovuje." Řekl celkem šokující věc, protože se zachoval úplně jinak, než by kdokoliv čekal. "Ale až uvidíš Ichira příště, tak se ho schválně zeptej, kde byl před patnácti lety, kdy se tu najednou objevil a začal ihned chodit s Aiko, se kterou se pak zase rozešel a všem navykládal, že tu celou dobu vyrůstal. Ale nejsou o něm žádné záznamy." Odmlčel se zase na chvíli, ale poté dořekl úplně poslední větu "Abys jednou nezjistil, že je každé jeho slovo jen lež a celou dobu tě tahal za nos, Montaro."

Kaizen

Chlapec si nasadil ruku a v ten okamžik, kdy mu zacvakla k rameni, tak ucítil jakési šimrání. Z prstů umělé ruky mu vyjelo několik drátů, které se mu zabodly do uříznutého zápěstí, kde se ihned napojily na tok chakry, krve i nervů. Hned potom ruka zavibrovala a celá změnila barvu na pokožku Ryuua, tudíž vůbec nebylo poznat, že jde o umělou ruku. Jenže to už na Kaizena zaútočil. Ze zad Kaizena vyjela jedna ruka, která popadla jeho meč a vytrhla mu ho z ruky. Hned potom se ten meč v železné ruce roztekl. Zničil Ryuuovi rodinnou památku. "Ty chceš, abych tě trénoval já? To ve vesnici nikdy nedovolí." Řekl mu a zakroutil hlavou. Jenže sám musel uznat, že ho ta myšlenka, mít vlastního učně, dost zajímala a líbila se mu. Něco ho napadlo, byl to ztřeštěný nápad, ale zkusit to musel. "Zajdeme za Hokagem a uvidíme, co se dá dělat. Sice o tobě nic nevím, ale vypadá to, že se ti mé vynálezy dost líbí." Navrhl mu a sledoval jeho reakce. Zajímalo ho i to, jak bude reagovat na zničený meč.

Killua -> "Vůbec nevím, ale bude se to prošetřovat. Ten muž ti vyběhl z bytu, tak se tam jdi podívat, zda tam něco nenechal nebo není. Pak se za tebou někdo zastaví." Navrhl mu a pak odběhl, protože ho volaly jiné povinnosti. Killovi došlo, že fakt v tom jeho bytě muž byl, takže tam mohl ledacos nechat - nějakou stopu nebo tak něco.

Tai -> Jiro Kentiri

Vešel dovnitř jejich domečku a ve chvíli, kdy zavolal, tak vyběhl otec s prstem u pusy "Pšš." Naznačil mu tím, že jeho matka spí, protože to pro ní v tuhle chvíli bylo asi nejlepší. Došel k němu a objal ho. "Všechno bude dobré." Řekl mu tiše a pak společně s ním šel do obýváku, kde zavřel dveře, aby mohli mluvit normálně a nevzbudili mámu. Konečně si všiml jeho očí. Trochu se jich lekl, ale nedal to ani trochu najevo, aby se Tai neděsil ještě i tohohle - na to nebyla správná doba. Jiro však moc dobře věděl, že jeho syn přišel právě kvůli očím, protože si jich jistě sám moc dobře všiml. "Jsi doma kvůli tvým očím viď?" Zeptal se ho tiše a mezitím došel k lince, kde se mu dohřála voda a zalil dva čaje. Jeden podal přímo Taiovi a druhý si sám držel v křesle.

Karadin -> Kira Uzumaki

Pobíhala z místa na místo, protože v poslední době přišlo strašně moc zraněných. Když v tom uviděla mladého kluka, který držel úplně zkrvavenou Aiko Hyuuga. To byl teď její primární cíl. Doběhla přímo ke Karadinovi a ihned si vzala Aiko do náručí. "Počkej tady!" Zavolala na něj během jejího běhu na jeden z operačních sálů. Karadin čekal dlouho, čekal určitě tak hodinu, možná trochu více. Ale nakonec vyšla Kira, která byla celá od krve. Došla pomalu až ke Karadinovi, na kterého se ihned usmála, čímž dala najevo, že vše dopadlo dobře. "Volá si tě senseika." Oznámila mu a ukázala na dveře, kde senseika odpočívá. "Jen díky tobě je teď naživo a dá se říct, že i bez sebemenších zranění. Vypadalo to, že přijde o nohy, ale donesl jsi ji jen tak tak." Oznámila mu a chtěla ho poplácat po zádech, ale jeho záda byla snad jediné místo, kde nebyl od krve, tak to neudělala.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 12:25

Montaro Hyuuga

Pozorně ho poslouchal, jako kdyby slyšel ty nejvzácnější rady světa. Věděl že se v Kokaiovi spletl, že není tak špatný, a rozhodně umí mluvit. Najednou, ale vstal a šel blíže, bylo to podobné jako s Malakaiem. Takže.. začal přemýšlet nad tím co bude, ale Hokage to za něj vyřešil. Zastavil se, a byla na něm vidět úleva. Poslouchal ho dál. Takže nový sensei. pomyslel si, ale nepřerušoval ho. Nechal ho tedy domluvit jak bylo zvykem. "Nevím jestli mi někdo ve vesnici odpustí, třeba taková Aiko..." nadechl se a pokračoval. "..,ale to mě netrápí. Důležité je, že jste mi dal tu možnost." řekl, protože očekával, že jestli se někomu dostane pod ruku bude teď docela nenáviděný. "Až ho potkám tak chci zjistit vše. Když jsem se rozhodl pro něj, o něčeho jsem se vzdal a doufám, že mi to má jak vysvětlit." řekl docela odhodlaně a narážel na skutečnost s Malakaiem, o rozhodnutí, že Ichira nevydá, ale naštěstí o tom by Hokage vědět neměl. Stejně ho toužil vědět co teď právě dělá a jak by mu mohl pomoci. Musel, ale zesílit, a nový sensei by mu mohl pomoci. Už to vypadalo že odejde, ale nakonec se natočil zpátky a podal ruku Kokaiovi. "Zítra budu čekat na náměstí kolem poledne." řekl a trochu se usmál. "Děkuji vám, Kokaii." řekl umírněně, ale nenapravitelně jako vždy.

Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 12:55

Hideyoshi Ryugo

Usmál se, jelikož se na to Abura chytl a konečně zareagoval. Měl ho tam přesně, kde ho chtěl mít. Cena však, kterou mu sdělil za poskytnutí jeho sil se mu zdála být však vysoká. V tom ho to však trklo, myšlenka, která se z čista jasna vyplavila na povrch. Nechci ti kazit radost, ale tvůj bratr Ryugo je mrtvý. Zabili jej ve spánku, tedy alespon legenda to říká. Proč by v tomhle lhali? Navíc i kdyby žil, proč by se ukrýval? Nikdo jej od jeho údajné smrti neviděl. Poškrabal se na hlavě a snažil se nad tím vším přemýšlet tak, aby jeho myšlenky nebyli pro Aburu slyšitelné. Co když ale žije? Legenda už jednou lhala či zatajovala určité věci. Nemohu souhlasit, jít proti všemu co vyznává náš klan. Pošlapal bych vše, byl bych černá ovce, vyvrhel. Zklamal bych všechny. Ne, musím jeho sílu získat jinak. Nemohu se zavázat tím, že tohle udělám. Musím se jej naučit ovládat vlastní silou, na to se jedině mohu spolehnout. Zatnul ruce v pěst a bouchl do šutru vší silou až měl rozedřené klouby. Nechci být zapsán do historie jako ten, který podlehl touze po moci a stal se zlým a zkaženým. Ne! Získám tvoji sílu svoji cestou! Zařval na celý park a opět uchopil šutr rukama. Při tom všem se soustředil na to, aby našel v sobě přítomnost Abury a nějakým způsobem mu vzdoroval. Jeho cílem bylo získat sílu draka, i když neměl zcela ponětí jak na to.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 13:25

Hokage

Když se Montaro otočil a chtěl Kokaikovi podat ruku s tím, že ho opět oslovil jménem a ne hodností, tak se jen zasmál a také mu podal ruku. Bylo vidět už od pohledu, že vše myslel Kokai vážně, protože měl přesně ten výraz v obličeji, který říkal, že nelže a nebo naopak umí svou mimiku perfektně ovládat. Pustil jeho ruku a pomalu odešel. Montaro si mohl všimnout, že sem pomalu několik ninjů nese rakve, které pomalu dávají do hrobů. Pak nesli rakev, která byla menší, jako kdyby v ní byla nějaká mladší osoba. Náhrobek u toho hrobu byl nadepsaný "Taki Kentiri, 14 let, Navždy v našich srdcích". Mohlo být dost emocionální vidět, že tak mladé děvče zemřelo.

Yoshiro Inuzuka

Abura na jeho odpověď jen naštvaně zavrčel a pak se stáhl a přestal dál reagovat. Ve chvíli, kdy se Hideyoshi pokusil znovu zvednout kámen, tak se stalo něco podivného. Začaly ho pálit ruce a viděl, jak mu pravá ruka pomalu začíná černat a začala vypadat jako dračí černé šupiny, ale bylo to jen tetování. A na levé ruce se stalo to samé, ale měl to tetování tmavě modré. Aktivoval se mu druhý stupeň jeho Kekkei Genkai a zároveň pohltil část Aburovi síly, takže nadzvedl kámen, který pak však hned položil, protože ho udržel jen chvíli. To už však uviděl, jak k němu z oblohy letí hnědý orel, který vypadal větší než jakého měl Yoshiro v kanceláři a to kvůli tomu, že se Yoshiro držel pravou ruku za drápy právě toho letícího orla. Pustil se ve chvíli kde byl před ním a jakmile dopadl, tak se na Yoshiho pousmál. "Fajn, to vypadá, že Aburovi sílu nějakým způsobem dokážeš vstřebat!"

Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 14:05

Ryuu Emiro

To, že mi zničil meč, sice zabolelo, ale přesto už jsem se od toho musel odprostit. Možná to bylo dobře. Možná že to tak být mělo, protože když mi ho otec dal, řekl že tyto meče jsou silné pouze, pokud bojují po boku svého dvojčete, což už se nestane. Přesto jsem mu chvíli chtěl vrazit, to by ale dobře nedopadlo. Když řekl, že můžeme zajít za Hokage, usmál jsem se a upravil si čelenku na svém čele a z kapsy vytáhl brýle. Tyhle brýle od teď budeš nosit, budeš v nich určitě vypadat drsně. Teda, nemusíš je nosit pořád, ale jsou to mé oblíbené a dávám ti je, tak je hlídej! (Brýle) Ani jsem nevěděl, proč mu je dávám, byla to prostě má úchylka, navíc u těhle jsem měl dvoje, takže to zas tak moc nevadilo. Poté, co jsem mu je dal, jsem mu odpověděl na jeho větu. Nejde o to, že by se mi tvoje vynálezy líbili, jde spíše o to, že o této ruce víš nejvíce a já se o ní ty věci chci dozvědět, chci se s tou rukou stát silnější, a to nejspíše půjde pouze s tvojí pomocí. Řekl a poté přešel kus dál. Tak, vyrazíme za tím Hokagem ne? Vůbec jsem nebral v potaz to, jakého Hokageho tím myslel, až po chvíli mi to došlo, popravdě, pořád jsem nevěděl že náš bývalí Hokage je zpátky a teď jsem myslel, že mluví o Ichirovi. Počkat počkat, vlastně, ne nepůjdeme! Ty stojíš za Ichirem?! Hm? Jestli ano, myslím že bych měl odejít, protože. Já rozhodně nepůjdu za někým jako je on. Můj bratr, stal se kvůli jeho žvástům někým jiným a pokusil se zabít mě a mojí matku. Matku! Moje matka, v tu chvíli mi to došlo. No jasně! Moje máma! Vždyť, ona tam zůstala ležet! Musím tam jít! Řekl jsem vyděšeně, předtím než bych vyrazil za matkou, jsem čekal na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 14:14

Montaro Hyuuga

Kokai to vzal, a podal mu ruku nazpět a beze slova odešel. Také se chystal odejít tak se otočil, ale nakonec uviděl rakve co sem lidi nosí. Donutilo ho to zastavit. Stejně kam bych šel. Hlady snad neumřu. Sensei bude až zítra a Ichiro má teď svých starostí dost. řekl si a posadil se na jeden z náhrobků co tu už byli delší dobu a pozoroval zástup rakví a všiml si jednoho. "Taki Kentiri" zašeptal si sám pro sebe a přemýšlel. "14 let?" padla řečnická otázka a Montaro přemýšlel jestli jí nezná nebo neviděl. Asi ne zakončil a melancholicky sledoval co se děje. Oběti.. zamyslel se, ale přímo skleslý z toho nebyl. Chvilku se rozhlížel Ještě tu počkám, a pak radši půjdu než přijdou ostatní. Nechci být na ráně. pomyslel si a byl dále opřený na kameni se založenýma rukama na prsou.

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 15:47

Izanagi Ryugo/Kentiri

Při jejím vyprávění mi naběhla husí kůže a díval jsem se jí do očí celkem vyděšeně. Pak jsem ale negativně zakýval hlavou a naklonil jsem se i já k ní ještě blíž.
"Tak hele, to proroctví zní sice úžasně ale dost nereálně. Je to jako příběh z nějaké moc dobrodružné knihy a tomu teda moc nevěřím. A i kdyby to pravda byla, tak určitě to nebude můj a Taiův případ. Spíš bych řekl že to má prostě co dělat s mojí Kentiri krví a Tai s krvavým Suinatarem je prostě jen náhoda." Řekl jsem dost nevěřícně a olízl jsem si rty. Podle mého výrazu šlo vidět že nevím co si mám myslet. Byl jsem z toho celý nějak mimo. Za poslední dobu toho na mě bylo až moc a já každou chvíli nevěděl co si mám vlastně myslet.
Ne, to že mám jedno oko červené a druhé modré je taky jen náhoda! Vyloučil jsem ve své hlavě při pomyšlení na to všechno.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 16:42

Kangae Yumiro

Nejhorší co může dítě zažít je ztráta svých blízkých. Je to tak? Či není? Tohle by byla otázka, která by zabrala všem dlouhé přemýšlení. Dalo by se o ní dlouze debatovat, či také ne. "Žiji, protože pro mě všichni zemřeli. Byli obětováni?" Tohle by měla být myšlenka dítěte? Nikdy bych se neměl nechat zmanipulovat, ale to co se stalo..
Theme song (spustit k tomu):

To co se stalo mohlo všechno změnit. Jak měli mé myšlenky zůstal klidné? Rozhodl jsem se Konohu chránit, abych zjistil, co stálo za zničením mého klanu, ale co po mě ten muž chtěl, bylo v rozporu bránění Konohy. Jenže pokud by můj bratr žil, měl bych ho zachránit. "Saito, zvládl jsi obejít slabinu svého Kinjutsu?" Zadíval jsem se do země a ruku zatnul v pěst. "Rozumím.." Na tomto místě jsem strávil již moc času, navíc jsem se ještě nějakou dobu procházel po Konoze, takže zajisté Hokage musel začít s proslovem. Po opuštění restaurace jsem měl jen kamennou tvář. "Saito, zachráním tě." Tak zněly mé myšlenky. 
Dorazil jsem na místo, kde měl mít proslov samotný Hokage. To co se mělo odehrát v následujících chvílích mohlo určit můj osud. Mohl jsem zde zemřít nebo obětovat svého bratra. 
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 18:01

Hideyoshi Ryugo

Snažil se natolik kámen zvednout, že mu málem oči vylezly z důlku. Pak se však stalo něco co absolutně vůbec nečekal. Začaly jej pálit šíleně ruce. Zprvu si myslel, že to je činění Abury, který se snaží mu znepříjemnit trénink. Zjistil však, že to není zcela pravda. Objevilo se mu na nich tetování, které připomínalo dračí šupiny. Tetování na každé ruce se však lišilo v barvách. Cože? Nějakým způsobem, se mu díky této nové schopnosti dokázal zmocnit část sil draka a na chvilku zvedl kámen. Já to dokázal. Nemohl tomu uvěřit, když kámen po chvilce pustil dolů. Sakra já to dokázal. Otřel si pot z čela do trička a koukl na svého senseie, který doletěl za ním. Snažil se popadnout dech a když se mu to podařilo tak se vzpřímil a usmál se. Myslím, že z části s tím nějak souvisí moje vrozená schopnost mého klanu. Je to možné? Odmlčel se a prohlížel si ruce, které těd byly zcela jiné. Cítil, že i v něm se něco změnilo. Abura mi řekl jednu podivnou věc, když se pokoušel se mnou smlouvat. Chtěl mi poskytnout svoji sílu, když v budoucnu jestli potkám nositele Ryuga abych ho zabil.
Je to pravda, že Ryugo stále existuje? Podle legendy by měl být však mrtvý. Nebylo by to ale poprvé v čem legenda lhala..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 19:44

Kaizen

Vzal si brýle do ruky, ale jen je zahodil za sebe, kde spadly do různého odpadu. "Pokud budeš trénovat se mnou, tak zapomeň na obyčejné věci. Jestli chceš brýle, tak je dostaneš, ale budou nějak vylepšené. Nesnáším obyčejné věci. Pochopitelně i katanu ti dám, ale až pro tebe připravím nějakou exkluzivní - takovou kterou ti každý bude závidět!" Zvolal a bylo vidět, že je úplně v euforii, když ti může vytvořit něco nového a silného. Jenže to už začal Ryuu plašit ohledně toho, za jakým hokagem půjdou. Kaizen se začal jen smát a kroutil hlavou. "Kokai se vrátil, byla to celé jenom jedna past, aby našel zrádce Konohy a zavřel je, což se mu povedlo. Jen Ichiro někam utekl." Vysvětlil mu a usmál se, aby bylo vidět, že je vše v pořádku. Pak začalo to s jeho matkou. "Počkej." Řekl a poskládal pečetě. Ze zad mu vyjely dvě nové ruce a z jejich dlaní vyletělo několik drátů, které se během chvíle proměnili v jakéhosi Kaizenova klona. "Tohle je moderní klon, doběhne na místo, kde bydlíš a postará se o tvou matku, my půjdeme za Hokagem." Vysvětlil mu. Ani mu neříkal, jak ví, kde bydlí, protože by stejně ten jeho systém asi nepochopil. Klon se rozeběhl pryč a Kaizen hned pomalu za ním, při čemž máchl na Ryuua, aby ho následoval.

Kami Kentiri

Izanagi udělal tu největší chybu, jakou udělat mohl. Tai? Tai Kentiri?! Pomyslela si. Zmínil jméno Taie v její přítomnosti. Kami totiž nenávidí celou Jirovu rodinu, takže když zjistila, že jde o Taie, tak začala zhluboka dýchat a trochu začala i rudnout. "Takže ten spratek od Jira získal krvavý Suinatar?!" Zařvala a bouchla do stolu. V ten moment ji z rukou vystříkla trocha vody. Jenže to už tam naběhli dva ANBU, kteří ji ihned omráčili, protože to vypadalo, že přemohla pouta a začala používat chakru. "Pojď Izanagi, už to není bezpečné a blíží se pohřeb." Zvolal Daisuke a máchl dlaní směrem k sobě, aby šel za ním. Přičemž mířil pryč z vězení.

Kangae -> Proslov měl být na hřbitově, jelikož se chystal hromadný pohřeb několika padlých. Byl zde mezi prvními. Viděl jen spoustu otevřených hrobů, kde byly dřevěné rakve. Bylo tu tak 30 nových hrobů. V dálce stál jen samotný Montaro, mladý Hyuuga, který jako jediný šel s Ichirem, když přebral vesnici, ale Kangae ho neznal. Mohl ho poznat jen právě při nástupu Ichira. Teď už však vládl zase Kokai, který na hřbitově nebyl. Pomalu se však začali scházet ostatní lidé, kteří zde čekali na začátek pohřbu. Měla vše začít tak do půl hodiny, protože pomalu zapadalo slunce.

Yoshiro Inuzuka

Hideyoshi položil mnoho otázek, ale Yoshiro na všechny znal odpovědi. "Ano, tito dva draci jsou s klanem spojení, ale neměli byste být schopni mít v těle Abura, proto na to tvé tělo reagovalo tak, že ti aktivovalo druhý stupeň kekkei genkai, což však zjistíme později. Na to teď nebude čas." Vysvětlil mu krátce a hned na to reagoval druhou odpovědí. "Ryugo žije. Stejně jako Aburo měl být mrtvý, tak i Ryugo měl být. Ale dříve považovali za smrt zapečetění. Ryugo byl totiž také zapečetěn do jedné osoby a byl z generace na generaci předáván. Teď ti však nemohu říct, kdo to je. Řeknu ti to ve chvíli, kdy se zmocníš Abura a nebude tě moct ovládat." Pak ale uslyšeli zvony. Je to tu? Pomyslel si a máchl rukou na Yoshiho, aby šel za ním. "Bude pohřeb všech padlých během vlády Ichira."

V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 21:03

Tai Kentiri

Místo pozdravu se mu od otce dostalo utišení. Hned mu došlo, že matka nejspíš spíš. "To je dobře, že si odpočine.. Tohle pro ní určitě není prospěšná situace pro její zdraví." pomyslel si Tai. Otec ho poté objal. Tai neměl sílu jakkoliv jeho objetí opětovat, ale byl za něj neuvěřitelně vděčný. Dávalo mu pocit, že všechno ještě, i když nevěděl jak, může být v pořádku. Tai si hned všiml, že otec si sice všiml očí, ale přešel to bez jakékoliv reakce. Asi se mu o tom moc mluvit nechtělo. Mlčky si převzal hrnek s čajem a trochu usrkl, poté ho odložil na stůl. Podíval se otci do očí a na jeho otázku přikývl. "Jsem tu kvůli svým očím." přitakal. "Řekni mi všechno. Všechno co o tom víš. A prosím, nevynechávej nic kvůli tomu, že by sis myslel, že na to ještě nejsem připravený." naléhal.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 30 2015, 22:07

Kangae Yumiro

Pomalu se začalo stmívat, pohřeb měl brzy začít. Postával jsem vedle spousty hrobů a s kamennou tváří se díval do děr, do kterých měly býti pohřbívané ona těla. "Tolik mrtvých, z jakého důvodu?" Věděl jsem tak mlhavě co se právě v Konoze odehrálo. Souviselo to však s tím, co se stalo i mě? Pomalu jsem se přesunul ze stoje do dřepu. Pravou rukou jsem přejel po hlíně. Následně jsem do ní zabořil svou ruku a již jsem měl ve dlani část půdy právě Konohy. Ruku jsem zatnul v pěst, že půda začala protékat mými prsty. "Saito, myslel jsem, že budeš navždy volný." Vzpomínal jsem neustále na svého bratra, kterého jsem v tomto světě miloval nejvíc co kdy šlo. Nyní na zem nedopadala pouze zrnka hlíny, které jsem měl v ruce, ale i mé slzy, slzy Kangaeho Yumira - toho, jenž měl být posledním žijícím v jeho klanu. Před očima se mi promítal onen den, kdy Saito zemřel a můj klan byl skoro celý vyhlazen. "Sakra!" Sykl jsem si jen tak pro sebe a poté v dřepu čekal, co se bude dále dít. 
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sun May 31 2015, 00:04

Hideyoshi Ryugo

Ví toho o našem klanu dost, víc než většina jejich členů. Jak je to ale možné? Překvapilo jej, že o klanu toho tolik ví a zná, další otázky však nekladl, protože by se s takovou nikam moc nedostali. Sjel pohledem na ruce a pozoroval "dračí šupiny", které měl vytetované na nich. Ještě neviděl podobné tetování na žádném členovi z jeho klanu. Docela příhodné spojení toho tetování a Abury. Pousmál se a měl radost z toho, že se opět stal silnějším o něco a postoupil tak blíže ke svému snu. Radost však vystřídal smutek, když se zvony rozezněly na znamení smutečního obřadu. Povzdychl si a následoval Yoshira. Kolik jich bylo? Těch co zemřeli, zbytečně?Rozesmutnovala jej myšlenka, že mohl někoho znát z těch, které si vzala předčasně smrt. Snad jejich duše dojde klidu a pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sun May 31 2015, 13:43

Izanagi Ryugo/Kentiri

Neměl jsem ponětí o tom jakou zášť chová k Jirovi i jeho rodině. Takže jsem se dost leknul když praštila do stolu. Vůbec jsem to nečekal.
"Hej, hej klid krásko..." Vyhrknul jsem ze sebe a než jsem stihl něco dalšího říct už jí omráčili 2 ANBU. Povzdychl jsem si zklamání a vyrazil jsem pryč z vyslýchací místnosti.
"Neubližte jí moc!" Křikl jsem na ty 2 s maskou ironicky a trochu jsem se usmál. To už jsem ale doběhl Daisukeho a následoval ho.
"Daisuke-sensei, myslíte že říkala pravdu? Je vůbec něco takového možné?" Zeptal jsem se na rovinu protože jsem potřeboval víc názorů na věc.
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sun May 31 2015, 13:59

Ryuu Emiro

Že je Kokai na živu? Ale vždyť.. Umřel! Ten den na náměstí viděl jsem to ne vlastní oči! Tyhle oči! Řekl jsem a ukázal na své vykulené oči, které vypadali že každou chvíli vypadnout z ďulku. Poté, když ale řekl že to byla past, jsem pochopil že i to bylo její součástí. Jeho klon, vypadalo to docela strašlivě, ale vydal jsem se za ním. Nikdy jsem Kokaie .. Tedy, Hokageho neviděl na vlastní oči. Né, vlastně ano, mluvil. Toho rána co se to všechno stalo. Přišel jsem pozdě a on tam seděl, vypadal celkem v pohodě. Zajímalo by mě, jestli si mě bude stále pamatovat. No, to je jedno, vyrazil jsem přímo za Kaizenem a přitom jsem přemýšlel jak moje nová katana bude vypadat. To, že zahodil ty brýle mě trochu naštvalo, ale on si je jednou stejně nasadí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sun May 31 2015, 15:43

Jiro Kentiri

Kývl na něj hlavou a ani neplánoval to, že by mu nějak lhal, protože to nikdy nedělal. Byl rád, když jeho děti věděli vše tak, jak to je a nežili v naivních představách. "Už jsem dostal informaci od tvého senseie." Řekl tiše a znovu si usrkl horkého čaje. "Vím i o tom, co se děje s Izanagim." Bylo vidět, že se Jiro dost baví s Daisukem, proto ví vše, co má vědět. "Jde o Kentiri proroctví. Ve starých svitcích se píše o tom, že jakmile se objeví osoba s dvoubarevnými oči a vodou na srdci, tak se objeví i osoba s krvavými oči. Obě tyto osoby jsou poté prověření jakousi životní zkouškou, kterou pokud společnými silami splní, tak odvrátí to, co se má stát. Zkouška prý započne ve chvíli, kdy někdo s rudými oči probudí vodu dvoubarevného." Řekl tiše a zakroutil hlavou, protože se mu chystal říct to, co se stane, když neuspějí. "Pokud neuspějete, tak Subuto, Bůh vody, spustí obrovskou bouři, která údajně zaplaví celý svět." Řekl mu, ale trochu to znělo, jako nějaká pohádka, jenže i Jiro měl z toho celkem strach. "No a co se týče samotných očí, tak jde o krvavý Suinatar, který se projevuje skutečně velmi málo a většinou se objeví ve chvíli, kdy někomu, kdo ještě nemá kompletní první stupeň Suinataru, umře někdo blízký a nějak to emocionálně pocítí. Což se tobě bohužel stalo." Poté dopil čaj a pomalu se šel oblékat, protože měl někam namířeno. Přišla i matka, která měla uslzené oči a byla celá v černém. "Tvé oči nyní vidí vodu i krev. Až skončí pohřeb, tak ti bude předána rodinná zbraň." Vysvětlil mu a máchl na něj rukou, aby šel s nimi, protože se chystal pohřeb všech padlých v Konoze.

Kangae -> Pomalu se na hřbitov začali stahovat různí lidé v černém oblečení. Začalo se to tu plnit. Všechny hroby už měli svou rakev, takže už se čekalo jen na oficiální zakopání. Každopádně pak přišla osoba, které si Kangae hned všiml, protože to byl samotný Hokage, jeho cíl. Každopádně musel počkat až proběhne celý pohřeb a poté Hokage plánoval podávat ruce všem, kterým někdo zemřel, aby jim ti vzdal upřímnou soustrast.

Yoshiro Inuzuka

Pomalu kráčeli přes vesnici a viděli, že prochází jejich směrem další lidé, kteří byli oblečení v černém. Atmosféra v celé Konoze byla dost smutná, protože slunce pomalu zapadalo a tudíž bylo celkem šero. Nikdo se nijak nebavil a ani nikdo neukázal svůj úsměv. "Bylo jich přes dvacet. Ale zabránilo se tomu dalšímu povstání. Snad už teď bude klid." Odpověděl mu a pomalu došli na hřbitov, kde už stálo několik lidí a samotný Hokage Kokai Uzumaki.

Daisuke Ryugo

Izanagi ho doběhl a chtěl si ujistit to, co teď slyšel. Daisuke chvíli přemýšlel, ale nakonec kývl hlavou. "Bohužel to možné je. Existuje spousta legend a tak podobně, které se v průběhu let ukázali, že skutečně existují nebo se dějí." Řekl trochu ustaraně, protože pokud skutečně mluvila pravdu, tak čeká Izanagiho a Taie něco velkého, co ani on sám nevěděl, co to bude. Vyšli ven z vězení a uviděli, že slunce pomalu zapadá a ve vesnici je šero. V oknech různých domů svítily svíčky a ulicí procházela spousta lidí oblečená do černého směrem ke hřbitovu. "Pohřeb za chvíli začne, musíme jít." Řekl Daisuke a trochu zrychlil, aby vše stihli.

Kaizen

Kráčeli vesnicí, když v tom uviděli několik lidí v černém oblečení, jak míří směrem ke hřbitovu. "Začíná ten hromadný pohřeb." Řekl tiše a změnil směr cesty. "Jdeme tam. Bude tam i Hokage."

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   

Návrat nahoru Goto down

Návrat největšího intrikáře!
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: