Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Návrat největšího intrikáře!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kangae
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 16:46

Kangae Yumiro

Následující události všechno začaly pomalu měnit. Právě moje cesta do onen uličky způsobila konec mé výpravy. Zezadu jsem byl chycen dvěma muži, pomalu ale jistě jsem začal cítit bolest na obou rukou. Bylo to jako by mi něco vypalovali do kůže. Nejspíš to byla i pravda. "C-co se to děje?" Ptal jsem se sám sebe a nemohl jsem vůbec nic dělat. Muž měl poté ke mě jistý proslov, povídal něco o tom, že jsem mu ulehčil práci. "Šli po mě? Takže ti lidé jsou zranění či mrtví jen kvůli mě?" Mé tělo se lehce začalo třást, ale v mé povaze bylo něco, co milovalo výzvy. Když řekl, že se ještě uvidíme, mou duši to uklidnilo. "Uvidíme? Při dalším setkání tě zabiju! Já jsem Kangae, poslední přeživší klanu Yumiro!" Poté už jen muž zmizel. Viděl jsem jen jeho červené oči. Upadl jsem na kolena, na kterých jsem prozatím zůstal. Co byly ty pečetě? Co jsem měl nyní dělat?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 16:51

Kangae -> Ve chvíli, kdy řekl mizícímu muži, že je poslední přeživší klanu Yumiro, tak v hlavě uslyšel hlasitý smích a pocítil jak ho pálí pečetě na rukou. "To si jen myslíš, že jsi sám." Uslyšel, ale nikde nikdo nebyl, takže mu zřejmě někdo dával zprávu přes ty pečetě. Chvíli se neznámý hlas odmlčel, ale pak zase něco zaslechl. "Večer bude v Konoze pohřeb všech padlých, bude mít proslov Hokage. Chci, aby ses ho dotkl svými dlaněmi nebo tvůj bratr zemře." Tato informace byla dost zvláštní, protože si Kangae myslel, že je jeho bratr mrtvý a teď nějaký neznámý hlas tvrdí opak.

Kira Uzumaki

Ryuu došel až do nemocnice, kde ho však úplně sundal jed, který se mu šířil z ruky pomalu do celého těla. Měl už celou ruku úplně černou, což nebylo zrovna příjemné. Spadl k zemi, kde sebou začal cukat a všimla si ho naštěstí hned první lékařská Kunoichi, která je sestřenicí Kokaie - Hokage. Doběhla přímo k němu, při čemž si dřepla přímo k jeho ruce. "Máme tu chlapce, který je napaden nějakým jedem!" Zařvala a přiběhlo více lidí, při čemž ho odnesli na operační stůl, kde ho chtěli léčit. Více si však Ryuu nepamatuje, jelikož ho uspali.
Ve chvíli, kdy se Ryuu probudil, tak slyšel, že vedle něj někdo stojí a šeptají si. "Bude to pro něj šok." Ale to už si všimli, že je vzhůru a Kira se na něj pousmála. "Ahoj chlapče." Řekla mu, ale to už Ryuu pocítil, že je něco v nepořádku. Pokud se podíval na svou ruku, tak si všiml, že mu chybí celé zápěstí a má to obalené obvazem. "Hlavně v klidu, vše ti vysvětlím." Uslyšel od ní.

Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 18:04

Ryuu Emiro

Poté co mě dostali na sál, jsem si už nic nepamatoval. Přišlo mi to jako bych se chvíli prospal a teď byl čilí. No, než jsem pořádně rozlepil víčka, slyšel jsem hlasy, které se společně bavili, poté jsem uslyšel hlas ženy, který už jsem někdy předtím slyšel. Přemýšlel jsem kdy a kde a poté mi došlo, že ona byla ta, která ke mě přiběhla. No, když už jsem se pořádně probudil, chtěl jsem si promnout oči. Ale, jaksi to nešlo, protože mi chybělo u jedné ruky zápěstí. Dostal jsem opravdu špatný pocit, protože být bez zápěstí. Je to jako by člověk něco ztratil a ze začátku nevěděl co. Vůbec jsem to ze začátku nepostřehl, až po chvíli, když jsem to viděl na vlastní oči. V klidu? V klidu? Vždyť nemám ruku! Jistě, trochu jsem vyšiloval, ale kdo by také nevyšiloval. Do očí se mi nahrnuly slzy, které pak vyústili v brek, byl to panický brek a když jsem mluvil koktal jsem, už z mého hlasu bylo cítit že začnu brečet. No, tohle vše dovrcholila ona. Řekla mi, že mi to vysvětlí. V- vysvětlíte? Jak mi chcete tohle vysvětlit? Snad se mi to jenom zdá? Nebo mám snad halucinace? Po lehké odmlce opět začal mluvit. Né, tohle je skutečné, žádná halucinace. Tohle nejde vysvětlit, nemohu být v klidu! Opravdu vyšiloval, což jeho stavu nepřidalo za nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 18:24

Izanagi Ryugo/Kentiri

Pomalu jsem se vyhrabal zpátky na nohy a následoval jsem senseie který nás chtěl nejspíš za někym zavést. Snad mi ten dotyčný pomůže objasnit tu kapku co mám na hrudi. Pomyslel jsem si a sebral jsem ze země svoje zbraně které jsem položil opodál u Hokageho. Připnul jsem si je zpátky na záda a zase jsem doběhl Daisukeho který mířil do vesnice.
"Daisuke-sensei, pomůžete mi taky prosím s ovládáním svého druhého stupně Kekkei Genkai? Potřebuji být silnější a nevím zda mé taijutsu bude do budoucna stačit." Zeptal jsem se a povzdechl jsem si po své druhé větě. Doposud své umění s ručními zbraněmi moc nevyužil a když, tak bylo kničemu. Připadal jsem si trošku slabě.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 18:57

Tai Kentiri

Vyrazil za Daisukem do vesnice, ale když Daisuke řekl, že neví, jestli Tai bude nadšený z toho, za kým jdou, hned mu to docvaklo. "No a zdá se vám to jaký dobrý nápad? Brát mě tam sebou? Myslím si, že hned po otci jsem poslední člověk na světě, kterému by chtěla pomoct. A to nemluvím o tom, že s ní v jedné místnosti vážně být teď nechci." řekl a jeho výraz na chvíli ztuhnul. "Možná bych šel radši za svojí rodinou.. Vzhledem k tomu, co se..." zarazil se a skoro to vypadalo, že zase neudrží slzy. Zhluboka se ovšem nadechl a dělal, jako by nic. "Vzhledem k tomu, co se mi stalo s očima bych chtěl od otce zjistit něco bližšího."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

Počet příspěvků : 4301
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 21:40

Montaro Hyuuga

Prohlížel si mapu docela nechápavě. "Hmm, nějaká strategická mapa." řekl si, ale snažil se zapamatovat body pokud by si je někdy využil. Zajímavé docela ho to fascinovalo. Pak, ale si všiml krabičky a dopisu. "Co to.." řekl překvapeně. "Dopis pokud zemře?" zavtipkoval, ale pak hned zvážněl. Ichiro měl všechno nalajnované, musel počítat se vším. Nejdříve chtěl otevřít dopis a přečíst ho pak prozkoumat krabičku.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 21:51

Kira Uzumaki

Začal dost panikařit, což rozhodně nebylo dobré, protože byl na kapačkách a potřeboval si trochu odpočinout. Takže musela počkat až se vycuká a pak zkontrolovala, zda je vše v pořádku. Když se zdál být klidnější než předtím, tak odvolala sestřičky a zavřela za nimi dveře, aby tam byli sami. Poté přešla k jeho posteli a sedla si na vedlejší. "Měl jsi v ruce neznámý jed, který ti ihned rozežíral chakrová vlákna a ihned potom přecházel na svaly, takže by ti umrtvil ruku a pokračoval by dál k srdci, aby tě zabil nebo úplně zmrzačil, nevím kde jsi k tomu přišel, ale radši to nechci vědět." Řekl ti a pak se ti podívala na ruku. "Znám osobu, která dělá různé experimenty a rozhodně má něco, co ti ruku nahradí, ale my jakožto lékaři bychom to neměli podporovat, protože je to de facto zasahování do lidského těla, ale jsi mladý a věřím, že prsty potřebuješ k tvoření pečetí a tak podobně." Řekla ti potichu a pak přešla blíže. "Za pár minut sem dorazí vedení nemocnice, aby tě vyslechli, kde jsi k tomu jedu přišel a zprostí tě funkce ninji, takže pokud chceš, tak prolez oknem a jdi na tuto adresu." Řekla a dala ti do ruky papírek, na kterém byla adresa domu na okraji vesnice. "Ale je to tvá věc, pokud nestihneš zmizet, tak popřu, že jsem tě navedla k tomu muži." Dodala a pak odešla ze dveří a Ryuuovi došlo, že má pár minut na to, aby se rozhodl.

Daisuke Ryugo

"Určitě Izanagi, něco na trénujeme." Řekl Izanagimu a podíval se na pohled Taie - hned pochopil, že se tam Taiovi fakt nechce. Tai totiž nevěděl o Kami vše, takže nemohl pochopit, proč ho tam Daisuke chtěl vzít. "Samozřejmě, běž k rodině. Jiro o těch očích taky bude něco vědět." Pousmál se, ale v hlavě si říkal, že Kami by byla lepší volba, protože Krvavý Suinatar není zrovna dobrá věc, takže by si to Kami užívala, když by mu vysvětlovala, co ty oči obnáší - ale nechal Taie jít. "Izanagi my tam za ní zajdeme a pak se vrhneme na trénink." Odpověděl mu a kráčeli směrem k vesnici.

Montaro -> Hned jak otevřel dopis, tak by si všiml, že ten dopis nepsal Ichiro, ale někdo jiný, což však Montaro nemohl vědět, jelikož neznal rukopis Ichira. Poznal by to teprve pokud by našel nějaký jeho deník nebo tak něco. V dopise stálo: "Montaro, pokud toto čteš, tak se naše cesty rozešly a ty jsi mi bez dovolení vlezl do pokoje. Každopádně tvé oči jsou zralé na Byakugan, ale vede k ním jen jedna cesta, která je dost nebezpečná. Musel by ses sejít s Káčkovou bandou, konkrétně s Malakaiem." Ve chvíli, kdy to dočetl, tak papír shořel a krabička se najednou otevřela a v ní byl jakýsi červený kámen, který lehce světélkoval.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 22:09

Montaro Hyuuga

"Jsou zralé ???" vykřikl na celou místnost a skoro přehlídl další pokyn. Přečetl si to ještě jednou. Malakai... přimhouřil oči a zkontroloval jestli je to tam opravdu napsané. "Nebezpečná nebo bezpečná to je fuk" řekl odhodlaně a koukl se na ten červený kámen. "Káčko, Malakai ... do čeho se to Ichiro pustil." poznamenal, věděl samozřejmě, že to byl on kdo Malakaie pustil, a že se nějak domlouval s Káčkem, aby měl vesnici on, ale že až takhle, že by ho tam musel poslat? Byl docela překvapený, ale musel. Musel všechno zkusit. Nebojácně se dotkl kamene a čekal co se stane.

Naposledy upravil Ramaru dne Wed May 27 2015, 22:44, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 22:27

Ryuu Emiro

Vzal jsem si papírek a poté jsem chvíli ležel. Tolik myšlenek, které poletovali v moji hlavě. Musel jsem se rychle rozhodnout, ta žena, nic jsem o ní nevěděl. Co když mi lhala? Co když byla spojená s mojim bratrem? Na tohle ale nebyl čas, slíbil jsem mu to, slíbil jsem mu že ho jednou porazím. Proto jsem to musel splnit a tak, když už jsem slyšel jejich hlasy jsem rychle vstal a otevřel okno, poté jsem vyskočil ven a vyrazil na to místo. Byla to dlouhá cesta, všichni mě sledovali v tom bílém obleku pacienta, ale já běžel dál. Dorazil jsem na místo a zaklepal jsem na dveře toho domu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 22:42

Hideyoshi Ryugo

Zatmělo se mu před očima a opět se ocitl zpátky ve své rodné vesnici. Chytl se za hlavu, protože z toho přesunu mu bylo celkem mdlo. Chvilku trvalo, než ten stav odezněl a on se mohl rozhlédnout po svém okolí. Zdálo se, že tam není jediný. Zaměřil se na něj svým pohledem a spoznal, že jde o vůdce klanu Inuzuka. Ehm..jo. Odpověděl na doaz trošku opožděně jelikož to byl pro něj docela nezvyk počítat s někým novým, který je uvnitř něj. Hideyoshi Ryugo. Představil se a sevřel mu ruku na znamená budoucího přátelství. Vidím, že jste živý a zdravý, je i můj otec v pořádku? Vyhrál v souboji? Měl opět spoustu otázek, těd ho však zajímalo jediné a to stav jeho rodiny.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 22:47

Izanagi Ryugo/Kentiri

"Dobře, jdu s vámi." Přikývnul jsem souhlasně a snažil jsem si vybavit tvář té ženy za kterou jdeme.
Ichirova stoupenkyně... Hm, to jsem na ní zvědavej. Pomyslel jsem si přičemž jsem vytáhl cigaretu kterou jsme si připálil. Hlavou mi proudila spousta myšlenek. Chtěl jsem Ichira zabít za to všechno. Proklát mu mečem srdce abych vykonal svou pomstu. Byl jsem na pochybách zda by to bylo nejlepší řešení. Jeho smrt by ale na druhou stranu potěšila spousta lidí. Třeba bych se tím proslavil, byl bych konečně uznávaný a známý pro své činy, ne jen pro svou míšeneckou krev. Zabít ho, se mi zamlouvalo čím dál víc.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 23:16

Montaro -> Ve chvíli kdy se dotkl, tak se objevil na hřbitově Konohy. Viděl, že je zde spousta rozkopaných hrobů, které byly prázdné a zřejmě to bude určené pro oběti z Ichirova povstání, což tak i bylo. Nikdo jiný zde nebyl, takže to působilo buďto dost strašidelně nebo dost smutně, protože zde bylo několik desítek hrobů a vše měl na svědomí právě Ichiro. Po chvíli fakt Montaro uslyšel tleskání. "Ale, ale, ale. Kdopak se mi tu ukázal?" Uslyšel a ten hlas moc dobře poznal, byl to Malakai. "Já ti říkal, že mě pustíte a že se my dva ještě shledáme." Dodal a vyšel zpoza Montarových zad, při čemž se zastavil před ním čelem a ruce měl skřížený u břicha. "Nečekal jsem, že skočíš na mnou napsaný dopis, ale tak už jsem si zvykl, že nynější ninjové nejsou moc bystří." Zasmál se tím svým arogantním tónem.

Ryuu -> Kaizen

Klepal a v tu chvíli jako kdyby na něj něco bliklo. Z otvoru vedle dveří vyjela jakási kartička. Na ní byl jeho obličej a jméno, což bylo zvláštní, že ten systém hned poznal, kdo to je a zhotovil mu kartu. Ve chvíli, kdy ji vzal, tak se mu otevřely dveře. Vkročil do úzké chodby, která byla celá ze zářivek, takže sotva něco viděl až nakonec došel do místnosti, která byla celá černá a bylo zde světlo jen z několika obrazovek, na kterých problikávaly různé kódy a schémata. Konečně však někdo přišel.
http://img07.deviantart.net/c257/i/2015/107/8/c/kaizen_uzumaki_by_mario_reg-d7m2hoq.png
"Ryuu?" Řekl a jeho dvě robotické ruce, které mě u zad se najednou stáhly do jeho zad, kde se uzavřely železným poklopem. Poté se podíval přímo na Ryuuovu ruku - teda co z ní zbylo. Ryuu si všiml, že pravé oko toho muže najednou probliklo a bylo vidět, že v oku má nějakou elektronickou čočku, kterou mu právě analyzoval tu ruku. "Něco bych tu pro tebe měl." Řekl, ale pak se začal smát. "Jsem zapomněl. Já jsem Kaizen." Pak mu podal svou normální ruku na seznámení.

Yoshiro Inuzuka

Jakmile se ho zeptal na svého otce, tak se musel trochu zasmát, protože mu došlo, že vlastně Yoshi neví o tom, že byla navrácena vláda Kokaiovi a všichni byli propuštěni. "Je více než v pořádku, Kokai Uzumaki to celé na Ichira nastražil a nafingoval svou smrt. Teď se vrátil a všechny osvobodil." Pousmál se, ale v tu chvíli Hideyoshimu zčernaly oči a jako kdyby se přestal ovládat. Z ničeho nic šel Yoshirovi kunaiem po krku. Yoshiro se jen napřáhl a dlaní ho praštil přímo do čela, při čemž se oči vrátily do normálu a Hideyoshi se zase normálně ovládal. "Dobře, je vidět, že mě Aburo nevidí zrovna moc rád." Zasmál se a zakroutil hlavou. "Myslím, že bych tě měl učit ovládat tohoto dráčka, že?" Zeptal se a v tu chvíli Hideyoshi slyšel jen, jak v něm Aburo naštvaně funí.

Daisuke Ryugo

Kráčeli spolu nějakou chvíli než konečně došli před vězení. "Izanagi hlavně buď v klidu, bude se tě snažit rozhodit nebo nějak naštvat." Varoval ho a pak společně vstoupili po schodech do vězení. Izanagi to tu už moc dobře znal. Když procházeli věznicí, tak si všiml, že na zemi v písku je několik kapek krve, což je místo, kde umřela Taki. "Jsme tu." Řekl a jeden ANBU jim otevřel dveře do výslechové místnosti. Zde seděla Kami Kentiri spoutaná ke stolu. Pouta ji brala krev, aby nemohla utéct. "Ale, kdo se nám to tu vyloupl?" Zasmála se a koukala na Daie, ale pak přešla pohledem na Izanagiho. "Hm.." Vypadlo z ní a bylo vidět, že hledí Izanagimu přímo na hrudník, protože měla aktivovaný Suinatar a viděla hromadění té vody, jako to předtím viděl Tai. "Budu s vámi mluvit, jen když tu zůstane ten chlapec a ty půjdeš pryč." Oznámila to tak, že bylo jasné, že to myslí fakt vážně. Daisuke se podíval na Izanagiho, jestli ho tu má nechat samotného.

Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 23:27

Ryuu Emiro

Všechno se událo tak rychle a najednou zde stál ten muž, přímo předemnou. Vypadalo to, že je to chytrý muž. Mohl jsem mu věřit? Vážně mi pomůže? Poté mi nabídl ruku na seznámení, a tak jsem mu jí také podal a potřásl s ní. J- Já jsem Ryuu, Ryuu Emiro.. Poslala mě sem nějaká žena, byl jsem v nemocnici.. Teda, nejdřív jsem tam došel aby mi pomohli .. Kvůli té ruce, no, protože.. To mi udělal můj bratr.. Nevím co se stalo, prostě jsem v sobě najednou kvůli jeho proradnosti měl ten jed.. No a teď jsem tady a bez zápěstí. Mlel jsem páté přes deváté až to nakonec nedávalo smysl ani mě samotnému. Nakonec jsem se trochu zmateně usmál a poškrábal se ve vlasech. A.... Smím li se zeptat, co že to pro mě máte? Byl jsem opravdu zvědavý, třeba mi dá nějakou tu vychytávku, kterou vyšperkoval tak jako to co má na sobě .. Vypadalo to fakt cool a drsně!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 23:34

Montaro Hyuuga

Takže hřbitov.Jak trefné. pomyslel si a rozhlédl se spousta rozkopaných hrobů a všechny prázdné. Skoro bych řekl strašidelné. zamyslel se nakonec a rozhlížel se. Byl zde sám, nebo alespoň si to myslel dokud neslyšel tleskání. "Malakai." řekl znechuceně nahlas. A jmenovaný se ukázal. Nastínil situaci, nemohl vynechat své utvrzení, že měl pravdu a pak mu vysvětlil co se vlastně děje. "V dopise stálo, že se s tebou setkám." řekl odhodlaně s arogantním podtónem jako kdysi ve vězení. "Jak vidíš tak jsem neváhal. Nečekal bych, že by se tam dostal někdo cizí a napsal to."   řekl nejdříve opět odhodlaně, ale zakončil to přiznáním své chyby. Okem zkontroloval svoje "tetování" na předloktí, kdyby bylo nejhůř vždy může dát vědět Ichirovi, aby alespoň věděl co provádí, ale nechtěl nic uspěchat. Měl ho v hrsti tam kde on chtěl, to Montaro chápal. "Kokai je živý a zase u moci. Nebojíš se, že se opět sejdeme ve vězení?" zeptal se ho arogantně, aby ho upozornil, že jsme pořád v Konoze, ale za jiných podmínek než měli být. Nakonec to zakončil se zoufalým výdechem. "Tak co ode mě chceš. Pochybuji, že mi chceš nějak pomoci." zakončil nakonec důrazně.

Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 23:48

Hideyoshi Ryugo

Oddychl si, když se dozvěděl všechny ty informace. Tak takhle to můj otec myslel. Celou dobu to bylo nastražené na toho Ichira. Přeci jen to nejsou slabošši, co Ichiro?! Úsměv, který měl na tváři se změnil v obludný úšklebek. Jeho oči zčernaly a z ničeho nic se s kunaiem v ruce poohnal po Yoshirovi. Nechápal co se děje v tu chvíli, jelikož se to stalo tak náhle. Nemohl vůbec nic dělat a už vůbec zabránit tomu. Došlo mu, že je to dílem Abury, protože před chvilkou se stalo úplně to stejné ale jen se sochou. Vím, že jsme oba v jednom těle a to tělo je moje. Nenechám tě ovládat moje tělo a dělat si co chceš. Rázně ve své mysli řekl směrem k Aburovi. Vše se zase vrátilo do normálu a nadvládu nad tělem měl zase on. Tohle je už po druhé, co to udělal. Před chvilkou usmažil málem mýho dědu. Myslím, že to bude sranda, zkrotit si toho.."dráčka". Zvláště to bude výzva a ty já rád. Zasmál se a sevřel ruku v pěst. Je dost rozzuřený, natolik, že ten hněv trochu ovlivnuje i mě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 00:15

Kaizen

Pozorně poslouchal, co mu říkal a jen kýval hlavou. Hltal vše, co mu řekl, ale ve chvíli, kdy zmínil led, tak se mu rozzářily oči a pousmál se. Jaký jed? To chci! Přemýšlel a zbytek už neposlouchal. Každopádně kýval hlavou. "No, mám tu pro tebe takovou novou vychytávku. Je to úplně nová technologie z nové slitiny." Řekl a mávl rukou, aby šel za ním. Přešli do vedlejší místnosti, kde bylo několik velkých vitrín. Ryuu uviděl obrovský počet různých náhradních rukou a nohou, dále zde viděl nějaké elektrické oči, ampulky s různými tekutinami a vzadu viděl v jakémsi vodním roztoku a obrovské skleněné vitríně jakési lidské tělo, což bylo poněkud děsivé, ale Kaizen od toho těla hned odvedl pozornost. "Mám tu pro tebe umělou ruku. Vypadá jako normální, ale je schopná mít různé vychytávky." Dotkl se té ruky a najednou Ryuu uviděl, jak se prostředí kolem zápěstí zavlnilo a objevila se celá ruka.
http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2014/345/1/1/robotic_arms_by_ociacia-d89fv3m.jpg
Byla to černá elektronická ruka. Zápěstí bylo celé robotické, ale zbytek ruky - jakýsi rukáv byl dutý a dal se normálně nasadit. "Na zkus si ji nasadit." Řekl a s nadšením mu podal ruku. (Urči si jaká ruka to je: pravá/levá)

Malakai

Když na něj začal Montaro mluvit arogantně, tak se jen usmíval a kýval hlavou. "Prosím tě, nech si ten svůj tón, protože mě fakt nebaví poslouchat rádoby arogantní kecy patnáctiletého kloučka, jako jsi ty. Nemusíš si tu na něco hrát, když jsi ještě nic nedokázal." Řekl mu, protože ho skutečně unavovalo, když s ním mluvil tak mladý kluk s takovým tónem, když by mohl lusknout prsty a na místě by ho tu zabil. "A to, že je Kokai u moci mě netrápí, má plnou hlavu Ichira, že neřeší mě ani mého bratra. Což byl náš záměr a krásně jsme tvého idola - Ichira, využili." Vysvětlil mu pobaveně. Pak ale přešel k věci. "No a proč jsem tě sem zavolal? Tvůj idol a miláček ti neřekl pravý důvod toho, proč se o tebe zajímal, že?" Zeptal se, i když znal odpověď, takže pokračoval dál. "Byakugan je lehké získat, stačí jeden operační zásah do očí a aktivuje se, ale člověk se ho musí naučit používat. A měli jsme s Ichirem dohodu, že mu přenecháme Konohu a on nám dodá oči, že je někomu vyoperuje. To jsi měl být ty, ale nějak ses mu zalíbil, takže riskoval i Konohu, aby nám tě nemusel dát. Teď je to jednoduché. Mám pro tebe jasnou nabídku." Řekl a pak se odmlčel, při čemž ukázal na pečeť, kterou měl Montaro na předloktí. "My ti aktivujeme Byakugan a ty nám vydáš Ichira. Dostaneš to, co jsi chtěl od něj a my budeme také spokojení. Přiznej si, že jsi byl s Ichirem jen kvůli Byakuganu, který ti teď můžeme darovat." Navrhl mu dost vážným tónem.

Yoshiro Inuzuka

Pousmál se nad tím, že to vzal Hideyoshi skutečně zodpovědně. Byl rád, že ty pilulky snědl někdo, kdo skutečně má sílu a je schopný bojovat s tím, co pro něj osud připravil. Yoshiro mávl na orla, který ihned vylétl ven z tajné místnosti a pomalu ho následoval s tím, že počítal s tím, že ho bude Hideyoshi následovat. Vylezli zase v kanceláři, která měla stále rozbité okno, ze kterého při vzpouře Yoshiro vyskočil. Zavřel tajný poklop a přetáhl před něj opět lví koberec. "Fajn." Řekl a přešel k oknu, při čemž mávl na Hideyoshiho, aby šel k němu. "Vidíš tamten kámen?" Ukázal prstem do dálky na jeden malý park přímo u hraniční zdi Konohy, kde bylo několik laviček a kámen, který mohl být velký skoro jak celý Hideyoshi. "Chci, abys ho zvedl a držel ho nad hlavou minimálně deset vteřin." Řekl, ale Hideyoshimu muselo být divný, že po něm chce, aby zvedal tak obrovský a těžký kámen. Ale Yoshiro měl v tváři jasno, myslel to vážně a ve chvíli, kdy si poklepal na ruku s úsměvem, tak bylo jasné, že Yoshimu utíká čas.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 09:44

Montaro Hyuuga

Nejdříve se na něj zamračil. Za aroganci se schovával, aby dokázal, že je silný a chce dokázat, že na to má. S tím Kokaiem má pravdu možná, že to nakonec je ještě pro ně výhoda. pomyslel si ale to, že nazýval Ichira idiotem se mu vůbec nelíbilo. Ruce si naštvaně propletl na prsou a čekal co z něho dál vypadne, vypadal docela naštvaně. Byl vážně dost nade mnou což se dalo čekat, ale konečně jsem také uviděl proč je Malakai tak špatný. Ve vězení se nechoval jako debil, ale teď pro něj jím byl, tím jak nadával na Ichira a byl si jist úplně vším co říká. Přednesl tedy tu dohodu mezi nimi, aby mu to vysvětlil. To všechno nemusí být pravda. pomyslel, mohl říkat co chtěl, ale pak to trochu začalo dávat smysl. Uznával vlastně sílu jak si on myslel. Uzavřel dohodu s Káčkovou bandou, ale bylo to správně ? Nebylo to přehnané? zapochyboval nachvilku, ale pak zaklepal hlavou Ne. Jednal jak musel. Určitě. To já jsem toužil tak strašně po moci a způsobil jsem si to sám. On za to nemůže. probíhal v něm vnitřní konflikt, protože čím více Ichira poznával tím více se mi líbil. Vůbec nebyl tím za kterého ho všichni mají, nebo mi to tak jenom přišlo ? Vzpomínky, ty mi vždycky pomohli.

"Byl bys tedy ochoten vzdát se života právě pro Ichira, jen aby díky němu vzkvétala celá Konoha?" řekla mu Raikage a nakonec se rozhodl, že by se vzdal svého života, udělal dobře.
"Já mám jasný plán a vizi celé vesnice. Nejde o to, že bych někomu nastavoval jinou tvář, prostě se jim jen neotvírám." Poté chvilku mlčel než řekl dalších několik slov. "Chci, aby se Konoha opět stala centrem silných ninjů a aby se každý Hyuuga probouzel již s aktivovaným Byakuganem, jako tomu bylo dříve." Vysvětlil mu. "To, že jsem zavřel všechny vůdce klanů a silné ninji je jen dočasné, dokud si nepodrobím celou vesnici a lidé mě začnou absolutně respektovat, aby následné propuštění ninjů, kteří ve vězení přežiji, nezpůsobilo nějakou revoluci."  dokončil Ichiro a on mu všechno věřil.
"Ty jsi započal svůj život svým rozhodnutím na náměstí, kde všichni viděli to, že si jdeš tvrdě za svým a nic tě nezajímá."
"Pokud jdete z Kumogakure, tak za pár týdnů budeš stát před velkým rozhodnutím, které rozhodne o budoucnosti Konohy."
řekl mu vlastně on sám z budoucna. Je to, ale uskutečnitelné ? Je možné, že je to ono že ta volba může pořád padnout i když jsem změnil své rozhodnutí v Kumogakure? Byl strašně zmatený.
"Nedělej v Konoze problémy." Řekl a následně ihned zmizel. Vzpomenul si ještě na jeho poslední slova věřil Montarovi a nechtěl ho jen tak opustit.

Padla nabídka, která se neodmítá nebo alespoň by jí nikdy neodmítl, pokud by mu jí navrhli před několika dny. Jenže ať už ho Ichiro využil nebo ne. Dal mu naději, a přislíbil mu sílu. Nevaroval jsem se sám právě kvůli tomuhle ? pomyslel si a ještě mu jedna věc neseděla. Měl mě dodat. Kvůli něčemu jsem byl pro ně strašně důležitý, protože jinak by se Malakai ani neobtěžoval se mnou mluvit. promyslel si celou situaci. Pokud se odsud dostanu a setkám se s Ichirem všechno si musíme vyjasnit.... pomyslel si a pokračovat ...a už žádné tajemství. dokončil svou myšlenku a to už věděl, že Malakai čeká na svou odpověď. Bude to nebezpečný a možná, že ho okamžitě zabije, ale nehodlal přivolat Ichira fyzicky. Možná, že bych se koneckonců opravdu za něj obětoval. Na jeho tváři se objevil úsměv. Možná, že nejsem tak špatný jak si já sám myslím. pomyslel si a usmál se do Malakaiovích očí beze strachu a s odporem. "Ne. Ichira vám nevydám. Pokud po něm toužíte tak ho nedostanete díky mě. A věřím, že jestli po něm půjdeš tak tě se svým byakuganem rozpráší." řekl odhodlaně a skryl svůj strach, protože věděl co to pro něj může znamenat.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 10:36

Malakai

Sledoval, že v sobě Montaro dost válčí a zřejmě se rozmýšlí, jakou mu dát odpověď. Kdyby věděl vše, tak se rozhodne hned a nemusí nijak dlouze přemýšlet. Pomyslel si, při čemž si vybavil jednu malou vzpomínku.

"Ty víš, proč si musím vybrat Montara." Řekl tiše Ichiro směrem k Malakaiovi, který seděl na kameni někde v temném lese, což ani nevypadalo jako místo poblíž Konohy. Malakai se pomalu zvedl a přešel blíže k Ichirovi. "Tak když máš nutkání stále měnit historii a zahráváš si s časovou osou, tak se teď nediv, že může být tvůj život ohrožen." Odpověděl mu Malakai a jen se zasmál. "Jablko nepadá daleko od stromu." Završil to Malakai a dál se smál, protože věděl, že má Ichiro před sebou dost těžkou volbu.

Jenže z přemýšlení ho vytáhl Montaro, který konečně promluvil a řekl dost znepokojivou odpověď. Malakai se k němu pomalu rozešel a vypadalo to, že mu chce ublížit, ale místo toho kolem něj jen prošel a poplácal ho po rameni. "V tom případě zemře tak jako tak, protože si přijdeme pro tebe." Řekl podivnou informaci a pak zmizel. Zmizel v pravou chvíli, protože na místo zrovna dorazil Hokage - Kokai Uzumaki, který konečně dostihl Montara, se kterým chtěl už delší dobu mluvit. "Ahoj, Montaro."

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 10:56

Montaro Hyuuga

Blížil se ke mě pomalu byl jsem připravený na vše. Nevěděl jsem co to může znamenat. Zavřel oči. Najednou mě poplácal po rameni, a řekl mi zvláštní výhrůžku co ani nezněla jako výhrůžka. Nezemře. pomyslel jsem si v hlavě. On ne. dokončil jsem odhodlaně, a v hlavě jsem se pousmál. Zmizel, ale někdo další se objevil. "Kokai." řekl jeho jméno překvapeně a syrově, bez obalu, jako když mluvil se všemi. "Dobrý den.." pozdravil nakonec docela sklesla a opřel se o náhrobní kámen, který byl poblíž. Trable. pomyslel si a tázavě pohlédl na Hokageho.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 11:17

Hokage

Slyšel, jak Montaro procedil mezi zuby jeho jméno - neoslovil ho jako každý jiný: Hokage. Kokai nebyl vůbec naivní, jako ostatní lidé, moc dobře věděl, že se Montaro k Ichirovi přihlásil z vlastní vůle a ne kvůli nějakému genjutsu. Když ho pozdravil i Montaro, tak se lehce usmál. Věřil tomu, že někdy je málo slov více, takže i když chtěl, tak chvíli nic neřekl a jen ho pozoroval. Pak konečně promluvil. "Nejsem tu, abych ti nějak vynadal nebo tě někam zavřel, abych tě převychoval." Hned na začátku rozhovoru chtěl naznačit, že k němu nepřišel jako nepřítel. "Po rozhovoru s Aiko jsem to celé pochopil, prahneš po větší síle a Ichiro Hyuuga ti ji mohl nabídnout." Pak zakroutil hlavou a lehce se usmál. "Víš, Montaro, mé metody vedení vesnice nejsou klasické, jako měl každý jiný kage. Já sázím totiž na rozum a ne na hrubou sílu, jako sázel Ichiro. Sice nemáme nejsilnější jednotky, ale naopak máme nejsilnější spojence, vztahy a momentálně máme nejvíce peněz v pokladně celé vesnice." Řekl mu další podstatnou věc. Pak ale chtěl říct něco přímo a přesně. "Nechci tě tu přesvědčit, abys nevěřil v Ichira, ale chci ti říct, že nejde jen o fyzickou sílu, protože ta je vždy poražena rozumem. V dějinách se tomu tak stalo několikrát. Právě hrdina a můj přede Naruto Uzumaki je tomu příkladem, většinu velkých soubojů vyhrál svými slovy a ne sílou. Někdy je lepší jít na vše pomalu a nespěchat, abys zesílil tak, že se nebudeš stydět za to, co se kvůli tvé síle stalo." Vysvětlil mu dlouze a při poslední větě se podíval na vykopané hroby a zakroutil hlavou.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 11:24

Izanagi Ryugo/Kentiri

Když jsme vstoupili do vězení a kráčeli k cele, vybavovala se mi spousta nostalgických vzpomínek. Vzpomněl jsem si na Taki. Na chvilku mě to rozhodilo ale pak jsem se oklepal a věděl jsem že se musím vzpamatovat. Vstoupili jsme tedy do cely, kde byla spoutaná Kami Kentiri. Ta hned reagovala že bude mluvit jen když tu nebude Daisuke.
"To je v pořádku, zvládnu to." Řekl jsem směrem k Daisukemu a mírně jsem se usmál. Ze zad jsem si pomalu odepnul svou nodachi s katanou a opřel jsem je o nejbližší zeď.
"Neřekli mi že žena z Kentiri klanu která se dala na zcestí je tak krásná." Zalichotil jsem s úsměvem abych prolomil tu mrazivou atmosféru a sedl jsem si na židličku která byla z druhé strany stolu - čili proti ní. Pohledem jsem přelétnul po jejích dlouhých vlasech jakoby s obdivem a znovu jsem se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 11:36

Kami Kentiri

Chlapec se odvážil s ní být sám v cele, takže Daisuke odešel a zavřel za sebou mohutné dveře. Žena ho sledovala svými modrými oči a lehce se usmívala. To, že ji polichotil ji celkem rozesmálo. "V klidu chlapečku, nejsi tu od toho, abys se mnou laškoval ne?" Řekla celkem ostře a čekala co z něj dalšího vypadne. Jenže to už se předklonila a zahleděla se přímo do očí Izanagiho. "Moment!" Zvolala a znovu se narovnala. "Nejsi ty ten míšenec? Napůl Ryugo a napůl Kentiri?" Řekla překvapeně, ale zároveň byl z jejího tónu slyšet zájem a trochu i natěšenost, že konečně poznala toho známého míšence. Sice se takhle o Izanagim nikde na veřejnosti nemluví, ale lidé vysoce postavení v těchto dvou klanech o něm moc dobře vědí a dost ho na schůzích rozebírali.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 12:01

Izanagi Ryugo/Kentiri

"To určitě ne, ale když už jsem tady... kdo ví." Odpověděl jsem a hlasitě jsem se zasmál když mi řekla že tu nejsem kvůli laškování, pak mě ale dost překvapila její reakce. Nahodil jsem trošku nechápavý výraz který ale vzápětí vystřídal můj typický úsměv.
"Teď zas lichotíte vy mě slečno. Není moc lidí kteří mají takové reakce na to, že mě vidí." Opřel jsem se o židličku a rozhalil jsem svou hruď aby šla vidět kapka na mé kůži. Zahřála mě její reakce z toho když zjistila kdo jsem. Připadal jsem si v tu chvíli jako někdo vyjimečný. Sice ne tak jak bych si přál, ale alespoň můj obdiv získal můj původ.
"Ano, jsem to já. Izanagi. Těší mě." Pověděl jsem s klidem a to už ze mě vypadla první otázka.
"Řekla by jste mi.... prosím, co má ta voda v mé hrudi znamenat? Probudil jsem svůj druhý stupeň Kekkei Genkai jako Ryugo a zároveň s ním, se vytvořila tahle kapka na hrudi." Pověděl jsem upřímně a doufal jsem, že mi to nějak osvětlí.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 12:08

Hideyoshi Ryugo

Bez otálení následoval Yoshira ven z tajného úkrytu. Nezměnilo se tu nic. Reagoval na pohled místnosti, která byla stejná jako předtím co do ní vešel. Zajímalo by mě kolik času tady uběhlo, zatím co jsem byl pryč. Když na něj mávl přešel k němu a díval se směrem, kterým jeho nový sensei ukazoval. Vidím ten kámen, proč? Mám ho nažhavit do běla? Byl to solidní kámen, ležící v parku. To místo znal a proto věděl, že ten kámen bude sakra těžký. Když však bylo zmíněno, že jej má zvednout trošku jej to zaskočilo. Cože? Tak velký kámen mám zvednout a držet ho minimálně deset vteřin? Myslí to vážně? Proběhlo mu pár pochybností ohledně tohoto úkolu v hlavě a a čekal, jestli si z něj třeba nedělá srandu. Jeho tvář vypadala, že to opravdu myslí vážně. Dál už nad tím nepřemýšlel, jelikož mu utíkal čas a proto rychle vyskočil ven a utíkal směrem k místu. Jak to mám ale provést? Vždyt takový kámen neuzvednu. Leda.. leda, že bych shromáždil chakru do svalů. Ale i tak. Nebo snad to nějak souvisí s Aburou abych ovládl jeho síly? Při běhu přemýšlel nad těmito problémy a hledal nějaké řešení. Nic jej však nenapadlo a proto se jednoduše rozhodl pro improvizaci. Za chvilku dorazil konečně na to míst. Yosh, jdu na to! Nažhavený svou horkokrevností objal kámen rukama a nohama se pořádně zapřel. Z hluboka se nadechoval, aby jeho svaly měly dostatek kyslíku. Zkusil soustředit chakru do svalů na ruce a pokusil se ze všech sil kámen zvednout. Moc to nešlo, kámen byl těžký. Hlavu však neztrácel a pokračoval ve svém úsilí. Funěl jak lokomotiva a byl rudý až za ušima z té námahy. Jeho hlava vypadala, jakoby měla explodovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 28 2015, 12:32

Kami Kentiri

Pořádně si prohlédla kapku, kterou měl na hrudi. Chvíli přemýšlela a pak bylo vidět, že ji něco napadlo, ale místo toho, aby to ihned řekla, tak se opřela o židli a lehce se zasmála. "Spíše mi řekni, co budu mít z toho, že ti řeknu, co vím?" Zasmála se a v ten moment aktivovala Suinatar, což bylo divné, protože ji odebírali pouty chakru. To samozřejmě dost vyděsilo Daisukeho, ale ANBU jednotky ho uklidnili, že sice může aktivovat své oči, ale žádný útok nesvede. "Ale počkat." Řekla když sama uviděla tu vodu v hrudi. "Nenašel se i někdo, kdo aktivoval Krvavý Suinatar?" Zeptala a mířila tím přímo na Taie, který měl nově rudé oči. "Pokud ano, tak započalo Kentiri proroctví." Dodala tiše a s trochou vyděšeného výrazu.

Hideyoshi -> Doběhl na místo, kde sedělo na lavičce pár lidí, kteří nechápavě sledovalo jeho snažení. Nevěděli zda se nezbláznil nebo tak něco, ale rozhodně mu nic neříkali a jen na něj s údivem hleděli. Kámen se ani nehnul, s tím se však dalo počítat. Když v tom se ozval Aburo. Tady nejde o to, abys mě nějak pohltil či uzavřel, ale o to, aby ses naučil brát si ode mě sílu, kterou já ti jen tak nedám. Vysvětlil mu Aburo a jen se hlasitě zasmál. Fakt šlo jen o to, aby se dost Hideyoshi ve své hlavě k Aburovi a prostě mu sebral část jeho síly. Nebo se s ním dohodl, že to bude něco za něco.

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   

Návrat nahoru Goto down

Návrat největšího intrikáře!
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: