Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Návrat největšího intrikáře!

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Návrat největšího intrikáře!   Tue May 19 2015, 22:38

Důležité info pro všechny!

Izanagi stál proti Daisukemu a Kokaiovi, kteří seděli u malého potůčku poblíž Konohy. Z dálky přicházela Kumiko Ryugo společně s Taiem Kentirim, který se právě dozvěděl, že byla zavražděna jeho sestra. Izanagi těm dvěma nevěřil, proto na ně namířil katanami. Kokai i Daisuke automaticky lehce škubli, aby se řízli o katany, protože je známo, že pokud jde o Henge, tak po zranění se vrací pravá tvář. Daisuke se pomalu zvedl a přešel blíže k Izanagimu. "Pokud to nejsem já, tak jak bych věděl, že jsi včera aktivoval svůj další stupeň kekkei genkai a na hrudníku se ti objevila podivná značka?" Snažil se mu dokázat, že je to skutečně on.

Konečně se postavil i samotný Hokage: Kokai Uzumaki, který se podíval přímo do očí mladého ninji. "Je mi jasné, že jsem zmátl celou vesnici." Řekl Hokage a stoupl si před Izanagiho. "Je mi jasné, že budu zřejmě většinou lidí nenáviděn, kvůli tomu, že byli ohroženi jejich blízcí a někteří byli zabiti." Pokračoval. "Ale vše mělo své důvody. Konoha byla prohnilá přímo od kořenů jejích obyvatel. Celou dobu jsem věděl, že někdo něco chystá, jen jsem nemohl přijít na to, kdo to celé chystá." Vysvětloval jeho krok ke kroku, proč se to celé stalo. "Jednoho dne za mnou přišla Aiko Hyuuga, že se doslechla o tom, že Ichiro Hyuuga aktivoval svůj Byakugan a mnoho lidí v něm našlo zalíbení a následují ho. Chtěli převzít celou vesnici, což se jim povedlo." Vysvětlil něco, co už Izanagi věděl, protože byl u toho, když se Ichiro prohlásil za Hokage. Kokai se však na chvíli odmlčel.

"A zde začíná něco, co jsem nikdy nechtěl udělat." Zakroutil hlavou a sevřel pěst. "Obalamutil jsem celou vesnici kromě pár vyvolených. Jediný, kdo o tomto plánu věděl, byl samotný Daisuke, Jiro, Aiko a velitel ANBU jednotek, kterého jsem vyslal za Ichirem, aby se k němu přidal a nosil mi veškeré informace." Začal konečně vysvětlovat celý svůj plán. "Když jsem věděl den, kdy má proběhnout povstání, tak jsem všem ninjům, kteří měli být zavřeni do vězení, dal pilulku, která je měla udržet při životě, i kdyby byli sebevíc zranění a mladým geninům podstrčil pár informací, které vás měli držet od všech hrdinských kroků a provést vás vesnicí tak, aby se vám nic nestalo." Vysvětlil i to, proč běhali z místa na místo po celé vesnici a de facto nic moc neudělali. Izanagimu však došlo, že kvůli tomuhle zemřela Taki. "Taiki Uzumaki je přeborník v užívání Dotonu, byl učen samotným Tsuchikagem v Iwagakure a je mistrem převleků. Proto mi vytvořil speciálního klona, který nezmizí i po jakémkoliv fyzickém zranění. Proto mě mohl Ichiro zabít před celou vesnicí. Taiki zařídil, aby mou "mrtvolu" odtáhli důvěryhodní členi ANBU, kteří ji stihli odtáhnout do doby, než se rozpadla na hlínu. Pak už stačilo sledovat celé dění ve vesnici z dálky, abych odhalil všechny zrádce, kteří jsou proti vesnici."

Mezitím!

Toru Aburame, který byl jedním z členů týmu Ichira, když přebrali celou vesnici, se procházel po "své" vesnici a liboval si v tom, že jim skutečně celá patří. Všichni ho zdravili, klaněli se mu - zkrátka dostával přesně to, co potřeboval. Měl uznání, které se mu dříve nedostávalo. Konečně v něm lidé viděli oporu a uznávali jeho sílu. Nad jeho hlavou poletovaly velké sršně, které ho měly hlídat. Jenže v tom se jedna zřítila k zemi a rozpadla se na prach. Pak druhá, třetí až najednou popadaly všechny a Toru neměl nejmenší tušení, co se to vlastně děje. Nastavil ruku, aby se kolem něj objevil další hmyz, ale nic se nestalo. Naopak se kolem něj začala zvedat hlína a malé kamínky. "Co?" Zeptal se sám sebe, ale nedokázal si nijak odpověď. Tušil jen to, že je v nebezpečí. Před něj dopadli dva členi ANBU jednotek a před nimi se ze země vynořil samotný Taiki Uzumaki - velitel celých ANBU jednotek. "Toru Aburame, jste zatčen za vlastizradu a několikanásobné omezování lidských práv ve jméno Hokage: Kokaie Uzumakiho!" Řekl hrdě Taiki, ale Toru se jen začal smát. "Ten ubožák je už dávno mrtvý!" Zařval, ale v tom si Taiki nasadil masku. "Není." Řekla máchl rukou. Hlína i kameny obalily Toruovo tělo a pevně ho stáhly. Poté přiskočili zbylí dva členi ANBU a celého ho zapečetili, aby nemohl uniknout. Poté ho pomalu táhli do vězení.

Kami Kentiri, která byla neoficiální přítelkyní Ichira Hyuugy zrovna vycházela z tajného sídla jejího přítele. Dělala si trochu starosti, kam vlastně Ichiro společně s Montarem šli a bála se, že se šli setkat se samotným Káčkem. Rozhodla se, že dojde za Toruem, aby hlídal vesnici a půjde těm dvěma naproti. To se však nekonalo, protože pocítila jakýsi tlak na svém hrudníku. Cítila, že se jí tam vaří voda a zároveň i krev, takže se začala potit a pomalu padala na kolena k zemi. "Kami Kentiri, jste zatčena za vlastizradu a několikanásobné omezování lidských práv ve jménu Hokage: Kokaie Kentiriho." Ozvalo se za jejími zády a pomalu kolem ní prošla Akio Kentiri společně s Jirem Kentiri. Akio si stoupla před ní a dala ji neuvěřitelnou ránu do obličeje. "A teď zemřeš za to, že jsi tímhle způsobila smrt naší dcery!" Zařvala Akio a pokusila se jí bodnout kunaiem přímo do srdce. V tom ji však zabránil Jiro, který ji chytl za ruku a stáhl k sobě. Všiml si, že Akio brečí, proto ji objal a dal pusu na čelo. "Zaslouží si hnít ve vězení, smrt je pro ní vysvobození." Řekl moudře, na což smutně Akio kývla a společně vlekli Kami směrem k vězení. Kami nemohla ani mluvit, protože náporem horka z vaření vody a krve v jejím těle omdlela.

Další skupinka ANBU vyběhla směrem ke Kumogakure, kde měli svůj cíl - Ichira Hyuugu.

Následně si Kokai Uzumaki sedl opět na jeden z velkých kamenů u potoka. "V tuto chvíli byli zajati všichni, co sympatizovali s Ichirem a pomáhali mu." To byl však každý ve vesnici, proto musel vysvětlit další věc. "Každý člověk ve vesnici byl díky dešti, který vyvolala Kami Kentiri a sám Jiro do toho potají přidal i svou vodu, dostáni do silného genjutsu, které v nich probudilo to, aby souhlasili s Ichirem do doby, než jim dáme protilátku a probereme je z tohoto genjutsu. Jen vy mladí jste tím nebyli zasaženi, protože by vás to genjutsu mohlo zabít a to si Jiro Kentiri nechtěl vzít na triko." Vysvětlil poslední ze záhad a lehce se usmál. Přešel k Daisukemu a jen se pousmál. "Je mi jasné, že jsem způsobil hodně škody a mám na rukou i krev, ale nešlo to jinak. Pokud bychom nespustili tento plán, tak se nikdy nedozvím, kdo spolupracoval s Káčkem." Dokončil myšlenku svých intrik a podíval se Izanagimu do očí.

Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 20 2015, 14:29

Ryuu Emiro

Tohle nebyl můj bratr. Dopadnul jsem na zem a poté odskočil trochu dál. Moje ruka.. Vybrovala. Když jsem uviděl tu ránu, byla zde možnost že to vážně bylo něco jako hadí kousnutí. Možná že v tom byl jed, který se dal vysát. Chvilkama jsem vždy vyflusnul krev, kterou jsem vysál a doufal jsem že to pomůže. No, tohle dál nešlo. Musel jsem něco říct, třeba jsem ho tím mohl získat zpět. Tohle nejsi ty Rinyu. Zaútočit na svůj klan a svou rodinu? Vždyť jsem tvůj bratr! Nejhorší na tom je že si zaútočil i na naší matku. Takhle se žádnej Emiro nechová! Málem jsem začal brečet. Musel jsem to ale překousnout a mluvit dál. Bylo ještě spoustu toho co jsem chtěl říct. Hlouposti? To si myslíš? Nechápu jak tohle můžeš říct. Copak si to nepamatuješ? Vždy jsi to chtěl vědět. Vzpomeň si. Neustále jsme se kvůli tomu handrkovali a teď řekl, že je to hloupost. Říct o slovech někoho kdo ti zasvětil většinu svého života že je to hloupost je ubohé. Tolik jsem ti záviděl to, že se o tebe otec takhle staral a trénoval tě. Měl jsi to o tolik lehčí než já. Nenáviděl jsem tě za to. Nenáviděl jsem vás oba. Ale pak jsem začal chápat že vás nenávidět nemohu věčně. Byly jste má rodina a začali jsme si rozumět. Přes všechnu nenávist jsem vás naopak také miloval. Věř mi, že pokud je to pro tebe hloupost. Pro mě to hloupost není. Jednou otcova slova naplním a porazím tě. A ten den tě také zabiju. Protože ty, už nejsi můj bratr. Tahle slova ti dávám a přísahám že se tak stane i kdyby mě to mělo nakonec stát život. Řekl jsem to, ale teď jsem to opravdu dokázat nemohl. Byl o tolik silnější. Hodil jsem na zem kouřovou bombu a poté co kouř zmizel už jsem byl pryč. Běžel jsem po ulici do neznáma a když už jsem byl v dostatečné dálce. Padl jsem na zem a opřel se o dům. Ta ruka.. Bolela jako čert. Ta bolest byla nesnesitelná. Co semnou teď bude? Kdo mě zachrání? Já zde přeci umřít nemohu! Dal jsem mu slib! Přesto že to nebylo smrtelné, bolelo to tak, že jsem si to myslel.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 20 2015, 14:36

Izanagi Ryugo/Kentiri

Pozorně jsem poslouchal vše co mi Hokage i Daisuke vysvětlovali. Spousta věcí mi teď hned dávala smysl a já konečně pochopil co se tu vlastně dělo. Tělo se mi začalo pomalu chvět a po mých tvářích ztekly obrovské slzy. Jako bych je držel celou tu dobu v sobě a teď je vypustil jak lavinu. Začala se třást i katana v mé druhé ruce a mé dlaně se zlehka a pozvolně rozevřeli. Oba meče jsem upustil a ty dopadli k mým nohám. "Já... chápu váš radikální způsob který jste musel udělat pro dobro vesnice... ale..." Vykoktal jsem ze sebe přes svůj pláč a zoufalství přičemž jsem ustoupil 2 couravé kroky do zadu. To už se mi ale podlomily kolena a já se na ně sesunul. Zůstal jsem na kolenou opřený rukama o zem, které jsem opět zatnul v pěsti. Do dlaní se mi dostal prach a písek který jsem stisknul o to víc. "..Ale kvůli tomu zemřela Taki! Tak mladá, plná optimismu a života. To samé i jiní ninjové ve vesnici kteří stále nosí vaše jméno v srdci. Ty vaše plány jak nás honit po vesnici aby se nám nic nestalo.. selhali. Já selhal a Taki je teď mrtvá..." Po každé větě se mi spouštěli další a další slzy které mě dostávali do toho "záchvatu" víc a víc. "Nemám ani ponětí zda je má matka, můj otec v pořádku... Já.. jsem ztracený.." Dodal jsem a má hlava klesala ještě níž, dokud se nezastavila čelem o zem.
Návrat nahoru Goto down
RiiKenWay
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 17
Datum založení účtu : 07. 05. 15
Věk : 18

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 20 2015, 15:58

Killua Zoldyck

Muž bol zasiahnutý mojou bleskovou gulou, pretože nečakal že budem ovladať svoju podstatu.
Po zasiahnuti odskočil dozadu a chytil si brucho pretože ho tam trafila blesková gula, ktorá mu spálila čásť brucha. Killua si v tu chvílu všimol že má muž celé brucho potetované. Daný muž si všimol moje bleskové drápy na mojich rukach, pretože nebol slepý. Postavyl sa do bojového postoja a celá katana mu zčernala. Čo to je za technyku, musím si dávať pozor! pomyslel si. Ten muž s katanou prudko pred seba švyhol a zmizol, na miesto jeho tam zostal stáť len nejaká čierna silueta, ako keby to bol človek vytvorený z papiera nafarbený na čierno. Čo to preboha môže byť? pomyslel si a obzeral si okolie lebo si bol vedomí že zautoči z nejakej strany. Ten muž sa objavyl priamo za mňou a pokusil sa ma zo zadu seknuť do nohy. Killua si ho všimol dosť neskoro, ale aj tak stihol ešte vyskočiť hore do výšky. Pričom sa Killua objavyl za ním, na jednej ruke si tie guličky zmenil na ihli ktoré vystrelil tomu mužovy do nohy, potom odskočil od neho do zadu a znova si obnovyl tie guličky z čierneho blesku.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 20 2015, 16:44

Kangae Yumiro

Na tomto světě bylo vážně málo věcí co jsem měl rád, ale když už se našla věc, co jsem měl rád, musel to někdo pokazit. Dojedl jsem a přes varování svého bratra jsem hodlal zaplatit. V tom v dálce zaznělo BUM a celá restaurace vylétla to vzduchu. Na mých nohách ležel stůl a byla to ohromná bolest, ale já se i přes to, nemohl podívat, co se mi stalo, jelikož po mé tváři přes oči tekla krev, která se probarvovala i s mými modrými vlasy. Byla to hrozná tekutina, nejen, že byla červená, ale ještě k tomu nechutnala moc dobře. "Tohle je fakt zlej sen." Pravou rukou jsem si otřel krev z očí, jelikož jsem ještě neovládal své Hijutsu a následně jsem se zadíval na svoje nohy. Zvednout tak těžký stůl by šlo bez chakry špatně, ale já jsem svou ruku zamířil ke svým zádům. Z těch jsem vytasil svou charkovou katanu a stůl přesekl. Když jsem se ze všeho vyhrabal, teprve jsem se porozhlédnul. Ta dívka vedle mě byla mrtvá. "Taková škoda.." Trpěl jsem něčím, co mi prostě říkalo, abych se porozhlédnul po místnosti. Jediný kdo mi přišel podezřelý byl muž v masce, který nikomu nepomohl. V ruce jsem třímal svou čepel a šel k němu. "Mám rád jídlo z této restaurace, jídlo je vlastně něco, co mi dává chuť do života. Znesvětil si to tu a ještě k tomu jsi napadl vesnici, kterou hodlám ochraňovat. Řekni něco na svou obhajobu nebo to bude tvůj konec." Řekl jsem směrem k muži a usmál se. Vypadal silně a já miloval výzvy a souboje. 
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 20 2015, 17:24

Tai Kentiri

Kumiko mu položila ruku na rameno a oznámila mu, co se stalo. Naprosto strnul, nebyl schopný jediného pohybu. "Taki.." řekl naprázdno. Sesunul se na zem a hlavu schoval mezi kolena, aby zamaskoval třes, který momentálně cloumal celým jeho tělem. "Taki.. je mrtvá.." pomyslel si a v tu chvíli to na něj začalo skutečně dopadat. Vyslechl si všechny ty Hokageho nabubřelé řečičky o jeho ušlechtilých úmyslech. Momentálně ale nebyl schopný racionálního uvažování, sžíral ho ohromný vztek a vše, co Hokage vypustil z pusy na něj působilo pouze, jako přilévání oleje do ohně. Zvedl hlavu a podíval se na Izanagiho, který očividně procházel nějakým hysterickým záchvatem. V tu chvílí se v něm vzedmula ohromná vlna vzteku. Vzteku na Hokageho, Izanagiho, Ichira a také vzteku na sebe, ten si ale nyní nepřipouštěl. Vyskočil na nohy a rozhodným krokem vyrazil k Hokagemu. Cestou surově strčil do Izanagiho, aby ho dostal z cesty. Kousek od Hokageho už v podstatě běžel a poté mu dal ránu pěstí, do které vložil všecehn svůj momentální vztek, smutek i nenávist. Poté si mu ještě odplivl k nohám a otočil se na Daisukeho. "Vy jste o tom věděl? Jak jste mohli něco takového dopustit?" zeptal se a hlas měl plný opovržení. Jen co to dořekl, otočil se na patě a utíkal pryč. Utíkal podél potoka. Na nic nemyslel, jen se snažil vybavit si Takiinu tvář, když byla šťastná. Nějakou chvíli ještě běžel, když měl pocit, že je dost daleko od všeho, od čeho se snažil utéct, sesunul sena břeh potoka a hlasitě se rozbrečel.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 20 2015, 19:28

Karadin Hyuuga

V tom ako Ryuuova matka ošetrovala moju senseiku - Aiko, oknom som uvidel letieť kunaie, ktorým som sa vyhol a taktiež som uvidel preskočiť cez oblok akéhosi ninju, ktorého som nikdy nevidel. No podľa situácie, ktorá sa začala diať som zistil, že je to Ryuuov brat. Ryuu mi povedal, aby som zobral Aiko a rýchlo vypadol. Všade bol len dym od dymovnice. Zobral som rýchlo Aiko a utiekol dverami preč. "Ryuu - ešte sa uvidíme." Vybehol som von a snažil sa čo najrýchlejšie utiecť. V hlave som mal rôzne myšlienky týkajúce sa Ryuuovho brata. "Kto to bol? Patrí taktiež k členom ANBU? Dúfam teda, že si to s ním Ryuu vybaví." Po chvíli behu som uvidel na prechádzke môjho otca - Hayashiho. "Otec? Čo tu robí? Dúfam, že je v poriadku, a že sa mu nič nestalo." "Otec! Otec...!" Pribehol som k nemu aj s Aiko v náručí a čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 21 2015, 14:50

Rinyu Emiro

Jen stál a poslouchal, co mu říká bratr. Byly to pro něj jen žvásty, které dokáže vyplodit člověk, který se bojí, že by ve fyzickém kontaktu neuspěl. "Dost žvástů, dnes zde padneš, protože to je tvůj osud a nemusíme tu zbytečně žvanit." Rozeběhl se proti němu, ale to už Ryuu hodil na zem bombu a následně zmizel. Poslední co Ryuu slyšel byl řev jeho bratra. "Stejně si pro tebe přijdu!" Poté si nasadil zpět svou masku a zmizel z vesnice, jelikož se to tu začalo hemžit ANBU jednotkami. Mezitím Ryuu spadl na zem a držel se za svou ruku. Cítil, že mu neustále dost pulzuje a proudí mu v ní jed. Pomalu mu rány začaly černat a barva se rozléhala po celém zápěstí. V tom se stalo něco podivného. Začala se mu motat hlava a na chvíli uviděl něco divného. Viděl očima někoho jiného. Stálo před ním pět mužů v maskách, které měl jeho bratr a všichni salutovali a následně se klaněli před osobou, jejíž očima viděl. Pak se vše vrátilo do normálu a viděl zase to co měl vidět. S rukou musel něco dělat a nejlepší by zřejmě bylo navštívit nemocnici, protože sám těžko něco zmůže.

Killua -> Vše, co Killua udělal bylo moc pěkné, ale nic mu z toho nevyšlo, protože ve chvíli kdy odskočil a zároveň zaútočil, tak muž zmizel, objevil se v papírové siluetě a když Killua dopadl na nohy, tak ho zezadu popadl a dal mu katanu ke krku. Pravou rukou mu držel katanu pod krkem a levou chytl Killuovu ruku s jehlami a jelikož byl silnější, tak mu ji přitlačil k tělu, že kdyby se hnul, tak je propíchnut vlastní technikou nebo jeho katanou. "Neměl jsi za mnou běžet, synku." Bylo to divné. Synku mohl brát jen jako že mu říká podobně, jako se říká třeba chlapče, hošíku atd.. Ale možná to mělo význam i v tom, že byl fakt jeho otec, což by bylo teprve dost divné. Ve chvíli, kdy Killua cítil, že už se mu zarývají jehly pod žebra a katana pomalu do krku, tak muž zmizel. Zmizel kvůli tomu, že před Killuou stál Jiro Kentiri, jeden z nejsilnějších ninjů ve vesnici. "Jsi v pohodě, chlapče?"

Kangae -> Chlapec šel za maskovaným mužem až do temné uličky. To by někdo mohl pokládat za hrdinství, ale někdo spíše za bláznovství, protože chlapec byl ještě mladý a bůh ví, kdo byl v té masce. Došel až k němu, proto se muž otočil, aby si prohlédl troufalého chlapce. Ve chvíli kdy Kangae uslyšel jakýsi smích, tak zároveň ucítil, jak ho dvě osoby zezadu chytly za ruce a byl najednou úplně bezmocný. Jedna osoba ho držela pevně za pravou ruku, ve které po chvíli ucítil pálivou bolest. Druhá osoba ho držela za levou ruku, kde také cítil pálivou bolest. Poté obě osoby zase zmizely a Kangae měl na dlaních dvě podivné pečetě. "Myslel jsem si, že tě výbuchem uspím a pak to bude jednoduché, ale ty jsi sem za mnou naivně přišel, čímž jsi to pro nás udělal ještě jednodušší. Brzy se uvidíme." Řekl a Kangae si pod maskou mohl všimnout podivně rudých očí. Poté se muž rozplynul.

Hayashi Hyuuga

Přecházel přes ulici zrovna když si ho Karadin všiml. Karadin na něj pochopitelně zařval, ale to už se na něj otec jen podíval a zakroutil hlavou. Bylo však něco divně, něco co nebylo normální. Chvíli to Karadinovi trvalo, ale pak si všiml, že má jeho otec u pasu stejnou masku, jako měl u sebe muž, který je napadl u Ryuua doma. Bylo vidět, že měl Hayashi uslzené oči a konečně Karadin uviděl vše. Hayashi měl v pravé ruce krátkou katanu, ze které stékala krev. Hayashi jen zakroutil hlavou, aby k němu Karadin nešel a poté se podíval k nebi. Následně se rozplynul ve vzduchu a nic po něm nezůstalo. Bylo to dost zvláštní, protože to vypadalo, že otec není ve své kůži, jako kdyby ho někdo ovládal. Ale to bylo trochu vedlejší, protože přímo před Karadina dopadla osoba, kterou moc dobře neznal, ale už ji znal od pohledu. Byl to Taiki Uzumaki, velitel ANBU jednotek. "Už je vše v pořádku. Byla potlačena Ichirova vzpoura. Vezmi Aiko do nemocnice." Řekl mu rychle, protože bylo vidět, že má dost na spěch a proto zase hned rychle utekl pryč.

Daisuke Ryugo

Kumiko nestihla zareagovat, když se Tai rozeběhl směrem k Hokagemu. Hokage si nechal dát ránu a pochopil i odplivnutí. Neměl slov na to, co se stalo. Věděl, že nikdo nepochopí to, že sice zemřelo jedno děvče, ale zachránil tisíce ostatních. Věděl, že ho teď bude spousta lidí nenávidět, ale byl ochotný podstoupit tuto krutou realitu, aby zachránil všechny lidi ve vesnici. To už ale Tai vyjel i na Daisukeho a rozeběhl se pryč. Izanagi zůstal ležet na zemi a vypadalo to, že ostatní moc nevnímá. "Jdi za ním Daii." Řekl a podíval se na Daisukeho. Ten přikývl a popadl Izanagiho, při čemž se najednou oba objevili vedle Taie. "Taii.." Zašeptal Daisuke a přitom co položil Izanagiho zpět na zem, tak se dotkl Taiových zad. "Vím, že neexistují žádná omluvná slova, ale nebyla jiná možnost. Jediný, kdo je v tomhle ten špatný, tak je Ichiro Hyuuga." Dořekl a podíval se smutně i na Izanagiho.

Academy student

Počet příspěvků : 17
Datum založení účtu : 07. 05. 15
Věk : 18

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 21 2015, 17:33

Killua Zoldyck

Ked Killua odskočil a zároven zautočil, tak hned v tom momente muž zmizol. Objavyl sa v tej papierovej siluete. Ked Killua dopadol na nohy, ten muž ho chytil a zo zadu mu priložil katanu ku krku. Pravou rukou držal svoju katanu pri Killuovom krku a lavou rukou chytil moju ruku s jehlami ktorú pritlačil ku Kiluovemu telu. Killua sa chvylku mikal, zrazu ten muž niečo povedal.
Killua prestal a len tak tam stal a premýšlal synku, co to ma znamenať. Kdo sakra je ten muž? Po chvylke už Killua cítil že sa mu zarývajú ihly pod žebra a katana pomalu do krku, zničoho nič muž zmizol. Killua padol na kolena, chytil si krk a chvylku kašlal. Hned ako počul nejaký hlas, pozrel sa pred seba na muža ktorý stal pred ním a odpovedal mu na jeho otázku A-ano, som v pohode. pozrel sa naňho a usmial sa.

Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 21 2015, 22:16

Karadin Hyuuga

Keď už som bol pár metrov od otca, otočil sa ku mne a pozrel sa mi priamo do očí. V tom ma akosi zamrazilo a ja som zostal stáť ako stĺp. "Čo? Čo to má znamenať? Otec...?" Neveril som vlastným očiam. Nekonečno myšlienok mi prebehlo v tom momente v hlave. Mimika tváre naznačovala vystrašenosť. "To snáď nemôže byť pravda. Dúfam, že ho ty hajzli neovplyvnili." Skoro som upadol na kolená, keď sa zrazu otec rozplynul a predo mnou sa objavil člen jednotky ANBU, ktorý bol na našej strane. "Hmm, dúfam, že to nie je tak ako si myslím." Vztýčil som hlavu. Hai! Zvolal som a vyrazil rýchlo do nemocnice, aby som stihol ešte zachrániť Aiko. Počas cesty do nemocnice som mal zdesený výraz na tvári až smutný, pretože som sa bál, že sa s otcom niečo stalo a stane. No mal som na mysli aj záchranu mojej senseiki. "Dúfam, že keď sa vzpamätá, vysvetlí mi to všetko ešte raz." Prestával som všetkému akosi rozumieť až ma začala z toho všetkého už bolieť hlava.
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 21 2015, 23:21

Ryuu Emiro

Poté, co jsem  se sesypal se něco stalo. Nedokázal jsem to chápat. Bylo toho na mě opravdu moc. Jenom jsem tak chvíli ležel a hleděl před sebe. Bez jediného náznaku života. Kolem mě prošlo za tu chvíli pár lidí. Ale nikdo nepomohl. Všichni mě ignorovali, jako kdyby se něčeho báli. Nakonec jsem se rozhodl vydat do nemocnice. Nejdříve jsem se ale musel zorientovat. Byl jsem docela ztracený a tak jsem se dostal nakonec do ulice kterou jsem dobře znal. Zjistil jsem kudy kam a vydal se do vesnice. Když jsem se dostal dovnitř, chtěl jsem přejít k nějaké recepci a říct jim o tom co se stalo. Dobrý den, já- Nedokázal jsem to doříct, protože bolest mě ovládla a já se sesypal na kolena. Hlasitě jsem vzdechl od bolesti a poté se jednou rukou opřel o zem. Ta bolest byla nesnesitelná a já už nedokázal ani vstát. Nedokázal jsem udělat nic. Jediné co jsem mohl bylo bezmocně ležet na té zemi a třást sebou jako magor.

Naposledy upravil Valar dne Wed May 27 2015, 16:57, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Thu May 21 2015, 23:49

Jiro Kentiri

Chlapec mu odpověděl, což ho potěšilo, protože byl chvilku od své smrti, takže se Jiro trochu bál, že by mohl být trochu psychicky v háji nebo hodně překvapený, ale bral to dost dobře. "Jak se jmenuješ?" Zeptal se ho a čekal na jeho odpověď. Zároveň se rozhlédl po okolí a viděl, že jeden z domů poblíž je po výbuchu, což nebylo úplně pěkné a začínal se obávat toho, co se ve vesnici vlastně stalo. "Já jsem Jiro Kentiri, vůdce klanu Kentiri." Představil se mu, aby cítil chlapec to, že je teď v bezpečí.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Fri May 22 2015, 15:01

Izanagi Ryugo/Kentiri

Tai se rozeběhl se svým vztekem na Hokageho a cestou vrazil i do mě. Nějak jsem to neřešil, spíš ani moc nevnímal, ale hlavně jsem chápal jeho vztek a reakce. Měl právo být naštvaný. To už mě ale chytil sensei a nějakým způsobem nás přenesl k Taiovi, který utíkal pryč hned, co jednu vlepil Hokagemu. Pomalu jsem se sebral ze země a otřel jsem si slzy. "Taii, sensei má pravdu. Za vše je odpovědný Ichiro a ti co dnes umřeli, jdou na jeho triko." Řekl jsem upřímně a plácnul jsem ho po rameni aby se přes to taky pokusil přenést. Sám jsem byl mimo z toho co se stalo ale věděl jsem, že on potřebuje naší podporu nejvíc. Byla to jeho sestra.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Fri May 22 2015, 15:59

Tai Kentiri

Jakmile k němu dorazili sensei s Izanagim a oba ho poplácali po zádech, přestal brečet. Ani se je nesnažil odhánět. Věděl, že by to nemělo cenu, ale také už je nechtěl odhánět. Nestál o to, být sám. Na jejich řeči, kterými se ho snažili ovšem nijak nereagoval. Zvedl se od břehu potoka, jen aby se znova posadil u nejbližšího stromu, vytáhl cigaretu a zapálil si. Chvíli jen tak v klidu pokuřoval a potom promluvil na Diasukeho, aniž by se na něj podíval. "Omlouvám se. Vím, že za to Hokage nemůže, natož pak vy. Jen.. Těch emocí bylo najednou tolik, nezvládl jsem to, vypěnil jsem.." omluvil se Daisukemu neutrálním hlasem, ale na Daisukeho se ani nepodíval, jakoby se po tom, co provedl, styděl. Poté se obrátil na Izanagiho, zhluboka potáhl z cigarety a s výdechem se ho zeptal na tu otázku, která ho pálila na jazyku celou dobu. "Jak se to stalo?"
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Fri May 22 2015, 16:20

Izanagi Ryugo/Kentiri

Přisedl jsem si k Taiovi a také jsem si strčil cigaretu do úst ještě než jsem mu odpověděl. Zahleděl jsem se do země a taky jsem si pořádně potáhl. Bylo pro mě těžké o tom mluvit ale myslím že by měl vědět jak se to stalo. Před očima mi běželi vzpomínky a já si vybavoval postupně co se stalo.
"Dostali jsme se do věznice kam nás odkázal vzkaz na lístečku. Byl tam zavřený Daisuke... řekl nám co máme dělat s těma pilulkama které najdete. No, v tu chvíli tam vpadla celá jednotka ANBU, pokusili jsme se utýct ale ona.... ona to už nestihla." Při posledních slovech jsem popotáhl aby se mi znovu nespustili slzy a snažil jsem se zhluboka dýchat. "Je mi to moc líto..." Dodal jsem a pohlédl jsem mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sat May 23 2015, 23:28

Daisuke Ryugo

Sledoval to, jak spolu mluví dva kluci. Všiml si něčeho zvláštního. To byly Taiovi oči, které byly najednou krásně rudé. Další věci, které si všiml, bylo to, že spolu kluci mluvili, jako kdyby se znali už několik let. Tahle událost je dost sblížila a to hlavně kvůli tomu, že oba měli Taki rádi a teď měli de facto společný cíl - Ichira. Nechal je ještě chvíli mluvit a pak si k nim dřepl a také si zapálil cigaretu. "Pro Ichira už byla vyslána skupina zkušených ANBU. Bude předveden před soud a poté odsouzen. Bude pykat za to, co udělal celé vesnici a vám." Pověděl jim tiše a zakroutil hlavou. Pak se ale stalo něco podivného. Izanagi se začal z ničeho nic dost dusit a cítil, jak ho pálí celá hruď, protože mu začala zářit ta spálenina ve tvaru kapky vody.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sun May 24 2015, 15:01

Izanagi Ryugo/Kentiri

Znovu jsem si potáhl a vyslechl jsem si reakci Daisukeho.
"Před soud? Pykat? Jen co ho uvidím tak mu vlastnoručně vyrvu srdce z těla. To je to, co si zaslouží."
Řekl jsem nenávistně a v mém hlase bylo znát že to myslím fakt vážně. To už mě ale začala pálit celá hruď z ničeho nic a ta "kapka" začala zářit.
"Co to-?"
Vyhrkl jsem ze sebe a zalapal jsem po dechu. Nemohl jsem dýchat a v bolesti jsem se svalil na zem. Cigareta mi odpadla z pusy do trávy a já křečovitě popadl svou hruď. Ihned jsem jí však pustil protože to zapálilo ještě víc.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Sun May 24 2015, 19:50

Tai Kenitri

Izanagiho vyprávění jsem si vyslechl beze slova, akorát si mezitím zapálil další cigaretu. Izanagi se na něho poté podíval s lítostí v očích, pohled mu opětoval svýma, nyní již červenýma, očima, ale mohl se mu zdát jaksi prázdný, bez emocí. "To je v pořádku Izanagi, neviním z toho tebe, vím, že kdyby si ji mohl jakkoliv zachránit, udělal by si to." řekl a myslel to upřímně. Věděl, že to nebyla Izanagiho chyba. "Můžou ho odsoudit jak a kam chtějí, já budu mít svojí pomstu. Jenoho dne." řekl naprosto vážně a ještě důrazně kývl, aby potvrdil Izanagiho slova. V tu chvíli se ale stalo něco nečekaného, Izanagiho nové znaménko začalo svítit a on se svalil na zem a očividně se dusil. Tai k němu rychle padl na kolena, ale vůbec netušil, co udělat. "Senseii! Daisuke!" zavolal naprosto zoufale na Daisukeho. Přijít o dalšího blízkého člověka by dnes již asi nedokázal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Mon May 25 2015, 10:20

Daisuke Kentiri

Budu mít svou pomstu. Jednoho dne. Přehrál si v hlavě ještě jednou slova mladého Taie. Chápal jeho ztrátu a poté si přehrál i slova Izanagiho. Jen co ho uvidím tak mu vlastnoručně vyrvu srdce z těla. Chápal je oba, ale bál se toho. Moc dobře sám věděl, že Ichiro je velmi mocný člověk a musel počítat s tím, že existuje varianta, kdy vesnice už nebude jeho a bude nejhledanější zločinec Konohy. Proto tušil, že má nějaký plán a rozhodně se ještě objeví a kluci dostanou svou příležitost, což znamená, že budou muset být silnější. Jenže to už se Izanagi v bolestech svalil k zemi. První k němu přiskočil Tai a pak chtěl i Daisuke, ale nebylo proč. Ve chvíli, kdy k němu přiskočil Tai, tak se jeho oči znovu probudily a on uviděl celé Izanagiho tělo, jak ním proudí krev a chakra. Ale pak viděl něco zvláštního. Uviděl jakousi formaci vody přímo pod znakem, který měl Izanagi na hrudi. Jenže když se přiblížil, tak se udělalo Izanagimu dobře a Tai opět přestal vidět krev, ale normální tělo. Co to? Zůstal Daisuke překvapeně stát na místě a nevěděl, co se to teď stalo. "Taii, co jsi udělal? Co jsi viděl?"

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Mon May 25 2015, 13:05

Izanagi Ryugo/Kentiri
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

Počet příspěvků : 4301

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Mon May 25 2015, 17:38

Montaro Hyuuga

Anbu odešli hledat Ichira. Hlupáci. zaznamenal a potutelně se usmál. Ty žebra ho fakt boleli, ale konečně měl možnost jít kam chtěl. Nakonec vešel do vesnice, a snažili se zůstat ve stínech, nepotřeboval žádné zvědavé pohledy, a nebo potkat někoho koho znal. Měl jasný cíl dostat se do chudé větve Hyuuga klanu a do tajného ukrytu. Tak jsem zvědav co se stane. poznamenal. Pokud se tam dostal tak pomocí koncentrace chakry se dostal do onoho tajemného ukrytu co mu ukázal Ichiro. Možná bych to tu mohl prohledat. napadlo ho pokud to bude prázdné, a doufal, že se dozví třeba i o Ichirovi více. Teď to, ale zavrhl vešel do svého pokojem, chytl značku na ruce a na koncentroval do ní chakru.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Mon May 25 2015, 18:25

Tai Kentiri

Padl na kolena vedle Izanagiho a zoufale volal na Daisukeho, aby jim pomohl. V tu chvíli se ovšem stalo něco zvláštního. Znovu se mu aktivoval krvavý Suinatar. Prohlédl si celé Izanagiho tělo, jeho tok chakry i krve. Ovšem u značky na hrudi spatřil něco, co doopravdy nečekal. "Vždyť.. To je voda..? Kentiri klan?" napadlo Taie okamžitě. V tu chvíli se Izanagimu udělalo dobře a sensei už měl spoustu otázek. "Zase se aktivovalo tohle," řekl a mávl si k očím, aby ilustroval, o čem mluví. "a viděl jsem tok Izanagiho krve i chakry. Ovšem tady," ukázal Izanagimu na hruď tam, kde měl zneménko. "má nahromaděnou vodu. Nemůže to mít něco společného s tím, že je poloviční Kentiri?" hodil svůj návrh do placu. "Ale já jsem mu s tím nic neudělal, odešlo to samo tak, jak to přišlo." vysvětlil jim.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Tue May 26 2015, 18:51

Daisuke Ryugo

Skutečně jde o krvavý Suinatar. Přemýšlel Daisuke. Měl v plánu jít za Jirem, ale věděl, že zřejmě truchlí a zařizují pohřeb pro jejich holčičku, takže nebyla úplně vhodná doba. Na všechno co Tai řekl jen přikyvoval a koukal se na ležícího Izanagiho. "Fajn, jdeme." Zavelel a pomohl Izanagimu ze země při čemž se rozešli přímo k vesnici. "Znám někoho, kdo nám pomůže, ale Taii ty z toho určitě nebudeš zrovna nadšený." Řekl, protože se chystal jít promluvit s Kami Kentiri, která zrovna zuřila ve vězení.

Montaro -> Pokusil se nakoncentrovat chakru přímo do pečetě, ale jako kdyby dostal pěstí přímo do obličeje. Úplně se mu zamotala hlava a jen uslyšel. "Jsi hloupý? Teď po mě pátrají a první, co uděláš je to, že se mě pokoušíš přivolat. Dej tomu pár dní než stopy vychladnou, před několika minutami jsme se viděli." Ichiro v tom hlase zněl dost rozzlobeně, protože ho celkem slušně vytočilo to, že ho před chvílí opustil a on ho zase volá zpět, jako kdyby potřeboval vést za ručičku, aby něco mohl udělat.

Admin

Počet příspěvků : 4301

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Tue May 26 2015, 19:02

Montaro Hyuuga

Zkusil jsem to. poznamenal trochu sebekriticky. Nevěděl co teď má dělat. "Takže, Ichiro je na svobodě. Ten Uzumaki je živý. Anbu si myslí, že jsem byl s Ichirem nedobrovolně a prozatím nemám ponětí jak je to s ostatníma." zrekapituloval si a přemýšlel jestli by ho tu vůbec někdy dokázali najít. Jestli by ho vůbec hledali a jestli by to vůbec někoho zajímalo, že by odešel úplně pryč. To všechno, ale zahodil za hlavu Ichiro ho chce tady v Konoze a tak tu prostě bude. Nakonec vyšel ze svého pokoje a mířil k pokojům ostatních a zkoušel jestli budou odemčené a že by se koukl co kde kdo schovává. Hlavně co tam Ichiro má. Třeba ta bude něco o tom byakuganu! pomyslel si a doufal, že bude odemčeno.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   Wed May 27 2015, 16:46

Montaro -> Zkoušel hodně dveří, ale mnoho z nich bylo zamčených. Jakmile přišel před Ichirovi dveře, tak je v pohodě otevřel, vypadalo to skoro tak, že byly dokonce lehce pootevřené. Jakmile vešel dovnitř, tak mohl spatřit postel, skříň, stolek s několika šuplíky a velkou mapu celé země, kde byly vyznačeny různé body, ze kterých mířilo několik nitek k dalším bodům. Z Konohy vedly červené nitě někam směrem k Amegakure. Z Kumogakure vedly žluté nitě, které vedly do Iwagakure a poblíž Konohy. A poslední značky byly různé zelené body, u kterých nebyly nitě. Dva body byly poblíž Konohy, jeden byl v Otogakure, další dva v Kumogakure a pak ještě několik různě rozmístěných po světě. Co však ale bylo nejzajímavější, na stole ležela jakási malá krabička a před ní dopis, na kterém bylo napsáno jméno Montaro.

PříspěvekPředmět: Re: Návrat největšího intrikáře!   

Návrat nahoru Goto down

Návrat největšího intrikáře!
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: