Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Teď zde vládnu já!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 17:53

Aiko Hyuuga

Na to, že říkali něco o tom, že je málo času, tak se zbytečně moc domlouvali a řešili kraviny, prostě v tuto chvíli měli jednat a udělat tu první věc, která je napadla. Aiko spolkla pilulku a v tu chvíli jste slyšeli, tak ji praskají kosti, při čemž se ji rovnaly nohy. Pilulka obsahovala jakousi sloučeninu vápníku a chakry, což po polknutí nastartovalo kosti, které se začaly ihned hojit. Ale její rána na břiše nebyla moc pěkná. Rozhodně by nebylo od věci ji tu ránu ihned zašít vzhledem k tomu, že Aiko již ztratila vědomí.

Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 18:37

Ryuu Emiro

Počkej, ještě ne. Musíme jí tu ránu alespoň obvázat. A TO HNED! Zdůraznil jsem svá poslední slova. Byle v bezvědomí což nebylo zrovna příznivé. To praskání, velmi mě vyděsilo, nevěděl jsem co se ději, nakonec jsem ale uviděl její nohy, takže jsem to lehce pochopil. Položili jsme ji ještě na pohovku a on ji zvedl do sedu. Obvázal jsem jí ránu a vzal jí do náruče já, on znal cestu, takže jsem taky něco chtěl udělat, a né ho pouze následovat jako ovečka. Dobře, můžeme vyrazit. řekl jsem, museli jsme si pohnout, protože její stav byl opravdu velmi vážný a já nechtěl aby umřela, i když jsem jí neznal byla to členka konohy. A konoha byla vesnice za kterou můj otec položil život.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Shika-san
Team Taka
Team Taka

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 21:32

Karadin Hyuuga

V tom ako som zrazu uvidel, že sa jej telo začalo regenerovať, zastavil som sa. Uau. Jedna tabletka a také schopnosti? To je úžasné. Položili sme ju na posteľ. Ryuu ju obviazal, aby prestala krvácať. Krvácanie však len tak z ničoho nič neprestane. Bohužiaľ Aiko stratila vedomie. Ryuu - musíme ju prebrať. Schytil som jej tvár, dal som jej pár jemných faciek. Aiko, ... sensei-ka, .... Aiko! Po chvíli ju spoločník zobral do náručia. Zober ju a ideme do nemocnice. Tam jej už musia nejako pomôcť, i keď je to ďaleko, nemôžeme riskovať.
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 21:47

Ryuu Emiro

Do nemocnice? Zbláznil si se? V nemocnici by nám moc nepomohli. Bude to tam hlídané, navíc až ANBU zjistí že chybí, půjdou po nás, nemocnice bude jedno z prvních míst na které pomyslí, když ví že je takto zraněná. Né, musí být i jiný způsob jak jí pomoct. Musíme se dostat na nějaké bezpečné místo, poté to zkusím zašít, alespoň prozatimně. Vyjekl jsem to ze sebe opravdu rychle a poté vyrazil ven. V jejím domě zůstat nemůžeme, ale mohli by jsme se kouknout do nějakého jiného, tam nás možná hledat nebudou, co myslíš? Je to tu prázdné, jako kdyby nikde nikdo nebyl. Nebude těžké se do nějakého domu dostat. Navíc, ty tady bydlíš, nebo ne? Řekl jsem když jsme stáli před jejím domem.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 22:13

Tai Kentiri

Zhluboka se nadechl, aby si pročistil hlavu, poté si sednul na zem, opřel se o zeď, vytáhl cigarety, jednu si dal do pusy a zapálil si. "Nevadí vám to?" zeptal se Kumiko nyní již klidným hlasem. "Sice je to jeho starost, ale mohla byste mi přeci jen říct, kde zrovna je, kam ho to odneslo a co to s ním udělá?" přece jen cítil za Hideyoshiho jistou zodpovědnost, když sem vešli spolu a nyní byl Hideyoshi neznámo kde. "Ano, je to tak. Já probudil Suinatar v levém a Taki v pravém. Snažila se mi pomoct probudit ten můj a takhle to dopadlo. Teď je s třetím členem našeho týmu a dalšími lidmi z druhého týmu." vysvětlil jí. "Promiňte, ale jakým způsobem mě budete učit ovládat Suinatar. Vy přeci nejste z klanu Kentiri..?" nechal na konci věty nepatrnou otázku, i když věděl, že Kumiko je z klanu Ryugo. Poté silně potáhl z cigarety a se zamyšleným pohledem se zadíval z okna. "Můžu se vás na něco zeptat? Co to bylo s těmi blesky před chvílí?"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 14 2015, 13:42

Kumiko Ryugo

Když se zeptal na to, zda ji vadí, že kouří, tak se jen usmála a zakroutila hlavou, protože byla zvyklá od Daie, který doma také kouřil. Přešla blíže k němu a sedla si vedle něj. "To co je teď s Hideyoshim je záhada klanu Inuzuka, kteří se o něj jistě postarají. Ať už je kdekoliv, tak je jistě v dobrých rukou." Řekla mu a pousmála se. Pak se ji zeptal na cvik Suinataru a ona se jen zasmála. "Daisuke je dobrým přítelem tvého otce a často spolu trénují, takže mu Jiro řekl pár fíglů, které pak Daisuke řekl mně. Takže to půjde." Vysvětlila druhou otázku. Pak ale položil dost citlivou otázku, která souvisela s její historii a trochu zamlkla. Ale věděla, že bude Tai trochu v nervu z toho, co se děje ve vesnici, tak ho nechtěla ještě více plést. "Jak jistě víš, tak primární element Ryugo klanu je katon. Je to pro nás stejně důležité, jako pro Kentiri podstata suitonu. No jenže já se narodila s Raitonem." Řekla trochu smutně. "A jelikož nemám tělo stavěné na raiton, ale na katon, tak to mé tělo nezvládá a často mi uniká podstata ven."

Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 15 2015, 09:26

Karadin Hyuuga

"No bude v skutočnosti hlúposť ísť do môjho domu, keď zistia, že je Aiko preč, pôjdu buď do nemocnice, alebo do sídliska Hyuuga klanu. Takže budú prehľadávať každú budovu, každú miestnosť. Musíme ísť úplne na iné miesto, kde by ANBU nenapadlo prísť a nájsť nás. Musíme však vypadnúť čo najskoršie. Poď, po ceste nás niečo už napadne, nemôžeme ísť však smerom k väznici, ale úplne opačným smerom. Pôjdeme na samý koniec druhej strany dediny." Dúfal som, že sa čoskoro už zo situácie, v ktorej sme boli dostanem, pretože celú dobu som bol v strese, nevedel som, kedy jednotky môžu prísť a zasiahnuť. Chcel som odtiaľ, čo najskôr vypadnúť. Dúfal som taktiež, že niečo rozumné napadne aj Ryuu-a.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 15 2015, 13:32

Izanagi Ryugo

Na nic jsem nečekal a složil jsem pár pečetí.. "Katon: Kasumi Enbu no Jutsu!" Z úst jsem vypustil velký mrak hořlavé mlhy která zaclonila několik metrů mezi námi a těmi ANBU. Hned co nebylo vidět ani na krok jsem se rozeběhl k ohni a pokud jsem se k němu dostal, udělal jsem skluz po zemi přičemž jsem si do dlaně nahrábl hrstku písku. Pokud jsem se k němu došoural po zemi, mrsknul jsem do něj ten písek. No, mlha se ještě rozprostřela takže pokud se mi to vše povedlo, dostala se taktéž až k tomu ohni hned po mě a to mohlo způsobit velkou explozi.
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 15 2015, 15:57

Ryuu Emiro

Vím kam můžeme jít. O mě prakticky nikdo neví. Ke kagemu jsem dorazil jako poslední, navíc s tvojí senseikou nemám nic společného a na náměstí mě také nikdo neviděl. Možná je to ta nejlepší možnost kam jít. Řekl jsem, přitom jsem ale neřekl místo a vyrazil jsem, Karadin mě následoval a až poté jsem mu to řekl. Úplně bych zapomněl. Jdeme do sídla mého klanu. Až uvidíš pár lidí co se chovají jako zvířata, nediv se. To je prostě náš klan.. Teda, tím nemyslím že by to byly nějaká prasata, často se tam ale bojuje, samozřejmě né boj na smrt, ale zkušební boje, také tam asi bude hodně lidí šplhat někde po stromech, nebo vyset hlavou k zemi. Ale, to uvidíš. Říkal jsem to nadšeně, protože jsem si do našeho sídla ještě nikdy nepřivedl kamaráda. Teda, jestli jsem takhle Karadinovi mohl říkat. Byl jsem nadšený že někdo v mém věku konečně pozná do jakého klanu patřím a že nejsem tak divnej jenom já, ale celý můj klan. Nebo spíše, že nejsme divný, je to naší přirozeností.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sat May 16 2015, 13:43

Izanagi -> Mlha zapříčinila to, že jednotky moc dobře neviděli, ale jakmile se dostal k ohni, tak si všiml, že jednotky moc dobře vidí. Ale to už házel písek do ohně a poslední co viděl, bylo to, jak letí oštěp, který probodl Taki, která pak pomalu začala sjíždět po oštěpu k zemi. Uslyšel řev Jira Kentiriho, ale to už vzplanula mlha a Izanagi se objevil opět před vězením, kde naštěstí nikdo nebyl. Ale pociťoval jakýsi pohyb v podzemí. Jako kdyby zem pod ním nějak vibrovala. Bylo to opravdu podivné. První, co by člověka napadlo je nějaký úskok nebo odběhnutí, což pokud Izanagi udělal, tak byl v bezpečí, protože přímo na místě, kde předtím stál nebo tam stále stál se ze země vynořily čtyři pilíře, které se uzavřely a vypadalo to, že ho někdo chtěl chytit do pasti. Z dálky už přicházel Taiki Uzumaki, velitel ANBU jednotek, který pomáhal Ichirovi ve vzpouře. "Jdu v míru, chlapče. Jen jsem zkoušel tvé reakce."

Aiko Hyuuga

Donesli ji do sídla klanu Emiro. Nebylo to tak, jak říkal Ryuu, ale spíše naopak. Byl zde skutečně velký klid a byly zde důkazy, které říkaly, že zde muselo dojít k pár bojům. Ne žádným velkým, ale určitě odtud byli odvlečeni další ninjové. Ryuu si ihned všiml, že z jeho domu vybíhá jeho matka Shinzu. "Ryuu, tebe nedostali!" Zvolala, ale místo toho, aby ho objala, tak mu pomohla s Aiko, protože už ji nemohl udržet, když Aiko vážila tak jednou tolik co on. Odnesla ji do svého domu a za kluky zavřela dveře. Ryuuovi mohlo přijít divné, že zde nikde není jeho bratr Rinyu. Shinzu ihned pomohla Aiko, začala ji zašívat ránu na břiše a mazat různé modřiny. "Ryuu, tvůj bratr se přidal na špatnou stranu. Táhne za Ichira." Řekla mu tiše a podívala se na Karadina. "Vy dva, jste v týmu nebo jak?" Zeptala se, ale v ten okamžik se zhluboka nadechla Aiko, protože se konečně probrala. Hned se podívala na Karadina a spustila. "Ichiro, Ichiro není tím, kým se zdá." Řekla a odplivla si krev. "Hokage měl plán, dejte tomu čas a předstírejte, že máte zájem o tohle vedení." Řekla a v ten moment opět omdlela.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sat May 16 2015, 14:01

Tai Kentiri

Trpělivě si vyslechl odpovědi na své otázky, které mu dávala Kumiko a mezitím si v klidu dokouřil. "Takže celý ten klíč k záchraně Konohy a ta tajná zbraň je teď v rukou Hideyoshiho a záleží na tom, jak si s tím poradí? Tak to potěš koště." zavtipkoval, aby alespoň trochu odlehčil atmosféru, i když se sám akorát nervózně usmál. Netušil, jak správně reagovat na to, co mu řekla o své podstatě, jelikož ona vypadala, že to nese stěží a on nebyl nijak zběhlý v utěšování nebo něčem takovém. "Jsem si jistý, že taková silná Kunoichi, jako jste vy, si s tím poradí a najde cestu, jak to využít ve svůj prospěch." řekl Tai a povzbudivě se na Kumiko usmál. Poté ovšem rychle stočil řeč někam jinam, aby se o tomto tématu dále nebavili. "Tak jdeme na trénink? Nemyslím si, že máme moc času na zahálení. Taky bych ovšem rád zjistil, jak je na tom moje sestra, jestli jsou ona i ostatní v pořádku" řekl lehce starostlivým tónem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sat May 16 2015, 19:20

Kumiko Ryugo

Tai zavtipkoval a to se Kumiko dost líbilo, protože je potřeba i v takových situacích v lidských tvářích vyvolat úsměv, což se Taiovi povedlo, jelikož se Kumiko usmála. Pak ji povzbudil, že je silná kunoichi, ale nic neřekla, protože věděla, že Tai o ní moc neví a tudíž nemůže tušit, co se ji dříve stalo a proč se bojí své vlastní podstaty. "Ano, půjdeme na Daiovo místo, kam vás vzal na první trénink a já vyšlu posla, který nám přivede Taki a Izanagiho." Řekla a pomalu se zvedla. Následně odcházela z místnosti a čekala až půjde i Tai. Kumiko nikdo nezajal, protože se báli její nestability. Mocní ninjové ví, co Kumiko udělala, proto ji Ichiro nezahrnul do programu zavření do vězení. "Pojď, zjistíme, proč máš aktivované jen jedno oko."

Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sat May 16 2015, 19:21

Ryuu Emiro

Přišli jsme do sídla mého klanu. Proč se tohle stalo? Z místa tak živého, je teď místo mrtvé. Proč? Proč se tohle stalo? Tohle není můj domov! Matce jsem neřekl ani slovo a šli jsme dovnitř. Poté, co mi řekla co udělal můj bratr jsem myslel že se zhroutím. Myslel jsem že se snad rozbrečím. Táhne za Ichira? To není možné, tohle nemohl udělat. Vždyť je to můj bratr sakra! Tomu nevěřím, ne. Ještě ráno bylo vše v pořádku. Až, až na to že byl doma. To není zrovna obvyklé, naposledy byl takhle ráno doma před tím než vstoupil do ANBU. Ne, ne! Odešel jsem pryč z místnosti a tam upustil pár slz které jsem utřel do trika, poté jsem se vrátil matka se mě zeptala na to jestli jsme v týmu. Ne, já, sledoval jsem je do jedné místnosti kde jsme zachránili tuhle ženu. Ona, je jeho senseika. Tedá, mami tohle je Karadin, Karadine, tohle je moje máma Řekl jsem s úsměvem, protože to bylo poprvé kdy jsem matce představoval mého kamaráda. Nakonec se probudila Aiko, po tom co nám řekla jsem si musel sednout. Hokage měl plán? Ichiro není tím kým se zdá být? Tak kdo je ten hodný, Ichiro nebo Hokage? Nebo snad oba? Já to nechápu mami, co tím myslela? Byl jsem opravdu rozrušen, nedokázal jsem se pořádně soustředit a tak jsem zavřel oči. Tohle mě naučil můj bratr. Když jsem se nedokázal soustředit, zavřel jsem oči a vše si postupně dal do sebe. Tohle do sebe ale dát nešlo, řekla to tak zbrkle a poté hned omdlela. Nechápal jsem to a myslím že ani matka.[/b]
Návrat nahoru Goto down
RiiKenWay
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 17
Datum založení účtu : 07. 05. 15
Věk : 18

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sat May 16 2015, 22:43

Killua Zoldyck

Prechádzal sa po meste. Zrazu z ničoho nič začal padať silný dášť, cez ktorý nebolo vydno ani na pár metrou do predu , hned na to odpadol. Po 12 hodinách sa zobudil a strašne ho bolela hlava. Sadol si na zem a chcel si spomenúť, spomenul si len na silný dážť. Pozrel sa po okolí a nikde, nikoho nebolo. Čo sa tu stalo? Kde sú všetci? pomyslel si. Postavyl sa na nohy. Tým že ho bolela hlava oprel sa lavou rukou o stenu a kráčal v pred. Niekolko krát zakričal "Je tu niekdo? Ale nikdo sa neozval. Zastavyl sa, oprel sa o chrbát k stene a znova sa sám seba spítal Kde sú všetci? Čo sa tu sakra stalo?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 17 2015, 08:59

Karadin Hyuuga

Ryuu sa teda rozhodol, že vyrazíme do jeho klanu. Porozprával mi cestou všetko o jeho sídle a ľuďoch, ktorí tam žijú, no keď sme prišli na spomínané miesto, všetko bolo inak. Uvidel som len ženu, ktorá kričala na Ryuu-a a v tom som si uvedomil, že to je jeho matka podľa ich slovníka. Vstúpili sme do ich domu. Zdala sa mi veľmi milá, keďže nás prichýlila a zároveň hneď začala ošetrovať Aiko. Bolo to od nej skvelé, že nám konečne pomohla so záchranou senseiky. Ryuu odpovedal za mňa na položenú otázku a ja som sa len prizeral. V tom sa prebrala Aiko a niečo povedala. Ja som sa len zamračil. "Ichiro nie je tým kým sa zdá? To sa mi nezdá. Veď zahambuje celý náš klan. Teraz sme my tí zlí - hyuuga klan. Alebo žeby bol nejako posedlý? Ovplyvnený? Alebo pod vplyvom určitej techniky? Zamýšľal som sa nad tým a pozrel som sa k zemi, pretože fakt som nevedel, čo si mám o tom myslieť.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 17 2015, 10:21

Tai Kentiri

Pokývl hlavou, když řekla, že nechá poslat posla, který přivede Taki i Izanagiho. Výrazně se mu ulevilo. "Dobře, moc děkuji." řekl jí vděčně a pomalu vyrazil na cestu směrem k místu, kam je na jejich první trénink vzal Daisuke. Když vyšli ze sídla Izunuka, Taie trklo do hlavy, co před chvílí říkala. "Říkala jste, že pošlete posla.. Takže v týhle vesnici zůstali ještě lidé, kteří slepě nenásledují Ichira?" zeptal se jí zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 17 2015, 13:10

Izanagi Ryugo

Jentaktak jsem doklouzal k ohni, ale to už jsem zaregistroval jak mě mlha pomalu odkrývá a já se na poslední chvíli stihl přenést. No, než jsem to však udělal, zahlédl jsem letící oštěp který probodl Taki a to už se mi zatmělo před očima. Zjevil jsem se před vězením a zůstal jsem v mírném šoku po tom co jsem právě viděl. T-Taki! to ne!.. Proběhlo mi hlavou a díky tomu že jsem byl úplně mimo z toho co se stalo, jsem moc nevnímal třesoucí se zem pod mýma nohama. Až když začala křupat, tak jsem instinktivně odskočil dozadu a pilíř který rostl k nebi se mi vynořil přímo pod nohou mého krátkého odskoku. Rozhodilo mi to rovnováhu a vyzvednutím mé nohy mě to převrátilo a já spadl na záda. Naštěstí však mimo 4 pilíře takže jsem se nedostal do jeho pasti.
Ozval se hlas a já spatřil veřejně známou osobu. Velitele ANBU. Nenávistně jsem na něj odvrátil pohled a ze zad jsem si odepnul svůj nodachi.
"V míru? Já se nepaktuju s Ichirovými poskoky! Ti tvoji bastardi zabili Taki!!" Zařval jsem na něj a vyskočil jsem zpátky na nohy. Zaujmul jsem bojový postoj a chystal jsem se zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 17 2015, 13:22

Kangae Yumiro

Den jako každý jiný? Či se dnes něco má změnit? To bylo otázkou, kterou jsem si mohl pokládat, ale jelikož jsem měl i jiné problémy, jednoduše jsem šel vyčistit hlavu ven. Byl jsem pořád jen dítě, ale i přes to všechno jsem věděl, že na tomto světě není něco v pořádku. Již jsem opouštěl ubytovnu na které jsem byl nucen bydlet, jelikož sídlo mého klanu bylo v troskách. Kdyby mě právě viděl můj bratr Saito, zajisté by mi dopřál mnohem lepší život. "Kéž bych tak mohl něco udělat, prostě něco.." Tak nějak zněly mé myšlenky a touha. Ignoroval jsem jaké bylo počasí, či kolik kolem mě prošlo lidí, soustředil jsem se jen na sebe. Pomalu jsem se nadechl, zavřel oči a pravou rukou jsem si prohrábl své modré vlasy. Následoval výdech, ale ruka ve vlasech mi zůstala. Z ničeho nic mi začalo kručet v břiše, dostal jsem obrovský hlad. "Sakra, proč zrovna teď?" Zamumlal jsem si jen tak pro sebe a rukou si sjel pro peněženku. "To bude drahý oběd.." Peněz jsem u sebe vážně moc neměl, ale hlad byl ještě větší, než celá Konoha. Vydal jsem se tedy do místní restaurace, kde jsem si hodlal objednat třeba mé oblíbené sushi. Krok za krokem jsem tedy putoval ulicemi Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 17 2015, 21:44

Ryuu a Karadin -> Ryuuova matka na jeho otázku neznala odpověď, byla z toho sama dost na rozpacích. Snažila se však co nejvíce ošetřit Aiko, což se jí celkem dařilo. "Nevím, co máte teď v plánu, ale mohli byste se podívat po tvém bratrovi a já se tu o tuhle ženu postarám." Řekla, ale ve chvíli, kdy to dořekla, tak oknem do místnosti proletělo něco jako malá bomba, která ihned bouchla. Nebyl to klasický výbuch, který by je zabil, ale spíše vypustil plyn, který je pomalu začínal uspávat, pokud si nezacpou pusu a nos. Ryuuova matka už byla starší, takže ihned omdlela, ale první, co kluci uviděli, byl Ryuův bratr proskakující rozbitým oknem. "Konečně jsi dorazil, bráško. Je mi líto, co se děje, ale jsi na špatné straně." Řekl a vymrštil po Ryuuovi i Karadinovi dva kunaie.

Killua -> Killua byl celkem unavený, protože se před chvílí probudil, ale naopak cítil, že je zase plný síly, protože si za dobu spánku dost odpočinul. Pomalu procházel vesnicí, když v tom došel k místu, kde sídlí hrstka jeho klanu. Dostal se až ke svému skromnému domečku. Byl dost mladý na to, aby bydlel sám, takže měl jen základní věci, na které mu přispívala vesnice, jinak by nebyl schopný přežít ani den. Všiml si však něčeho poměrně zvláštního. Dveře od jeho domečku byly otevřené, i když si byl vědom toho, že určitě zamykal. Jakmile přišel blíže, uviděl, že je zámek dveří rozbitý, ale na to už ze dveří rychle vyběhl nějaký dospělý muž, který měl přes tvář rudou masku, která připomínala ďábla. Bylo to dost strašidelné, protože byl celý v černém, kapuci přes hlavu a byla vidět vlastně jen ta maska, která naháněla strach. Porazil Killua na zem a běžel dál, při čemž vyběhl po zdi jednoho domku a skákal ze střechy na druhou střechu, aby stihl utéct.

Kumiko Ryugo

"Nevěřím." Odpověděla mu a složila pár pečetí. Najednou Tai uviděl výboj blesků a přímo před ní se objevil její přesný klon. "Ale sobě věřím." Zasmála se a klon v tu chvíli vyběhl pryč, směrem k vězení. Kráčeli skrz vesnici a lidé, kteří je míjeli se vždy jen podívali na Kumiko a následně odklonili pohled - někteří se zatvářili dost znechuceně. Bylo to dost divné, ale Kumiko to nijak neřešila, jako kdyby na tohle vše byla už zvyklá. Najednou však Taie začalo pálit druhé oko, kde ještě neměl aktivovaný Suinatar. "Co se děje?!" Lekla se Kumiko. Ve chvíli, kdy se na ní Tai podíval, tak uviděla, že má rudé oči. Neměl už klasicky modré, jako má každý člen Kentiri klanu, naopak měl krásně rudé oči, které úplně zářily. Tai najednou uviděl, jak v Kumiko proudí její krev a chakra, ale to během pár vteřin zmizelo, přestaly ho pálit oči a zároveň přestaly zářit. Jako kdyby se deaktivovaly, ale stále byly rudé. "Je ti dobře Taii?"

Taiki Uzumaki

"Přicházím v míru." Řekl ve chvíli, kdy na něj začal Izanagi prskat kvůli Taki. Moc dobře chápal jeho rozčílení, ale nemohl s tím nic udělat. "Konoha se nachází v občanské válce, není to oficiální, ale skutečně tomu tak je. Ať chceme nebo ne, tak vždy bude nějaká oběť a tou se bohužel stala mladá Taki, jsem si jist, že si to se mnou Jiro sám vyřídí, ale zpět k věci." Řekl a pozvedl před sebe prázdné ruce, se kterými mířil na Izanagiho, aby mu dokázal, že nemá nic v rukávech nebo tak a pomalu k němu přicházel. Zastavil se kousek od něj. "Kdybych chtěl, tak už tu ležíš v kaluži krve nebo jsi zavřený ve vězení. Jsi míšenec a byl jsi v týmu Daisukeho, že ano?" Ujasnil si informace. "Pokud mi nijak nevěříš, tak dojdi na toto místo, kde se dozvíš, co se děje s touto vesnicí." Řekl a hodil před něj zmuchlaný papírek, kde byla popsána cesta k místu, které moc dobře znal, protože šlo o místo, kde poprvé jako tým trénovali s Daisukem. Následně se Taiki rozpadl na hromádku hlíny.

Kangae -> Kráčel ulicemi momentálně klidné Konohy. Našel si malou restauraci, která měla 6 stolů a z toho dva byly volné, takže si v klidu mohl sednout a objednat si. K jeho stolu přišla hezká slečna, která mohla být tak o pět let starší co on a vzala si od něj objednávku, kterou mu za pár minut přinesla připravenou a popřála mu dobrou chuť. Kangae si mohl užít své teplé jídlo, kde ho rušilo jen to, že si zde pár lehce opilých pánů nahlas vyměňovali názory o momentální vojenské situaci Konohy. To však nebylo moc zajímavé. Jakmile dojedl, tak k němu přišla opět mladá žena, která se usmála a sebrala mu talíř. "Stačilo vám?" Zeptala se, ale v ten moment se stalo něco podivného. Jako kdyby se ji rozmazala tvář a místo ní tam stál Kangaeho bratr. "Uteč Kangae! Uteč!" Zařval na něj a v tu chvíli už opět viděl mladou dívku, která na něj nechápavě hleděla, protože nevěděla, proč na ní tak kouká.

Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 17 2015, 23:03

Ryuu Emiro

Ne, nebudu ho hledat matko. Rinyu je zrádce. Zradil konohu, zradil mě a zradil i tebe. Tohle by si otec nepřál! Poté se ale vše událo tak rychle a můj bratr už po nás hodil kunaie. Oba jsem odvrátil dvěma mojima kunaiema a vytáhl jsem Ren. Tak to vypadá, že to bude souboj dvojčat a bratrů. Rinyu Řekl jsem a poté se na něho usmál. Vzduch byl horší a horší a vypadalo to že nemám na výběr, udělal jsem poslední nádech a začal jsem. Věděl jsem že nemohu zvítězit. Ale tohle byl můj souboj. On byl můj bratr a já ho musel zastavit. Nemohl jsem ho takhle vidět. Karadine. Vím že je nedokážeš zachránit obě. Vem tvojí senseiku a uteč. Dávej si pozor na ten kouř, nejspíše tě to uspí, nebo možná i hůř. Tak rychle zmiz. Tohle je můj souboj. Nejspíše můj poslední. Není to snad tak? Bratře? Mluvil jsem tak vážně až jsem to sám nechápal. Možná že ze mě mluvila ta zloba, kterou jsem cítil. Všechny ty emoce se tak mísily že jsem pomalu přestával normálně přemýšlet. Udělal jsem otočku a z mé katany vystřelila vlna blesku mířící na mého bratra. Čekal jsem kdy vytáhné dvojče mé katany. Rin. Poté co vlna vystřelila jsem potichu řekl. Raiton Maeti a poté vyběhl hned za tou vlnou. Měla to být spíše vlna, která měla odlákat jeho pozornost. Poté co uhne, nebo zablokuje techniku jsem plánoval vyskočit zničeným oknem ven kvůli kouři.
Návrat nahoru Goto down
RiiKenWay
Academy student
Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 18 2015, 15:34

Killua Zoldyck

Pomali prechádzal cez mesto, pochvylke došiel k miestu kde sídlilo pár ludi z mojho klanu. Zdialky vydel niečo zvláštne, vydel že dvere od mojho domu boli otvorené. Po ceste k svojmu domu premýšlal. Zamkol som dvere alebo som nezamkýňal, určite som zamkýňal. Zachvylku prišiel k svojmu domčeku. Hned jak prišiel k dverám všimol si rozbytí zámok na dverách, hned na to vybehol z mojho domu dospelý muž, vydel som že ma na sebe červenu masku, ktorá pripomínala ďábla. Bol celý v čiernom a mal na sebe kapucňu, bolo vydno len tu masku ktorá naháňala strach. Porazil ma na zem. Č-Čo to bolo, alebo kdo to bol! pomyslel si. Ten muž bežal dalej, pri čom vyskočil po stene jedného domu a skákal zo strechy na druhu strechu aby stihol utiect. Postavyl som sa, rozbehol som sa tým smerom ako ten muž. Pri čom som vyskočil na strechu a bežal som za tím mužom.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 18 2015, 18:33

Izanagi Ryugo

"Ano, jsem ten míšenec a máš pravdu. Nevěřím ti ani slovo." Řekl jsem tónem plným nenávisti a články mích prstů zakřupali když jsem pevněji stiskl rukojeť své nodachi. Hodil po mě papírek a rozpadl se v hromádku hlíny což mě celkem překvapilo. Rozzuřeně jsem alespoň kopl do hromádky která po něm zbyla a až potom jsem si přečetl to co bylo napsané na papírku. Na nic jsem však nečekal a vydal jsem se rovnou na Daisukeho oblíbené místo. Pravda byla teď to jediné co mě zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Kangae
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 18. 04. 15

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 18 2015, 18:46

Kangae Yumiro

Očekával bych, že budu mít při svém jídle klid. Vlastně všechno bylo perfektní, stůl který jsem si vybral, obsluha i společnost v celé restauraci. Zvrat našel až v jiné chvíli, až když jsem dojedl poslední sousto. Při mém požití celého jídla opět přišla obsluha. Ta dívka byla vážně moc pěkná a nebyla ani o tolik starší a i kdyby, nevypadal jsem na svůj věk. "Děku-" Nestihl jsem však doříct ani své díky a před mými oči se zjevila podoba Saita, mého bratra a člověka, kterého jsem měl ze všech nejradši, člověka, který zemřel abych já žil. Vždycky jsem ho uznával a když začal říkat, ať co nejrychleji uteču, začal jsem o tom vážně uvažovat. Ale přeci jen jsem chtěl s bratrem více mluvit. Utíkat nebyl můj styl, takže jsem "ho" chytil za ruku. "Saito, ale.." Následně se změnila jeho tvář opět na dívku, která obsluhovala. Ruku jsem jí pustil a promnul si oči. Sáhl jsem si do brašny pro nějaké ryo a ty jsem položil na stůl. "Omlouvám se.." Zaplaceno jsem víceméně měl, zvedl jsem se ze svého místa a vyrazil pryč. Toto znamení jsem neměl jistě jen tak. Měl jsem zamířeno čistě přes ulice Konohy, žádný určitý cíl, ale zajisté jsem tam nemohl na varování mého bratra zůstat. 
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 18 2015, 23:44

Rinyu Emiro

Ryuu vyslal Karadina s Aiko pryč z budovy. Rinyu si ho ani nevšiml, protože ho moc neřešil. Ryuu na nic nečekal a ihned zaútočil na svého bratra. Rinyu na nic nečekal a odskočil oknem zase pryč. Vlna jen trochu poničila zeď domu, ze kterého mohl vyskočit i jeho mladší brácha. Karadin mezitím mohl dál běžet ulicí než v dálce uviděl kráčet svého otce. Mezitím venku před domem stál Ryuu proti svému bratrovi. Vše najednou utichlo a Rinyu si z ničeho nic nasadil rudou masku na tvář, která připomínala ďábla. Maska měla vysmátou tvář, černé oči a na čele rašily jakési hnědé rohy. Přímo uprostřed čela byla jakási značka, kterou Ryuu nikdy neviděl. Byl to starý znak klanu Senju, kdy znak byl složený pouze z jedné části těch jakýchsi spirál, což Ryuua nemohlo napadnout, že jde o původní znak klanu Senju. "Promiň, ale dělám to pro vyšší dobro." Řekl a vytáhl svou katanu, která najednou začala hořet. V ten moment sekl katanou proti svému bráchovi. V tom z katany vylétl jakýsi hořící drak, který letěl přímo na Ryuua. Ve chvíli, kdy byl před ním, tak se rozprostřel do klasické ohnivé vlny, aby zasáhla větší prostor. Ryuu si mohl všimnout, že na střeše domu kousek od nich klečí mladý chlapec před mužem, který měl stejnou masku jako jeho bratr. (Killua)

Killua -> Běžel za ním, ale pomalu ho ztrácel z dohledu, protože byl ten muž trochu starší, což znamenalo, že byl lépe trénovaný a dokázal běžet rychleji, což se mu fakt dařilo. Ve chvíli, kdy si Killua myslel, že už ho ztratil, tak pocítil velkou bolest na svých nohou, protože ho někdo z boku zpoza komínu praštil přes nohy, čímž ho dostal na kolena. Poté přes něj přešel a jen zakroutil hlavou. "Musel jsi za mnou běžet, že?" Zeptal se hrubý hlas skrze masku, která měla na čele půlku znaku klanu Senju, což však Killua neznal, protože je to na akademii neučili. Zároveň si Killua všiml, jak kousek od nich bojuje kluk v jeho letech s mužem, který měl stejnou masku, jako člověk stojící před ním na střeše. (Ryuu) Muž před ním se k němu pomalu rozešel a pokusil se ho bodnout katanou do břicha.

Izanagi -> Kráčel přímo na místo, které mu poradil Taiki. Bylo to dost zajímavé, protože to mohla být klidně nějaká past, kterou se ho chtěl zbavit, ale stejně teď neměl žádný jiný cíl, takže tohle pro něj bylo úplně ideální. Po cestě se nic extra nestalo, protože vesnice byla klidná. Na jednom místě se bojovalo, ale to šlo úplně mimo něj, protože šel jiným směrem. Každopádně si všiml, že cestou kudy se šlo k Daiově místu, určitě před nějakou dobou prošlo více lidí. Již z dálky mohl slyšet. "Už jde!" A nějaký šum, ale nevypadalo to, že by se někdo schovával, spíše, že si někdo sedal. Jakmile Izanagi dorazil na místo, tak před sebou viděl sedět Daisukeho - svého senseie a co bylo opravdu podivné, že zde seděl i Kokai Uzumaki - Hokage, kterému Ichiro před celou vesnicí usekl hlavu.

Kangae -> Ve chvíli, kdy se rozhodl, že zaplatí místo toho, aby poslechl slova svého bratra, tak za to zaplatil. Kuchyně, která byla pár metrů od něj, z ničeho nic vybuchla. Kangae se po chvíli probral ne zemi, kolem něj ležely kameny, které po výbuchu vylétly všemi směry. Na nohou měl kousky stolu u kterého seděl a na tváři cítil menší bolest, protože ho jeden z letících kamenů trefil do tváře a trochu mu ji natrhl. Všude kolem něj se pomalu zvedali ze země ranění zákazníci. Žena, která ho obsluhovala, zůstala ležet na zemi, protože měla v břiše zapíchnutý kousek jednoho ze stolů a byla mrtvá. Kangae si moc dobře všiml toho, že všichni kolemjdoucí šli hned pomoct, jen jedna osoba v temné uličce vše sledovala skrz svou rudou masku připomínající masku ďábla.

Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 19 2015, 16:07

Killua Zoldyck

Killua bežal za ním a pomali ho ztrácal z dohladu, pretože ten muž bol starší, čo znamenalo že bol lepšie trenovaný a rychlejší ako ja. A dosť dobre sa mu to darilo. Pochvylke ked si myslel že ho stratil, pocítil na nohách bolesť a padol na kolena. Ten muž stal za ním a cez masku, ktorá mala na čele nejaky neznámy znak ktorý nepoznal lebo sa to na akademii ešte neučili. Ten muž povedal niečo hrubým hlasom a Killua mu na to odpovedal "A vadi to?. Pozrel sa naňho a obzeral si ho. Pochvylke si Killua všimol, že kúsok od nich bojuje chalan v jeho rokoch s mužom, ktorý mal taku istú masku ako človek ktorý stoji pred nim na streche. Ked ten muž pred tým chalanom, išiel pomali ku mne tak sa ma pokusil bodnut katanou do brucha.
Killua rýchlo premýšlal Čo sakra mam robiť!
Hned zareagoval a potichu povedal "Raiton: Raikou Hitofuki no Jutsu:"
Otvoril pusu a z úst vypustil niečo, čo bolo podobne ako Lightning Bolt, ktoré priamo letelo na toho muža.
Zároveň hned si pomyslel a povedal pre seba "Kaminari Shotto:" na prstoch sa mu vytvorili drobné kuličky z čierneho blesku ktoré si nemuseli všimnuť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   

Návrat nahoru Goto down

Teď zde vládnu já!
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: