Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Teď zde vládnu já!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 17:57

Izanagi Ryugo

"Co to..?!" Vydal jsem ze sebe když jsem viděl co se ten nový rozhodl udělat. Odskočil jsem od mříží aby mě výboj nezasáhl a nechápavě jsem na něj začal koukat. Pak jsem přehodil pohled zpět na Taki. "Ještě že mám v týmu rozumnější lidi..." Řekl jsem s úsměvem protože jsem vlastně uklidnil sám sebe. Takové absurdní nápady by sourozenci Kentiri nikdy neměli. Raiton na kovové zelektrizované mříže? ...eh... Pomyslel jsem si a v tom mi vnikla do hlavy myšlenka... no spíš nápad. "Daisuke-sensei! Jste při vědomí??" Křikl jsem na něj protože jsem nevěděl v jakém stavu je a zda vůbec dokáže odpovídat.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 21:48

Karadin Hyuuga

Po príchode na miesto sme sa ocitli na akomsi tajomnom mieste. Všade boli mladí ninjovia a ja som bol stále ticho, pretože som nevedel, čo si mám o nich myslieť. No dostali sme príkaz, ktorý aj mňa zaujal. Zamyslel som sa nad tým. Neskôr prišiel aj ďalší člen takže na mieste nás už bolo dosť veľa, preto som sa cítil oveľa bezpečnejšie. "V skupine toho docielime viacej." No radšej som sa držal v úzadí a pozeral na ich reakcie a činy, pretože som nevedel, čo sa môže ešte stať. V blízkosti som zazrel aj Daisuke-ho, ktorého som nepoznal, a preto som len načúval ich rozhovor. Osoba sa mi zdala dosť vyčerpaná. Nevedel som však z čoho a dúfal som, že sa čoskoro dozviem o čo ide.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 08 2015, 19:19

Tai Kentiri

Porskočil oknem dovnitř do kanceláře Yoshira za Hideyoshim. Rozhlédl se kolem sebe a pohled mu okamžitě padl na lví koberec. "To jsem ti zapomněl říct. Daisuke - tvůj otec - říkal, že ta tajná komora je pod lvím koberce. Asi se nemusíme moc doadovat, kde to asi bude co?" uchechtl se a nechal Hideyoshiho hledat nějaký mechanismus, který by chodbu otevřel, zatímco sám nepřišel s lepším nápadem, než prostě chytit koberec a odtáhnout ho pryč.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 10 2015, 19:42

Ichiro Hyuuga

Tentokrát se Montaro trefil. Klon ihned zmizel. Jenže to už vyběhli další dva kloni a každý z jiné strany. Jeden však vyběhl trochu později a běžel přikrčeně. Doufám, že si hned nebude myslet, že mu vyzradím tajemství aktivace bílých očí. Pomyslel si Ichiro, který sledoval celý trénink z dálky, aby případně nedostal jedním ze shurikenů.

Daisuke Ryugo

Seděl v rohu své cely. Na tváři měl několik odřenin a levou dlaň měl obvázanou zkrvaveným a špinavým obvazem. Vypadal skutečně dost zničený, jako kdyby ho někdo svázal a pak si do něj bouchlo, co nejvíce lidí. Najednou na mříže letěla blesková vlna, kterou mříže pohltily a jen se trochu víc rozzářily, ale nic víc se nestalo. Daisuke se s obtížemi zvedl ze země a dobelhal se přímo k mřížím. "Ticho, neřvěte." Řekla a zastavil se před mřížemi. "Karadine, ve vedlejší cele je tvá senseika. Běž se na ní podívat." Řekl, ale bylo mu divné, že je zde jen jeden Hyuuga. "Vyslali jste někoho do Inuzuka věže?" Optal se a čekal na odpověď. "To, co najdou v té místnosti musíte hodit jednomu z nás senseiů ve chvíli, kdy proběhne první souboj. Musíte nám to hodit ve chvíli, kdy bude někdo vyhrávat." Vysvětlil jim. "Do té doby dělejte, jako že vám to nevadí, protože Ichiro není hloupý a pozná, když se o něco pokusíte."

Tai a Hideyoshi -> Tai přišel normálně dveřmi, protože věž klanu Inuzuka a zároveň tedy kancelář Yoshira je nejvyšší věží v Konoze. Odtáhli koberec a zde nic nebylo. Jak tak Hideyoshi hledal, tak mu z ničeho nic začala téct krev z prstu, která zatekla pod prkna. Chvíli se vůbec nic nedělo, ale najednou zaslechli oba nějaké cvaknutí, jako kdyby se tam něco přepnulo. V tom se však pod nim otevřela podlaha a oba spadli do skryté místnosti. Místnost se celá rozsvítila a kluci viděli různé zbraně, kresby a pak nějakou vitrínu, kde bylo devět jakýchsi průhledných kamenů. Každý kámen měl v sobě jakési poletující světélko, když jiné barvy. To však nebylo to, co by hledali. Najednou si Hideyoshi všiml, že na protější zdi je namalovaná šipka a pod ní je na poličce průhledná krabička, ve které bylo 5 černých pilulek.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 10 2015, 22:42

Izanagi Ryugo

"Ano, šel tam Tai s tím druhým z druhého týmu. A ten druhý Hyuuga se nezúčastnil. Spíše to vypadalo jak když s tím co se stalo souhlasí." Povzdechl jsem si a vyslechl jsem si další instrukce. "Dobře, vzkážeme jim to, hned co je uvidíme. Snad teda našli to co najít měli. Ale vás bych odsud dostat mohl. Mříže jsou železné a já v sobě probudil svůj 2. stupeň Kekkei Genkai. Podle všeho bych ty mříže mohl roztavit když mi pomůžete s tím jak to použít." Vysvětlil jsem a čekal na jeho reakci. Nechtěl jsem ho tam nechat po tom co s ním provedli.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 11:05

Hideyoshi Ryugo

Sakra.. Zanadával jsem si, když jsem se o něco řízl a z mého prstu se spustila krev. Nechápal jsem od čeho jsem se tolik řízl, to už ale něco zahučelo a oba dva jsme se propadli do nějaké místnosti. Vypadá to, že jsme to nejspíš našli. Zaskučel jsem a sedl si na zadek. Celé tělo mě bolelo od toho tvrdého pádu ale pokoušel jsem se ji ignorovat. Rozhlédl jsem se po místnosti a snažil se zaměřit nějaký svitek, něco prostě v čem by se měla ukrývat nějaká ta pomoc. Kresby, zbraně, nějaké lesklé kamínky. To není ono. Musí tu být něco víc. Moji pozornost zaujala šipka, která směřovala k poličce. Na té byla nějaká krabička, ve které cosi bylo něco. Neviděl jsem to moc dobře ze svého místa tak jsem vstal a přišel blíže. Byli v ní pilulky, dohromady jich bylo pět. Proč pět? Co to může být za pilulky? Nějaký jed? Droga? Otevřel jsem krabičku a blíže pilulky prozkoumal. Byli černé jako uhel, nic víc na nich však nebylo na první pohled. Vzal jsem do ruky jednu a bedlivě si ji prohlížel. Ne, jed to být nemůže...to by nám k ničemu nepomohlo. Poslal nás sem můj otec. Musí v tom být nějaký smysl. Pohlédl jsem na Taie a zpátky zase na pilulku. Myslím, že ji máme sníst. Nevím co to udělá, může nás to i zabít. Zamyšleně jsem hleděl stále na pilulku. Musel jsem se rozhodnout, čas nám utíkal. Rozhodl jsem se riskovat. Dal jsem si rychle pilulku do pusy a polk jí. Pokud mě to zabije.. né..já to přežiji. Musím přežít. Za každou cenu abych zachránil otce a ostatní!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 11:52

Hideyoshi a Tai -> Hideyoshi udělal něco, co rozhodně udělat neměl. Druhý tým ve věznici zjistil, že pilulku mají hodit právě senseiům, ale to Hideyoshi neměl šanci jakkoliv zjistit. Každopádně ve chvíli kdy polkl černou pilulku, tak padl k zemi do bezvědomí a během další vteřiny z ničeho nic zmizel i s pilulkami pryč. Tai tam zůstal stát úplně sám a neměl pilulky ani Hideyoshiho. Místo toho ho něco proti jeho vůli vytáhlo z tajného krytu. Jako kdyby ho někdo táhl pryč pomocí fuutonu. Táhlo ho to zpět do kanceláře a když byl opět v ní, tak se zavřel tajemný vchod a zase se postavil zpět na nohy. Před ním stála Kumiko Ryugo, která je ženou samotného Daisukeho. "Tu pilulku neměl jíst sakra!" Řekla naštvaně, ale nebylo to mířené k Taiovi - spíše jen tak do větru. "Taii, já jsem Kumiko - žena tvého senseie." Řekla a usmála se. Hideyoshi pokračuje v misi.

Daisuke Ryugo

Vyslechl si Izanagiho informace a kývl hlavou. Pak však přišla myšlenka roztavení mříží. "To nevyjde." Řekl a ukázal na mříže kolem kterých proudil blesk. "Ty ještě nejsi na úrovni, abys dokázal roztavit kov pohledem. Sotva to dokážeš pomocí doteku, když jsi to netrénoval. A ve chvíli, kdy by ses dotkl mříží, tak jsi mrtvý." Pak se zahleděl na samotného Ryuua, kterého tým vůbec neznal. "Ty!" Ukázal na něj a šel blíže k mřížím. "Jsi z klanu Emiro, že?" Zeptal se ho Daisuke, ale nečekal na odpověď, protože to byla spíše jen řečnická otázka. "Vaší specialitou je přebírat schopnosti různých zvířat, že?" Zeptal se znovu a ukázal směrem k vedlejší mříži. "Potřebuji, aby jsi zkusil prolézt mříže cely Aiko Hyuuga. Jediná má mříže dál od sebe, protože není schopná chůze, protože ji zlámali nohy. Musíte ji dostat za každou cenu ven. Až ji vytáhneš, tak běž támhle k ohni a hoď do něj písek ze země a přenese vás to před věznici." Vysvětlil mu Daisuke a podíval se na Izanagiho. "Zítra by měl proběhnout první souboj, potřebuji, abyste tam měli pilulky, které hledá druhý tým."

Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 13:52

Ryuu

Potichu jsem poslouchal co říkali. Popravdě, moc jsem nevěděl o čem mluví, můj plán nevyšel, ale to mi bylo od začátku jasné. No, ten muž na mě promluvit. Sakra, byl opravdu znalý. Znal můj klan, ale to nejspíše i ostatní přítomný. Kývnul jsem na slova toho muže, které jsem bral jako rozkaz. Přišel jsem ke mřížím té ženy. Pohled na ní mě zamrazil na zádech. Co se to tu sakra dělo? Kdo jim to udělal? Cely byly kus od sebe a tak jsem promluv, tak aby to bylo dost potichu ale aby to bylo i slyšet. Hej, vy.. Je zde uvězněn i někdo z mého klanu? Musel jsem se zeptat. Od té chvíle co se to stalo jsem doma nebyl. Můj bratr byl silný shinobi a tihle tak také vypadali. Co když šli po silných shinobi, které pak uvěznili? Co když uvěznili i mého bratra? Nečekal jsem na odpověď, věděl jsem že mi to může říct i pak. Poměřil jsem si mezery v cele a našel jsem tu největší. Cela nebyla zrovna moc zpracovaná v tomto ohledu. Na mřížích si také moc nedali záležet. Vybral jsem si největší škvíru a proskočil dovnitř. Nějak jsem ale nepromyslel, co teď. YOSH! Jsem vevnitř, co teď? Řekl jsem když jsem stál u mříží a hlavu měl prostrčenou ven
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Ramaru
Admin
Admin

Počet příspěvků : 4301

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 15:43

Montaro Hyuuga

Trefa! zaradoval jsem se, ale na venek jsem to nenechal nijak znát. Musel jsem se soustředit, protože jsem najednou slyšel 2 různé směry. Za soustředil jsem se. Tento chodí mnohem rychleji! Otočil jsem se jeho směrem a hodil shuriken. Neváhal jsem a na zvuk jsem nečekal otočil jsem se po tom druhém a hodil shuriken. Čekal jsem, a za pár vteřin jsem měl výsledek, dostal jsem ránu ze předu. Bolavě jsem odskočil. Jak to ?? pomyslel jsem si a chvilku jsem nad tím zapřemýšlel. Jo, jasně. Proto byl pomalý! Musel klečet, jinak bych ho trefil Myslel jsem si, že jsem na to kápnul a měl jsem možnost si to hned ověřit. Nechci dostat další ránu. Jsem tu, abych ty rány rozdával, né je schytával! další pokud jak mě dostat byl obdobný. Říkal jsem si, že to asi myslí tak, že když něco překonám laťka je výš, ale co se týče sluchu a vnímaní tak na to jsem dobrý. Jsem rád, že se mi vyplatili ty hodiny a hodiny meditace. Udělal jsem otočku a vystřelil shuriken pak ještě jednu a vyhodil ho trochu níž po chvilce čekání. Ozvali se dvě pufňutí a já jsem si ověřil svojí teorii. Takhle to pokračovalo nějakou dobu, kdy jsem čekal na rychlost pohybu soupeře, a házel shurikeny co to jen šlo. Šlo mi to, bylo to obdobné jako minulý tréning, ale tentokrát na sluch. Nakonec jsem po několika seriích zhluboka oddechoval, a trochu doufal, že to už Ichiro zastaví, protože jsem to zvládal, ale už jsem byl z toho všeho unavený.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 19:00

Karadin Hyuuga

"Hmm. Odkiaľ pozná moje meno?" Na tváre som mal prekvapivý výraz no nerobyl som z toho veľkú vedu. "Hai!" Prikývol som a pomaly sa presunul k vedľajším dverám, kde mala byť senseika. Celé je to tu akési podivné. Poobzeral som sa popri chôdzi okolo seba a mal akýsi neistý pocit. Nevedel som, čo sa mi môže ešte stať, alebo čo ma vlastne ešte čaká. "Je to akýsi dlhý deň." Zamýšlal som sa nad tým až kým som nedošiel k spomínaným dverám...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 19:50

Aiko Hyuuga

Ryuu prolezl dveřmi, ale pak nevěděl, co přesně má dělat. Na jeho otázku Aiko jen zakroutila hlavou, což znamenalo, že si myslí, že zde nikdo z jeho klanu nebude. To však nemohla vědět, protože od té doby, co ji sem vzali, tak se nebyla schopná podívat skrz mříže kvůli bodné ráně v břiše a zlomeným nohám. K cele přišel také Karadin, který byl poněkud zmatený a byl pohledem trochu nepřítomný. "Kluku, vezmi mě podpažím a chytni pod prsy a odtáhni mě k mřížím a prostrč mě jimi ke Karadinovi, který mě vytáhne." Řekla dost ztěžka a přitom vyplivla trochu krve. Mezitím si Ryuu všiml, že Aiko dost krvácí z rány na břiše a musí si pospíšit.

Ichiro Hyuuga

Sledoval jak to Montarovi jde a jen se lehce usmíval, vypadalo to, že je spokojený s Montarovými výsledky. Pak už byl Montaro dost unavený, takže Ichiro usoudil, že by to stačilo. Luskl prsty a oba opět stáli v Montarově pokoji. "Tak, vypadá to, že jsi hoden toho, abych tě naučil používat Byakugan." Řekl a rozhlédl se po místnosti. "Ale nejdříve ti najdu lepší místo na bydlení, kde budeš zadarmo." Řekl a ukázal na jeho věci, aby se začal balit.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 20:17

Montaro Hyuuga

Trening skončil, už jsem měl dost, ale nechtěl jsem to nechat na sobě znát. I když rychlejší tep zpomalit nedokážu. Skončili jsme, zase u mě v pokoji. Čekal jsem co přijde a pak mi oznámil, že jsem jsem hoden. V tu chvilku jsem se usmál já. Byl to takový vypočítaný úsměv.  "Já vám dokážu že jsem schopný, a že jsem toho hoden." Najednou byl Ichiro a minulost tu a tam. Čím více času jsem s ním strávil tím jsem si potvrzoval správnost mé volby. Volby, kterou jsem si nejspíše znepřátelil ostatní, ale to mi bylo jedno. Stejně jsem je pořádně neznal. Pak mi oznámil ať  si zabalím. Bez váhání jsem si balil a do toho jsem konečně promluvil po dlouhé době. Vzal jsem velkou černou tašku a cpal do ní věci co jsem vlastnil. "Ichiro..." na chvilku jsem se odmlčel a chtěl jsem si všimnout, jak se zachová jestli si potrpí na nějaké vznešenější oslovování. Přeci jen, teď má být vůdce vesnice, ale já jsem na todle vždy kašlal. "Jak to, že jsme se přesouvali mezi těmi místy. Genjustsu to nebylo, ne ?" zeptal jsem se ho na svou první otázku vůbec, ale chtěl jsem ho dotazy zasypat, než jsem si zabalil, aby mi pak mohl odpovědět postupně. "Co bude s těmi co nebudou chtít spolupracovat ? Co mě vůbec dál čeká?" mohlo to znít, jakože něco zpochybňuji, ale bylo to spíše ze zvědavosti. Druhá otázka mě, ale zajímala více. Nevěděl jsem na čem se teď vůbec pohybuji a jak to bude dál. Zatím jsem si dobaloval poslední kusy. Bydlení zadarmo se mi líbilo, neměl jsem čas si teď vydělávat pomáháním. Jen ať to nebude vezení. Zavtipkoval jsem v duchu.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 23:12

Ichiro Hyuuga

Položil mu otázku, kterou očekával. "Byakugan není jen o vidění chakry a podobných věcech. Byakugan je natolik složitá oční kekkei genkai, že ani lidé přesně neví, co vše dokáže. Pokud se dostaneš do úrovně užívání Byakuganu jako já, tak dokážeš ohýbat lehce i časoprostor." Řekl a znělo to, jako kdyby uměl zastavit čas, ale to hned vysvětlil. "Jsem schopný vidět na různá místa, která jsou odsud dost vzdálená a pak díky upravenému shunshin se dokáži na ta vzdálená místa přemístit." Řekl a usmál se. "Žádný jiný Hyuuga nikdy nedokázal natolik využít potenciál Byakuganu, že si lidé začali myslet, že je Sharingan a nějaký Rinnegan silnější, ale původní Byakugan je ze všech očí nejsilnější." Zasmál se a dál mu o tom nic neříkal, protože se jednalo o dost složitou věc, které skoro ani Ichiro nerozuměl. Ale Montarovi mohlo dojít, že je Ichiro fakt mocný ninja. "A co bude s tvými kolegy? Vím, že se mě pokouší nějak sesadit nebo osvobodit své ufňukané senseie. Já ale chtěl jen vědět, zda je tu Hyuuga, který chce jít v mých stopách, protože vím, že brzy sem dorazí kage z jiných vesnic a budu poražen, ale já chci, aby Byakugan žil dál, ale jen v těch nejsilnějších." Řekl mu a ukázal na něj. "Ty budeš druhý člověk, který zde aktivuje Byakugan." Jakmile dobalil, tak vyrazili z pokoje a zamířili do chudé části klanu hyuuga, kam zašli do jedné z budov, která byla úplně prázdná. Ichiro složil pečetě, dotkl se podlahy a společně s Montarem se propadli podlahou do obrovského podzemního domu, který byl z bílého mramoru. Strop po rozpadnutí zase zalezl a vše vypadalo jako předtím. Zavedl ho do velkého pokoje. "Tady je tvůj pokoj. Když budeš chtít zase ven, tak stačí vypustit chakru do podlahy a podlaha tě sama přenese zpět do prázdného domu. Je to v podzemí kvůli bezpečí a nenápadnosti. Ani senzibilové to zde kvůli upravenému mramoru nejsou schopni nalézt."

Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 23:49

Ryuu

Poslechl jsem a udělal tak jak řekla, byla opravdu těžká, ale má síla mi s tím pomohla. Byl jsem jako lev, hodně jsem se začal potit, musel jsem jí ale dotáhnout k těm mřížím, věděl jsem že takhle to nepůjde a tak jsem jí nakonec chytl druhou rukou v oblasti kolen a vzal do náruče, sakra jak mi to dalo zabrat. Byl jsem ale silnej jako lev, no ne? Došel jsem až k mřížím a prvně tam opatrně prosunul nohy. Na ty nohy opatrně.Řekl jsem spíše do vzduchu, určitě nebyl hloupý a věděl jak na to.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 11 2015, 23:52

Montaro Hyuuga

Pozorně jsem ho poslouchal a dokončoval své přípravy na přestěhovaní. Podobné věci říkal i děda. Jen ne konkrétní. Zamyslel jsem se nad tím jak Ichiro popisoval neobjevenou sílu byakuganu. Úžasné pomyslel jsem si nechápu jak se tohoto daru mohli vzdát. Odpověděl mi i na otázku co bude dál a u ní jsme byl rozpolcen. Má to celé naplánované, to se mu musí nechat bylo by naivní si myslet, že to ostatní nechají takhle. Času bylo málo. Pak zmínil úlohu jakou v tom hraji já. Ukázal přímo na mě a oznámil mi větu, kterou jsem už od mala chtěl slyšet. Mohl bych to dokázat. Vím, že jo! pomyslel jsem si a zapnul jsem tašku. Měl jsem zabaleno a my vyrazili. Prošli jsme městem až do míst, které jsem moc dobře znal a myslel jsem si, že už se sem nikdy nepodívám. Nakonec jsem se vrátil. Vešli jsme do domu. Byl poměrně prázdný, ale to se změnilo najednou jsme se propadli a objevil jsem se do nějakého podzemního komplexu byl jsem zaveden do svého pokoje, který byl velký a rozhodně stylovější než ve kterém jsem byl předtím.  Vysvětlil mi jak to chodí. Zde asi plánovali celý puč. pomyslel jsem si a prohlížel jsem si místnost. Hodil jsem tašku na zem a otočil jsem se na Ichira. "Udělám vše, co bude potřeba, abych vás nezklamal, a abych navrátit Hyuugy mezi ty nejlepší. Děda Takewashi mi jednou řekl, že to budu já, kdo dokáže probudit byakugan, byla to pouhá domněnka. Já jí, ale přetvořím ve skutečnost. " řekl jsem odhodlaně. Ichiro se mi začínal líbit hodinu od hodiny co jsem ho poznal více. I když se to bojím přiznat. Pak jsem si šel vybalit věci a chystal jsem se ke spánku byl to náročný den, a byl jsem zvědavý co mi budoucnost nachystá.

Naposledy upravil Ramaru dne Tue May 12 2015, 19:21, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 12 2015, 08:59

Karadin Hyuuga

Zbadal som senseiku. Po pohľade na ňu mi bolo docela do plaču, kedže som videl, že nemá niečo v poriadku s nohami. Bol to strašný pohľad na ženu, ktorej sa také niečo stane. V tom mi všetko akosi došlo a spomenul som si, že ak senseiku zoberieme, musíme hodiť piesok do ohňa. Rýchlo som sa zorientoval a prišiel som k senseike a Ryuu-ovi. Pomaly sme ju preniesli cez mreže a ja som si ju zobral k sebe, keďže som bol fyzicky zdatnejší a mal som k nej o niečo bližšie. Zobral som si ju do náručia, dával som väčší pozor na nohy a pomaly sa presunul k ohňu. Dúfal som, že Ryuu pôjde so mnou a spolu pomôžeme Aiko. "Ryuu! Poď!" Zvolal som.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 12 2015, 12:29

Izanagi Ryugo

"Snad tam budeme včas." Dodal jsem k Daisukemu a pak jsem se připravil odejít. "E-to... a jak se odsud mám dostat já s Taki?" Poškrábal jsem se na hlavě s úšklebkem a protáhl jsem si znaveně celá záda. Byl to už dlouhý den a já toho měl za sebou až až. Doufám že ty pilulky mají...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 12 2015, 19:28

Tai Kentiri

Věci v sídle klanu Inuzuka nabrali takový spád, že Tai ani nebyl schopný se pořádně rozkoukat a bylo po všem. Propadli se do tajné skrýše, což byl docela dobrý začátek, vzhledem k tomu, že to bylo to, o co se snažili. Tai se při dopadu pěkně potloukl. Pomalu si promnul naražená žebra a zamžoural po místnosti. Velká šipka, směřující na pilulky ho praštila přímo do očí. Než se stihl zvednout a jakkoliv si pilulky prohlédnout, už u nich stál Hideyoshi, chvíli vesele řečnil a potom jednu pilulku spolkl. Tai byl okamžitě na nohou. "Zbláznil ses?! Vyplivni to! Hlupáku!" zařval a rozeběhl se k němu, ale v tom Hideyoshi prostě zmizel. "Co to sakra-?" Než stihl dokončit tuto větu nějakou dozajista peprnou nadávkou, něco ho začalo táhnout ven z úkrytu. Tai stál zpět v kanceláři, kde stála nějaká žena. Ta se představila jako Kumiko, žena Daisukeho. "Moc mě těší paní Kumiko." řekl jí a lehce se uklonil. Na nějaké formality ale momentálně neměl, byl až moc zmatený z toho, co se právě stalo. "Co se to sakra stalo? Co to bylo za pilule? Kam zmizel Hideyoshi?!" vychrlil na ní salvu otázek.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 12 2015, 21:07

Karadin a Ryuu -> Hodili jste písek do ohně a přenesli jste se přímo před vězení. Zde jste však uviděli z dálky přicházet docela početnou skupinku ANBU jednotek, která bezpochyby mířila přímo do vězení, proto byl nejlepší čas k útěku do bezpečí. Bylo nejlepší utéct k Aiko do bytu, který byl logicky v sídlu bohaté větve Hyuuga klanu a zároveň vedle kanceláře vedení Hyuuga klanu, což je právě Aiko. Nejdříve zašít ránu na břiše a pak už povolat nějakého lékařského ninju, kterému se dá věřit, což je v této době málokdo. "Musíme ke mně." Řekla a odplivla si dalších několik kapek krve. "Mám tam různé mastičky a pilulky. Jsou pod mou postelí v bílé krabici." Řekla unaveným hlasem.

Izanagi a Taki -> "Hoďte písek do ohně a ono vás to přenese před věznici." Řekl, jenže v tom do něj nalétl modrý blesk, který ho ihned posadil na zadek a poslal do bezvědomí. Za vámi dvěma najednou stála skupinka přesně deseti ANBU, kteří i když měli masky, tak podle postavení bylo zřejmé, že rozhodně nepřicházejí v míru. Nebyla jiná možnost než zkusit utéct k tomu ohni, ale bylo jasné, že dva se tam rozhodně nedostanou. Někdo je musel trochu zdržet.

Ichiro Hyuuga

Na Montarovi slova nijak nereagoval, protože neměl moc v lásce zbytečné hecování a tak podobně. Byl ten člověk, který radši viděl skutky a ne plané řeči. Proto pomalu odešel a nechal Montara trochu spát. Došel do svého pokoje, kde si sedl a vedle na židli seděla Kami Kentiri. "Myslíš, že jsi vybral dobře?" Zeptala se. Ichiro si v klidu sedl na svou postel a podíval se ji do očí. "Ano, Káčko si to tak přál." Odpověděl ji a píchl se jehlou do prstu, kápl na zem a "Kuchiyose Maitre no Jutsu." Řekl a v ten okamžik se krev vypařila a před ním se z páry vytvořil obličej Malakaie. "Je připravený?" Zeptal se Malakai. "Ještě neprobudil Byakugan." Odpověděl v klidu Ichiro. "Tak proč mě voláš, Ichiro?" Zeptal se ho Malakai a lehce se usmál. Ichiro se k němu nahnul a tiše řekl. "Protože nesouhlasím s tím, aby on byl použit jako oběť pro poslední Jashinovu bránu." Řekl a Malakai se jen začal smát. "Myslíš, že nám záleží na tom, co ty chceš? Pokud nám ho ve chvíli, kdy aktivuje Byakugan nevydáš, tak si přijdeme pro tebe." Odpověděl mu Malakai a Ichiro vypadal, že něco chce říct, ale do toho mu znovu skočil. "Nezapomeň, že původně jsi měl ty být oběť, ale slíbil jsi, že nám pomůžeš s globálním plánem a vycvičíš mladého Hyuugu, jehož krev probudí Jashinovu vůli. Takže mě přestaň štvát nebo ti Konohu znovu sebereme." Řekl naštvaně Malakai a poté zmizel. Ichiro naštvaně kopl do sklenice vedle postele a zhluboka vydechoval. "Není ten, který má být obětován! On je silnější jak já, má možnost vrátit jméno Hyuugů do světa!" Řekl naštvaně Ichiro, ale přišla k němu Kami, chytila ho za ruku, dala mu pusu a "V klidu, pojď si lehnout." Poté zhasla a lehli si.
"Vstávej Montaro." Řekl Ichiro ráno a snažil se probudit Montara. "Máme práci."

Kumiko Ryugo

Tai vypadal poněkud překvapeně a vystrašeně, proto se jen Kumiko zasmála. "V klidu Taii. Viděla jsem tě, když jsi kráčel do sídla a došlo mi, že jdete pro pilulky, což jsem měla v plánu taky, ale nečekala jsem, že je někdo z vás sní." Řekla mu upřímně a plácla se do čela, v ten moment ji z ruky vyletělo pár malých blesků a ona jen zatřásla s rukou, aby se uklidnila. Vypadalo to, jako kdyby tolik neovládala svou podstatu nebo tak něco. "Ten chlapec, co to snědl je teď pryč, na místě, kde rozhodně být nechce, ale to už je jeho starost." Řekla a zakroutila hlavou. "Kde máš sestru? Prý jste oba probudili Suinatar, ale každý v jiném oku." Zeptala se, ale nenechala ho odpovědět. "Přišli jsme o pilulky, takže jediná šance, jak to tu ve vesnici zvrátit je, abych tě naučila Suinatar používat." Řekla, ale Taiovi mohlo přijít divné, že by ho měl učit ovládat svou oční techniku někdo z Ryugo klanu.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 12 2015, 21:33

Montaro Hyuuga

Byl jsem vyčerpaný a okamžitě jsem usnul. Nic mě nerušilo. Byla tady docela pohoda a klid. Vypsal jsem se do růžova a nabral jsem ztracenou energii. Najednou na mě někdo probudil. Nikdy mě nikdo nebudil. Nebo si to alespoň už nepamatuji. Zamžoural jsem očima, ale jak jsem viděl Ichira hned jsem vystřelil na nohy a připravoval se na odchod. Po chvíli jsem byl připraven v šedém tmavým tričku a kraťasy. "Můžeme." řekl jsem

Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 12 2015, 23:23

Ryuu

Dostali jsme se pryč z věznice, k nám se ale blížila rychle skupina ANBU. Byl jsem připraven na nejhorší, a to bylo tasit katanu a zkusit bojovat. Než jsem ale něco udělal, Aiko řekla že by jsme měli jít k ní, už předtím jsem si všiml že ošklivě krvácí, teď to ale vypadalo ještě hůř. Tak tedy pojďme, rychle. Řekl jsem a pevně jí chytil. Karadine.. Jmenuješ se tak, že? Jestli víš kde bydlí, veď cestu, já to totiž nevím. Byl jsem prostě takoví, pořádně jsem ani nevěděl kde je sídlo Hyuugů.. Poupravil jsem si brýle a vyrazil jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 08:48

Karadin Hyuuga

"Hai!" Tichým hlasom som zvolal a taktiež odpovedal na Aiko povel, pretože sa k nám blížili ANBU jednotky. "Ryuu poď!" Keď mi presne povedala senseika kam máme vyraziť, vedel som o čom hovorí. Snažil som sa pred neznámymi jednotkami kryť a hlavne mať zamierené k jej domovu. V tom som sa snažil držať Aiko tak, aby mi neupadla. "Musíme isť rýchlejšie!" Počas behu do jej bydliska som odpovedal Ryuu-ovi. "Jasne, moje meno je Karadin teší ma, ale teraz nie je čas na zoznamovanie. Neovládaš nejakú techniku alebo aspoň nejaký postup pri liečení? Kebyže dorazíme do jej domu, aby sme vedeli presne čo máme robiť, a aby nevznikla chyba." Spýtal som sa a rýchlosť v mojich nohách som stimuloval, aby sme tam boli čo najrýchlejšie, ale tak aby sa senseike nič nestalo. Pozrel som sa na ňu a bolo vidieť, že je vyčerpaná a potrebuje taktiež niečo napitie a na jedenie. V hlave mi prebiehali myšlienky, že čo budeme musieť urobiť. "Budeme musieť taktiež zavolať nejaké liečebné jednotky alebo priamo zájsť s ňou do nemocnice. Hyuuga klan myslím nemá zaobstarané liečebné jednotky." Zamýšľal som sa nad tým, pretože moja rodina bol vlastne už len otec, ktorý taktiež nemá veľmi rozvité svoje schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 10:42

Aiko Hyuuga

Nesli jste ji opravdu rychle a za vámi po cestě zůstávalo vždy jen několik kapek krve. Aiko pomalu přestala reagovat, protože pomalu omdlívala a to z důvodu unavení a ztráty krve. Byl zde velký rozpor zda ji pak vzít do nemocnice nebo zkusit promluvit s jedním z vašich otců, či k ní dostat násilím nějakého lékařského ninju, který by jí pod nátlakem pomohl. Nicméně jste doběhli přímo k Aiko domů, kde jste ji mohli položit na postel. Bylo však divné, že bylo celé sídlo bohaté větve Hyuuga klanu úplně prázdné - že by všechny pozavírali do věznice, vzhledem k tomu, že Ichiro byl z chudé vrstvy, tak by to bylo možné. Pod postelí byla bílá krabička, kterou Aiko již zmínila a v ní několik bílých pilulek, pár obvazů a jehla s nití na zašívání, což bylo zřejmě nejdůležitější kvůli ráně na břiše po probodnutí katanou. Museli jste jednat celkem rychle, protože jednotky ANBU mířily přímo do věznice a je otázka času, kdy jim dojde, že zmizel vězeň.

Academy student

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 15:13

Ryuu

Seznámili jsme se a dostali k ní domu. Položili jsme jí na pohovku. Možná bych o někom věděl. Je to můj bratr, věřím mu jako nikomu. Vždy se o mě staral, myslím že nám pomůžeš. Bohužel nevím kde je, možná že ho ti lidé dostali také. Možná mě hledá, možná že je s nimi a má k tomu svůj důvod, nebo dostal matku mimo vesnici. Je spostu teorií, které bych mohl povídat celý den, ale ta hlavní je že nevím kde je. Nemůžeme ho najít...Sakra ani nevím proč to říkám. Možná že se o něj jenom bojím .. Měla to být odpověď na jeho otázku o ninjovi, který by jí mohl pomoct, nějak jsem se do toho ale zamotal, protože mě polapily emoce. Klekl jsem si k pohovce na které ležela a vzal jehlu. Máma mě učila šít oblečení, myslíš že je to to stejné? Alespoň trochu? Nebyla to ironie, zeptal jsem se ho protože to možná mohlo pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 13 2015, 16:02

Karadin Hyuuga

Dobehli sme do jej domu. Všade bolo akési podozrivé ticho. "Nie je to len nejaká pasca?" Zrazu som zostal akosi zamrazený. "Veď na námestí hovoril o Hyuugovcoch, veď akosi celé sa to točí okolo tohto klanu a nikto by to tu nestrážil?" "Ryuu! Musíme zobrať veci, ktoré má Aiko pod posteľou a vypadnúť." V tom začal čosi brblať o  svojom bratovi, o ktorom nevedel ani kde je, no nerozumel som mu nič, Ryuu sa mi zdal akýsi zmätený ako ja vo väzení. V tom ho napadla myšlienka, že ho mama učila zašívať veci. Nevedel som či mu môžem veriť, ale snažil som sa poponáhlať a vypadnúť odtiaľ. "Hayashi!" "Žeby otec? Žeby otec niečo vedel?" "Skusíme zájsť za mojím otcom." V tom ma napadlo ako prvé, keďže otec by mal byť doma a je taktiež súčasťou klanu Hyuuga a možno si ešte pamätá na určité spôsoby liečby. "Ryuu, nie je čas. Môj otec býva neďaleko odtiaľto, skusíme zájsť za ním, nemocnica je ďaleko a nemôžeme čakať." "Musíme to využiť, ak nám nič druhé nebude zostávať, bude to na tebe, skúsiš to ty." Povedal som Ryuuovi. Zobral som krabičku, dal som jednu bielu tabletku senseike a zobral ju do náručia. Dúfal som, že bude so mnou Ryuu súhlasiť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   

Návrat nahoru Goto down

Teď zde vládnu já!
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: