Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Teď zde vládnu já!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 20:30

Karadin Hyuuga

Po celej odohranej situácii na námestí som mal silno zmiešané pocity. Nevedel som, čo si mám všetko pod tým predstaviť. Bolo to niečo neuveriteľné, ako zo dňa na deň niekto obsadí vesnicu a začne ovplyvňovať ľud. Bohužial som si v danom momente neuvedomil, že sa niečo také deje. Všetko sa tak rýchlo odohralo, že na naméstí nezostala ani noha. "Čo ma bude čakať zajtra? Ako všetko bude pokračovať? Ako sa bude môj život ďalej rozvýjať?" Zamyslel som sa nad tým a pomaly sa otočil smerom k domovu. No po chvíli som uvidel tmavý tieň, ktorý sa pohyboval na námestí. Otočil som smerom do neba. Prižmúril som oči a zbadal som vo vzduchu letieť orla, ktorý sa snažil pristáť vedľa mňa a niektorých ďalších geninov a ľudí. Hneď, ako prvé som si všimol rany, ktorú mal na jednom krídle. Orol je vlastne symbol moci a určitej nadradenosti, preto som sa rozhodol, že i keď neovládam určité liečebné techniky, rozhodnem sa mu určitým spôsobom pomôcť. Dobehol som k nemu, a ako prvé čo bolo, som si všimol znaku Inuzuka. "Hmmm, myslím, že by to nemal byť nejaký problém." Pozrel som sa však navôkol, kedy som čekal, že mi ešte niekto ďalší pomôže s vytiahnutím šípa. Dúfal som, že v tom nezostanem sám a nájdu sa aj iní, ktorí radi pomôžu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 05 2015, 11:25

Taki Kentiri

Bolo to pomerne málo informácií, no zároveň sa jednalo o dosť ťažké informácie a chvíľku asi potrvá, kým ich všetky vstrebem. Nakoniec odo mňa odskočil a ja som bola v momente napadnutá aj mojim bratom.
"Whuaa čo s tým všetci máte.. nie som váš plyšák!" Posťažovala som si, no objatie som tento krát opätovala. "Som v poriadku.." Uistila som ich oboch. V tom k nám doletel.. alebo skôr dopadol? vták. Bráška ho ihneď chcel ošetriť, pretože sa očividne jednalo o posla o ktorého by niekto nechcel len tak prísť. Taktiež sem prišiel nejaký ďalší chlapec s bielymi vlasmi. Pomohla som mu, rovnako ako bráškovi, šíp orlovi z krídla odstrániť.
"Ako sa voláš?" Šepla som otázku smerom ku Karadinovi, pretože sa mi nezdalo, že by sme sa poznali.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 05 2015, 15:38

Karadin Hyuuga

Po chvíli nás bolo pri orlovi o niečo viac a ja som zrazel taktiež Taki, ktorú som vlastne v skutočnosti nepoznal, len čo mi prvé do očí vletelo boli jej svetlomodré vlasy. Prihovorila sa mi. Podľa toho, že si ma vôbec všimla som si hneď uvedomil, že to bude zdvorilé, milé dievča.Karadin, Karadin Hyuuga. Klan asi nemusím predstavovať". Pousmial som sa a čakal na jej rekaciu, pretože som nevedel, čo mám ďalej hovoriť. Bol som akosi zakríknutý a dúfal som, že konečne nejako pomôžeme orlovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 05 2015, 18:07

Genini na náměstí ->

Karadinovi, Taki i Taiovi se povedlo dobře vytáhnout orlovi šíp z křídla. Všimli jste si, že se mu najednou stáhla rána, přestal krvácet a během chvíle zase odletěl pryč. Jenže to už měl naštěstí Izanagi v ruce vzkaz, který měl orel předtím u sebe v taštičce. Jakmile rozbalil vzkaz a začal číst, tak se dočetl: "Předvídali jsme tuto akci. Mezi Ichirovými stoupenci je jeden náš zvěd, který udělá vše pro to, aby vám ulehčil cestu, ale nemůže vám pomoct osobně, protože by byl prozrazen a pokazilo by to celou akci. Momentálně by mělo být sídlo klanu Inuzuka prázdné. Rozdělte se do dvou týmů. Jeden běžte do sídla Inuzuka klanu a druhý tým běžte za věznici, kde je přichystaný tajný vchod označený znakem klanu Uzumaki." Jakmile si topřečetl, tak papírek shořel a orel už byl dávno někde pryč.

Montaro -> Ichiro viděl, co dělá Montaro a nemohl uvěřit svým očím. "Přemýšlej!" Zařval na něj a složil pečetě, při čemž se pod ním zvedl druhý sloup a vyvezl ho do Montarovy výšky. "Nechci, abys dělal stále tohle jutsu, ale abys vypouštěl stejně chakru, jako při tomto jutsu, ale jen z rukou a v menších dávkách, aby tyče byly stále nad tebou. Budeš na to využívat méně chakry, jelikož je budeš jen udržovat nad sebou a ne z ničeho nic je střílet nad sebe." Řekl mu. "Je to jako koncentrace, ale tu chakru tlačíš ven z těla." Řekl a máchl prsty, při čemž se tyče zase rozletěly směrem na Montara.

V.I.P

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 05 2015, 18:49

Hideyoshi Ryugo

Sledoval jsem jak ošetřují orla a pousmál se. Nebylo mě tam třeba. Těd však musím myslet na něco jiného. Na ty materiály o povstání. Měl bych se tam zajít podívat a už to okouknout. Vyskočil jsem na střechu budovy a utíkal směrem k budově  klanu Inuzuka, kde to vše mělo být. Snažil jsem se být při své cestě co nejvíce nenápadný jak jen to šlo. Po cestě jsem se táké častokrát díval za sebe jestli mě náhodou někdo nesleduje. Dorazil jsem na místo. Stál jsem před sídlem a prohlížel si okolí. Hmm. Měl jsem nepříjemný pocit ale to možná bylo tím, v jakém stresu jsem byl. Šlo těd o dost a nechtěl jsem nic pokazit. Musel jsem se vším počítat. Riskoval jsem vše tím, že jsem na tohle místo dorazil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

Počet příspěvků : 4301

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 05 2015, 19:00

Montaro Hyuuga

Byl jsem trochu zmatený, protože jsem se cítil bídně a nenapadlo mě tu techniku trochu zkrotit na řetězu a koncentrovat se na to. "Dobře." řekl jsem na jeho vysvětlení dávalo to smysl, ale nikdy jsem se nepokoušel udělat to přímo s mojí fuutonovou chakrou. "Chápu." poznamenal jsem ještě nakonec a pak se tyče opět rozletěli. Nejdřív jsem udělal pečeť před pusou a nadechl jsem se pak jsem dal ruce před pusu a bylo to jako uchopit míč a nepustit ho. Tyče už byli docela blízko a já se strašně soustředil na tu chakru. Když jsem pohlédl nad sebe z leknutí jsem vypustil trochu té chakry co jsem se snažil udržet v dlaních a tyče zase trochu odletěli, ale rozhodně né tolik jako předtím. Pak na mě znova padali a já jsem se soustředil jako kdybych chtěl tu chakru mučit a nepustit jí od sebe a pomalu jsem ten pomyslný řetěz povoloval a to už byli tyče blízko. Natáhl jsem ruce proti nim a snažil jsem se jako malé vlnky vypouštět chakru ve stejném tempu. Bylo to dost vyčerpávající a byl jsem připraven se uhnout pokud se hodně unavím chakry jsem zase tolik neměl a nikdy jsem nepracoval s fuutonem, ale na druhou stranu jsem techniku na bázi vypuštění chakry ovládal jen jí to chtělo trochu upravit.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 05 2015, 19:16

Hideyoshi -> Stál před budovou a všiml si, jak v nejvyšší věži je rozbité sklo a dole na zemi pod ním i trocha krve. Došlo mu, že to bude to místo, kde byl Yoshiro napaden. Bylo to zvláštní, ale nikde nikdo nebyl. Měl úplně volnou cestu ke kanceláři Yoshira, které byla otevřená dokořán a vše zde bylo zničené, jakoby zde už někdo něco hledal. Jako první tě samozřejmě praštil do očí koberec vytvořený z kůže lva.

Ichiro Hyuuga

Sledoval mladého Montara, kterému se dařilo dobře pracovat s chakrou a udržel nad sebou dvě tyče. "Dobře, to stačí." Luskl prsty a v ten okamžik byli úplně na jiném místě. Ichiro seděl v jakési lodi a Montaro stál na úzkém prknu, které se plavilo na vodě. V rukou měl dlouhou dřevěnou tyč. "Další test." Řekl Ichiro a dotkl se hladiny vody, při čemž mu z ruky vyteklo trochu krve. "Zjistil jsem, že umíš pracovat pod tlakem, tak přejdeme k tréninku očí." Řekl a v ten okamžik si Montaro všiml, jak z temné vody vyletělo černé chapadlo, které pláclo vedle Montara a jen tak tak se udržel na prkně. "Jednou za čas po tobě šlehne chapadlo. Tvým úkolem je ho odrazit tyči a zároveň se pomocí chakry udržet na prkně." Vysvětlil mu a doufal, že mu dojde, že pomocí sledování vibrací vody pozná, z jakého místa vystřelí chapadlo.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 00:33

Montaro Hyuuga

Snažil jsem se jak to jen šlo, a jeho slova co přišli byli spásou. Chtěl jsem si oddechnout, ale než jsem mohl, najednou jsme byli někde jinde. Co ? Takže opravdu genjutsu ? Pořád mi, ale nehraje ten shukaku a ta pravost. Pořád jsem nechápal jak to Ichiro dělá. Měl jsem spoustu otázek, ale také i nějaký respekt, a čekal jsem s nimi, až náš tréning skončí. Zatím jsem ho pozorně poslouchal, a připravoval jsem se. Všiml jsem si, že jak se dotkl vody tak ho to zranilo. To byla další věc, které bych se měl vyvarovat, vodě. Musím zamakat. Todle jsem přesně chtěl. Odsouhlasil jsem si, protože takový to způsob tréningu mi vyhovuje, a jelikož Ichiro nakonec projevil i trochu zájmu v tréningu nechtěl jsem ani jeho zklamat. Našel jsem rovnováhu a začal jsem se soustředit. Říkal, že je to tréning očí. Pomyslel jsem si a vypadal jsem, že nad něčím přemýšlím. Jenže jsem nedával takový pozor, jaký bych měl a chapadla jsem si všiml až těsně přede mnou odrazil jsem ho, ale také jsem se prohnul, abych našel rovnováhu k tomu mi dopomohlo zpevnění nohou na prkně pomocí chakry, a v nejhorším případě použít i techniku co jsem používal v předešlém tréningů, abych se díky tomu vrátil na prkno. Techniky mi nepomůžou. Oči musí. Poznamenal jsem, ale tentokrát jsem dával pozor. Sledoval vše kolem sebe a čekal na příchod chapadla. Snažil jsem se vypozorovat jakékoliv zrnění na hladině vody.

Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 09:57

Ryuu

Začalo pršet a já na chvíli odpadl. Po probuzení už bylo celkem jasno. Nikde nikdo nebyl a všichni běželi směrem náměstí. Zrovna kolem mě proběhl nějaký kluk a tak jsem na něj zakřičel. Hej? Co se to sakra děje? Neodpověděl a tak jsem zařval znova. Hej! Mluv sakra! Byl jako v tranzu a vůbec na mě nezareagoval. Rozhodl jsem se tedy předběhnout ty lidi na náměstí. Nejdřív jsem se rozeběhl, nakonec jsem ale zrychlil až jsem po chvíli běžel po čtyřech. Předběhl jsem spoustu lidí a všichni na mě koukali jak na blázna. Já si ten běh ale užíval. Když už jsem se dostavil na náměstí, byl tam nějaký chlap. Vše se událo tak rychlo a najednou byl Hokage mrtví. Začal rozdělovat týmy, ale co já sakra?! Všichni odešli a já tam stál už skoro sám, jen s pár dalšíma lidma. A co černá? Co s mojim týmem? Hej lidi! Okřikl jsem pár ANBU co tu stáli, i když byl už ten "nový Hokage" pryč. Měl jsem být v týmu nějakého týpka. Hmm, Jiro,Jiro,Jiro. Á, už vím. Kentiri! Jiro Kentiri! Řekl jsem jim, ale nevypadalo to že je to moc zajímá.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 16:58

Tai Kentiri

Přišel druhý Hyuuga kluk. Pomohl nám ošetřit orla. V tu chvíli vyrazil Hideyoshi na cestu. "Určitě běží do sídla Inuzuka, ale proč tak spěchá?" položil Tai víceméně řečnickou otázku. Poté rychle přejel pohledem vzkaz, který nesl orel a Izanagi ho držel v ruce. "Hm, já jdu za Daisukeho synem, přece jen jsem mu neřekl, kde jsou ty materiály a on tam toho sám moc nezmůže." řekl jim a poté se trochu odtáhnul od Karadina a vzal si sebou Taki i Izanagiho. "Vy jděte na to druhé místo, za věznici, buďte opatrní. Myslím si, že tohohle Hyuugu můžete vzít sebou, vypadá v pořádku. Až budete hotový sejdeme se u nás v sídle, jasný? Dávej mi pozor na sestřičku, Izanagi." řekl jim a rozeběhl se k sídlu Izunuka, aby neslyšel námitky, které by někdo z nich mohl mít. Doběhl tam a zastavil se vedle Hideyoshiho. Mlčky se vedle něj postavil, vytáhl si cigaretu a zapálil si. "Já jsem Tai." prohlásil a natáhl směrem k Hideyoshimu ruku, zatímco pohledem přejížděl celé sídlo a snažil se zjistit, jak na tom jsou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 17:07

Izanagi Ryugo

Poté co jsem si přečetl zprávu na lístku, shořel a já hned odvrátil pohled na Taie s Taki. Než jsem stihl něco říct tak Taii řekl svůj plán a já neměl proti tomu žádné námitky. "Neboj, dám na ní pozor." Prohlásil jsem s úsměvem a pak jsem se podezíravě podíval na Karadina co stál hned vedle. Hyuugové jsou teď ti poslední kterým bych věřil po tom co udělal Ichiro. Pomyslel jsem si ale neměl jsem v plánu je všechny házet do jednoho pytle. Zkrátka jsem ho neznal a nevěřil jsem mu. "Tak pojďme." Zavelil jsem a rozeběhl jsem se směrem k věznici - no přesněji za ní kde jsem začal hledat ten zmíněný tajný vchod. Obezřetně jsem se rozhlížel kdyby nás náhodou někdo sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 20:19

Taki Kentiri

Orol sa vzchopil a znova vzlietol. Ja som sa len pozrela na bielovlasého chlapca, ktorý sa mi pra´ve predstavil. Usmiala som sa a prikývla som. "Ja som Taki Kentiri, teší ma." Predstavila som sa. Popravde som nechápala, prečo sa mi Izanagi teraz zdal taký odtažitý, ako keby mu neveril. Nie že by sa momentálne Hyuugovci vyšvihli v najlepšom svetle no.. boli sme na tom inak? Ten kto zajal môjho otca a napadol nás bola tiež členka klanu Kentiri. Rozhodla som sa nerobiť predsudky. Ten Ryugo v podstate hneď vybehol a bráška šiel za ním, len nám ešte zanechal zopár slov. Izanagi ma taktiež popohnal a ja som sa znova cítila ako taký prívesný vozík. Ospravedlňujúco som sa na všetkých prítomných pozrela, po čom som len sledovala Izanagiho. Sama by som sa predsa len stratila.. asi.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 21:40

Karadin Hyuuga

Izanagi a Tai, ktorí boli taktiež spolu s Taki pri orlovi sa mi zdali akísi divní. Moje pocity boli utiahnuté a necítil som sa zrazu akosi vo svojej koži. Ich poľady na mňa boli útočivé, ale nič som si z toho nerobil, pretože som vedel, že patrím k tej dobrej vetve Hyuugovcov. Prižmúril som oči a poobzeral si ich. Taki mi pripadala jediná sympatická, ktorej som veril, že nie je určitým spôsobom zlý človek. Po chvíli jeden z ich tímu zavelil a ja som sa taktiež prispôsobil. Hydeioshi spolu s Taiom odišli na iné miesto a ja spolu s Taki a Izanagim zasa na odlišné. Nevedel som ako zareagujú, keď sa k ním pridám. "Som taktiež len človek, ktorý hľadá priateľov a snaží sa pochopiť iných." Zamyslel som sa nad sebou. Pozrel som sa na obidvoch a dúfal som, že ma príjmu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 23:00

Ichiro Hyuuga

Montaro odrazil další úder chapadlo opravdu jen tak tak. Na to zakroutil Ichiro hlavou. "Na nic nemysli. Teď jsi tu jen ty, voda a chapadla. Nemysli si, že když se ti něco stane, že se o tebe budu starat. Pokud tu umřeš, tak si najdu jiného žáka. Je mi to celkem volné." Zvolal Ichiro, aby motivoval. Jsi sice jediný nadějný, ale pokud fakt umřeš, tak se nedá nic dělat. Pomyslel si a v ten okamžik na Montara z pravé strany vletělo další chapadlo.

Izanagi, Taki, Karadin a Ryuu -> Doběhli k zadní části věznice, kde začali hledat tajný znak. Mezitím za nimi dorazil i mladík jménem Ryuu, kterého všichni na náměstí ignorovali a on za nimi musel běžet až k věznici, protože slyšel, jak se Taki představila jako Kentiri a jelikož jeho byl sensei Kentiri tak usoudil, že je dobrý nápad jít s nimi. Jak tam tak stáli, tak si právě Ryuu všiml jakési pečetě. Když se k ní přiblížili, tak začala zářit a během chvíle už stáli ve vězení. (více info v informacích o vesnici) Nebyl zde žádný člen ANBU, jakoby se všichni vytratili. Před sebou uviděli podivné mříže, kterými probíjela elektřina a v rohu seděl skleslý a unavený Daisuke Ryugo.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 23:01

Hideyoshi Ryugo

Hned jsem si všiml, že nejvyšší okno ve věži je rozbité a dole pod ním u mě na zemi byla trocha krve. Ještě než jsem stačil prozkoumat to blíže přiblížil kluk mého věku a už mi podával ruku. A-ahoj, jsem Hideyoshi Ryugo.  Ty jsi také z týmu, který měl na starost můj otec, že? Jinak.. těší mě. Podal jsem mu ruku a ukázal směrem k rozbitému oknu. Měli bychom se tam podívat. I když nevím kde hledat. Je to tam velké a můžeme snadno něco přehlédnout. Vydal jsem se tedy dovnitř a hned mě upoutal koberec vytvořený z kůže lva. Čupl jsem si a rukou po něm přejel. Kam bych schoval něco velice důležité?  Kdybych věděl, že po mě jdou.. dal bych to na místo tak zřejmé, že by to nikdo nečekal. Tak nápadné místo až je nenápadné. Zkusil jsem tedy odhrnout koberec a podívat se, jestli pod ním nic není.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 23:05

Hideyoshi a Tai -> Nic tam nebylo. Byla tam klasická podlaha. Lví koberec byl skutečně moc nápadný, takže kdyby tam byl hned nějaký otvor, tak by to na první pohled nemohlo být tak zřejmé, jinak by to byla vážně špatná skrýš.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed May 06 2015, 23:55

Montaro Hyuuga

Udržel jsem se. To pro mě bylo hlavní. Ichiro mi dal jasně najevo to co si myslel. Tentokrát jsem to už nechtěl nechat jen tak, a taky jsem se chtěl už trochu ozvat. Nejdříve jsem si, ale musel udělat čas. Chapadlo přiletělo, jako po každé v nevhodný okamžik a tentokrát jsem ho trefil než se mě pokusil trefit. "Nikoho takového už nenajdete." řekl jsem se lstivým úsměvem. I ta slova a i to, že jsem na něho konečně reagoval mi dodala jistotu, že mám tu možnost, na kterou jsem čekal, a hodlal jsem jí využít. Zhluboka jsem se nadechl a snažil jsem se řídit jeho pokyny. Vydechl jsem a přejížděl po vodě. Muselo přijít každou chvilku. Otočil jsem se a švihl jsem chapadlo tyčí ze strany. "Ha!" vydal jsem ze sebe nadšeně, ale snažil jsem se stále soustředit. Pohlédl jsem na hladinu bez jediného vrásku a očekával jsem příchod chapadla. Prkno bylo úzké a blbě se mi po něm chodilo, proto jsem neustále používal chakru , abych se udržel, a i to mě značně vyčerpalo. Vlnka! zbystřil jsem a rozmáchl se na chapadlo. Trefa, ale blbě při pády se opřelo o prkno, a já zavrávoral. Ještě jednou jsem rychle pohlédl na Ichira, když jsem se narovnával. Musím se opravdu snažit. pomyslel jsem si, ale pak jsem si to uvědomil. Bylo to celou dobu přede mnou a možná proto jsem to nemohl zjistit. Meditací jsem strávil značnou dobu, a teď se snažím jen co nejvíce předvést. Ale proč ? Mohl by tam zamnou stát kdokoli a pozorovat mě. Vždyť je to jedno. Mám jenom jeden úkol, a ten musím splnit. Bylo to poslední co jsem si pomyslel pak jsem své myšlenky vytěsnil tak jako to vždy dělám, když medituji. Najít ten klid uvnitř. Zaměřit se na jeden cíl. Jediná věc co mi pomůže je vědět o tom dříve než to přijde. Máchl jsem doleva a udeřil do masa, které zalezlo zpátky a zanechalo po sobě zvukovou stopu. Bylo to velice blízko, ale já byl připraven. Cukl jsem pohledem napravo a rozmáchl se znova, chapadlo to chytlo dříve, než mě mohlo nějak ohrozit, a bylo mi to jedno. Měl jsem jeden cíl a toho jsem se chystal držet, a bylo jedno kolik chapadel zasáhnu, protože to nebylo to důležité.

"Mohl si vidět to co ostatní nemohli. Mohl si zaznamenat to co ostatní přehlédli. Viděl si do lidí. Do jejich duší." řekl poeticky stařec a mávnul rukama vzduchem, jako kdyby si něco živě představoval. "A ty to vidíš, dědo?" zeptal se naivně, chlapec co si ještě neuvědomoval o co vlastně jedná. Stařec se zasmál, ale byl to takový příjemný smích. "Kéž by," zadoufal stařec, "Ten neocenitelný dar nám byl sebrán, ale né násilím. Vzdali jsme se ho sami." pohlédl jsem, přez dědovo rameno. Do kuchyně, kde se právě hádala máma s tátou, ale z toho mě děda vyrušil: "Oni, nikdy neocení a neobjeví sílu, která v nás koluje." pak se nadechl, "Ale ty! Bys mohl." zakončil stařec a já byl zaskočený. "Já??" vydal jsem ze sebe zaskočeně. "Věřím v tebe, Montaro. Jednou, až budeš starší ukážu ti jak. Pak třeba i navrátíš sílu do našeho klanu a dar, který byl ztracen bude opět nalezen." bylo to poslední co jsem slyšel, protože moje matka vběhla do pokoje a začala křičet jaké nemysli to ten starej dědek Takewashi zase povídá.

Bylo mi 6, a už nikdy jsem podobnou konverzaci s dědou nevedl. Nemohl jsem, ale nikdy jsem na to nezapomněl. Sledoval jsem hladinu a udeřil jsem do chapadla, které vyletělo z druhé strany. Je jedno kdo zamnou stojí. Ichiro nebo děda a je jedno kdo se mi postaví do cesty. Hyuugové se vrátí. Slíbil jsem sám sobě. Když jsem meditoval většinou jsem si vzpomínal na staré příběhy a nebo slova co mi děda často pronášel. Síla pro mě znamenala mnoho a návrat oči ještě více, proto jsem Ichira teď následoval.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 00:08

Ichiro Hyuuga

Pocítil nějakou změnu. Dokonce ji i po chvíli viděl. Bylo zřejmé, že se Monato uklidnil a začal se pořádně soustředit, což se Ichirovi líbilo a byl s tím velmi spokojený. Montaro si mohl všimnout dokonce i úsměvu na Ichirově tváři - byl však tak dvou vteřinový než zase zmizel. Ichiro luskl prsty a opět zmizeli. Objevili se na jakési louce. Všude poletovalo bílé kvítí. Před Montarovými nohami ležel velký látkový pytel, ve kterém bylo několik černých shurikenů. Když však jeden uchopil, tak pocítil, že je nějak těžký a dělalo mu to značné problémy ho vůbec udržet, natož s ním pak hodit. "Fajn, další fáze tréninku opět spočívá v postřehu, ale trochu jiném." Řekl a hodil po něm černou pásku. "Zavaž si oči a pořádně poslouchej. Vytvořím pár klonů, kteří na tebe budou útočit. Pokud se tě dotknout, tak zmizí a ty dostaneš velkou ránu elektřiny. Tvým úkolem bude podle změně větru a zvuku při praskání trávy poznat, odkud na tebe klon běží a hodit po něm shuriken. Shurikeny jsou z jiné slitiny než normální, takže budeš potřebovat chakru, abys je uzvedl a zvládl je i hodit." Jasně mu vysvětlil úkol a pak složil několik pečetí a vytvořil pár klonů na různých místech. Vyčkal až si zaváže oči a pak vyběhl první klon přímo do Montarových zad.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 00:22

Montaro Hyuuga

Vypadá to, že jsem uspěl. pomyslel jsem si, po tom co jsem spatřil ten nepatrný úsměv, protože jsem se snažil, aby mi nic neuniklo. Rozhodit jsem se, ale nenechal. To co přišlo, ale pak dál mě trochu ohromilo. Nádherná louka, co jsem snad nikdy neviděl. Nikdy jsem nebyl na takových místech, ale to nebylo účelem. Jsem tu kvůli něčemu jinému a tak jsem tyto myšlenky hned zahodil z hlavy. Pevně jsem stiskl pásku, a pozorně ho poslouchal. Nepatrně jsem se pousmál já. Neviděl jsem v tom zase až takový problém, tedy až na ty shurikeny. Uchopil jsme jeden z nich a trochu jsem si pomohl s chakrou. Jsou vážně těžké. pomyslel jsem si. Skloubil jsem oba tréningy dohromady chakru z prvního a meditaci a vnímání okolí ze druhého. Zavázal jsem si oči. Vítr foukal všude kolem, ale to na co se dalo dobře zaměřit byla tráva. Když byl blíže tak jsem ho slyšel. Nevěděl jsem jak moc shuriken hodím či nehodím, ale jedno jsem měl jisté musel jsem počkat až bude blíže. Začínal jsem pociťovat únavu a další koncentrace chakry mě stála mnoho. Pak jsem se otočil a zakoncentroval jsem fuutonovou chakrou podobně jako, když jsem se chtěl zbavit tyčí a neohrabaně vyhodil shurikem pomocí otočí ze 2 kroků za sebe. Snažil jsem se nemyslet na ránu co bych mohl dostat, ale spíše na další zvuky kolem.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 00:31

Ichiro Hyuuga

Jak si Montaro myslel, tak to bylo fakt nějak moc jednoduché. Slyšel dobře trávu, takže věděl, kde klon je, ale ve chvíli, kdy se otočil, tak už dostal slušnou pecku v podobě elektrického šoku, jelikož se ho klon dotkl ve chvíli, kdy už se chystal hodit shuriken. Montaro nad tím nemusel nijak dlouze přemýšlet a došlo mu, že si Ichiro pohrál s místními zvuky, jako kdyby přicházely zvuky trochu opožděně. V ten okamžik už ale vyběhl další klon z pravé strany.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 00:43

Montaro Hyuuga

"Argh.." vydal jsem ze sebe jako reakci na elektrický šok, co jsem dostal. Nečekal jsem ho o to horší to bylo. Oklepal jsem se a znovu sebral shuriken co mi vypadl z ruky. Pokud, ale ten klon přišel ze stejné strany, ale byl u mě dříve. Musím být rychlejší. Jediné vodítko zapřemýšlel jsem. Jestli si hraje se zvuky mohl další klon přijít odkud on sám chtěl, ale stejně jsem se musel držet zatím jediného vodítka a neváhal jsem. Otočil se za zvukem a hodil po klonu shuriken a tentokrát mnohem rychleji a s více chakrou, než předtím, abych to stihl v tom případě, že by tam byl či, aby letěl dál v druhém případě.

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 12:47

Izanagi Ryugo

Hledali jsme ten tajný vchod ale to už za námi doběhl další kluk kterého vůbec neznám. Nechápavě jsem se na něj podíval a zase trochu podrážděně. "A jako kdo další se ještě připojí? Co si zač?" Prohodil jsem na Ryuua. Sotva jsem to dořekl, už ten nováček objevil jakousi pečeť a ta nás přemístila rovnou do věznice. Ihned jsem očima vyhledal Taki jestli je v mé blízkosti a v pořádku. S úsměvem jsem jí projel od hlavy až k patě, no úsměv mě ale hned přešel když jsem uviděl zničeného senseie za elektrickýma mřížema. "Daisuke-sensei!" Křikl jsem na něj a rozeběhl se k mřížím. "Jste v pořádku?!"
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 13:32

Ryuu

Běžel jsem za nimi, zpomalil jsem na jejich tempo. Stalo se vše tak rychle a najednou na mě promluvil ten kluk. Objevili jsme se ve věži díky mě a poté jsem mu teprve odpověděl. Hm, já jsem Ryuu.. Ryuu Emiro Řekl jsem s úsměvem a mávl na něho. A ty? Vypadalo to že ten muž za mřížema je jejich sensei. Rozhodl jsem se pomoci. Chtěl jsem ty mříže rozbít, určitě bych byl před novými přáteli velmi cool, a kdo nechce být cool, že? Poté už jsem uchopil svojí katanu kterou jsem vytáhnul z pouzdra a máchnul s ní. Ustup, ryche řekl jsem ještě předtím a poté potichu řekl.Raiton Maeti z katany, kterou jsem máchnul vyletěla vlna blesku, byla blbost použít blesk na blesk ale za zkoušku jsem nic nedal.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 14:55

Hideyoshi Ryugo

Promnul jsem si zamyšleně bradu a těch pár rašících fousů. Porozhlédnul jsem se znovu po místnosti a jediné co mi tu tak nějak nesedělo byl právě ten koberec. Ale žádná skrýš tam nebyla. Třeba tam je nějaké tajné cosi tlačítko. Zkusil jsem prohmatat celou plochu, kterou ukrýval koberec a snažil se najít nějakou nerovnost či výstupek. Prostě něco co by stálo za povšimnutí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu May 07 2015, 17:34

Taki Kentiri

Boli sme tu pomerne veľká skupinka, u ktorej sa nám nakoniec predstavil aj ten posledný člen. Trocha som nechápala Izanagiho odťažitosť.. čo mal za problém? Bola som však potichu. Len som ho .. dalo by sa povedať "tupo" sledovala.
Ocitli sme sa vo vezení a pred celou v ktorej sa nachádzal sensei. Pozerala som sa na to trocha divne, no skôr než som stihla niečo povedať alebo spraviť, nový chlapík vytasil katanu a ja už som sa pratala preč.
"Ehm.. mohol by si by ť trocha opatrnejší.. a .. tichší.." zamrmlal som jeho smerom no stále s úsmevom. Bol to naozaj podivný týpek. Len tak si to napáliť do kovovej mreže ktorá bola zeletrizovaná raitonovou či bleskovou technikou.. alebo čo to bolo zač. Začínala som sa celkom desiť toho, čo dokážu ostatný genini.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   

Návrat nahoru Goto down

Teď zde vládnu já!
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: