Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Teď zde vládnu já!

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Valar
Academy student
Academy student

Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 20

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 19 2015, 18:01

Ryuu Emiro

Ihned jak můj bratr vypustil tu techniku, uskočil jsem do strany ještě než se pořádně něco stalo. Díky mojim instinktům to byl opravdu rychlí úskok. Sjel jsem po boku na zemi a poté vstal. Děláš to pro vyšší dobro? Si blázen, bráško. Tato slova jsem musel vypustit. Zaútočil na mě a na naší matku. Co se to s ním sakra stalo? Tato myšlenka přišla sama a já si poté vzpomenul na to, co mi řekl otec před svou smrtí. "Věřím že jednou svého bratra porazíš. Né, já to vím!" Věděl jsem že teď ho porazit nemůžu, musel jsem se odsud ale dostat. Dělej si co chceš pro to své dobro. Mě ale tak lehce nedostaneš. Jsem také syn našeho otce a nevzdám se bez boje. Ten den co otec umřel. Vždy si chtěl vědět co mi řekl. No, já ti to řeknu, alespoň to co je pro mě teď podstatné. Řekl mi že tě jednou porazím a já jeho slova nezahanbím. Tady neumřu.. A až se příště střetneme, porazím tě. Všechno to ze mě šlo samo, tolik emocí, které ve mě bublali a já to prostě nedokázal udržet. Mého bratra jsem miloval, ale přesto jsem ho i nenáviděl. Byl to můj bratr a přesto to byl můj nepřítel. Po celý můj život. Celý život mi bral mého otce, ale přesto jsem se za to na něj nemohl zlobit. Ani na něj, ani na svého otce. Zasunul jsem svojí katanu zpátky do pouzdra a poté složil dvě pečetě. Kolem mojich dlaní začali poletovat blesky, teď jsem konečně postřehl muže, který se snažil zabít toho kluka. Nemohl jsem se teď plést do jejich souboje, věděl jsem ale že ten kluk je na mé straně. Ten muž který proti němu šel měl totiž stejnou masku jako bratr. A nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Poté už jsem se rozeběhl vstříc mému bratrovi, musel jsem nějak zaměstnat jeho oči a při taijutsu souboji byla skvělá příležitost najít způsob jak. Proto jsem tedy začal první úderem do jeho břicha, mé útoky ale nebyly pěstní, prsty jsem měl napnuté, jako bych chtěl něco přeseknout. Těsně před jeho břichem se má ruka zastavila a vrátila se trochu zpět, což ho mělo dostat do nepozornosti, protože má druhá ruka směřovala do jeho boku, díky bleskům které poletovali byly moje dlaně pevnější a rána by mi ublížit neměla. On ale mé techniky znal, věděl co nejspíše udělal. Tolikrát jsme spolu trénovali. Skoro vše co znám mě naučil on. Některé věci jsem měl ale stále v rukávu a nepoužité.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 19 2015, 20:26

Tai Kentiri

Také se zasmál, když Kumiko vytvořila svého klona. "A já naivka si už začínal myslet, že budeme mít nějaké nečekané spojence." řekl a hořce se usmál. Zatímco kráčeli přes vesnici, všimal si Tai, jakým způsobem reagovali ostatní lidé na přítomnost Kumiko. "To nebude jen tak, určitě se stalo něco, co mi uniklo." pomyslel si, ale nějaké otázky odložil na později, usoudil, že nyní mají už tak dost starostí, natož otevírat nějaké teoretické staré rány. "Agh!" vykřikl, když ho zčistajasna začalo pálit druhé oko a rychle se za něj chytil, poté se podíval na Kumiko a všiml si, že vidí její krevní oběh a nejspíš i chakru. Což bylo zvláštní, protože věděl, že takové vlastnosti Suinatar nemá. Stejně rychle, jako pálení očí přišlo, tak také odešlo. Otázku, kterou položila Kumiko přešel pokýváním hlavy, protože mu úplně dobře nebylo a cítil se trochu jinak, než předtím. Na chvíli se opřel zády o nejbližší budovu. "Je všechno v pohodě?" zeptal se a ukázal si rukou na oko, aby vyjasnil, na co se ptá.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 19 2015, 21:14

Killua -> (Nezapomínej, že k technikám jsou potřebné pečetě a beru to tak, že jutsu na bleskovou kouli funguje skrze pusu.) Muž byl zasažen bleskovou koulí, protože nečekal, že tak mladý chlapec už bude ovládat svou podstatu. Po zásahu odskočil dozadu, kde se chytl za břicho, protože ho tam trefila daná koule, která mu spálila část břicha. Killua v tu chvíli uviděl, že má muž celé břicho potetované. Muž si všiml bleskových drápů na Killuových rukou úplně v pohodě, protože nebyl slepý, takže se sám postavil do bojového postoje a celá katana mu najednou zčernala. Prudce s ní před sebe máchl a zmizel. Místo něj na místě zůstala stát jen jakási černá silueta, jako kdyby to byl panák vytvořený z papíru a nabarvený na černo. Místo toho se sám objevil přímo za Killuem, kterého se pokusil zezadu seknout do nohy.

Rinyu Emiro

Bratr měl nějaké hloupé poznámky o jejich otci, což ho moc nezajímalo a ani nevzrušovalo, spíše je ignoroval a ve chvíli, kdy skončil se svým proslovem, tak jen natáhl ruku a máchal s ní, jako že ho to fakt nezajímá. "Kdy se naučíš říkat jen důležité věci a ne hlouposti?" Zasmál se, ale to už na něj malý bráška vyběhl. Stál na místě ani se nehnul. Ve chvíli, kdy ho chtěl Ryuu udeřit do břicha se nechal a nastalo něco podivného. Ryuuova ruka zajela do jeho břicha, kde zůstala - nemohl ji vytáhnout a jen ucítil šílenou bolest. "Díky, to je přesně to, co jsem chtěl." Řekl a v ten moment mu dal neuvěřitelnou ránu z pravé strany, uvolnil mu ze svého břicha ruku a Ryuu odpadl do strany k zemi. Všiml si, že mu trochu vibruje ruka a má na ní podivnou jizvu, jako kdyby ho tam kousl had. Rinyu se na něj otočil a jen se zasmál, vyhrnul si tričko a Ryuu uviděl něco, co dříve neměl. Měl celé břicho potetované různými pečetěmi. "Stále ti nedošlo, že jsi na mě krátký, bratříčku?"

Kumiko Ryugo

Položil ji otázku, na kterou se jí moc nechtělo odpovídat, protože to šlo pouze negativně. "Pamatuješ, jak jsi měl krásně modré oči? No tak teď jsou krásně rudé." Řekla s trochu nevinným úsměvem na tváři, aby to nevyznělo nijak drasticky a nelekl se toho. Chvíli ho nechala, aby se opíral o budovu, ale pak zavelela k pokračování po cestě. "Tam zjistíme, co se ti stalo. Viděl jsi něco divného? Nebo cítíš něco divného? Zeptala se a pak ji něco došlo. Tai si všiml, že najednou vykulila oči a nějak zbledla. To ne. Není možné! Krvavý Suinatar se objevuje jen pokud.. Pomyslela si.

V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 19 2015, 21:30

Izanagi Ryugo

Pomalým krokem jsem došel na místo kde jsem se měl dozvědět další informace. Byl jsem už dost unavený a měl jsem všeho plný zuby. Když jsem dorazil, uslyšel jsem nějaký šustění v keřích kolem. Nějak mě to netankovalo takže jsem si toho nevšímal. No, ušel jsem však pár metrů a do očí mě praštili 2 sedící postavy které jsem moc dobře znal. "Henge no Jutsu je dost stará a provařená technika. Co za hlupáky to na mě může zkoušet zrovna takhle? A lépe řečeno, kteří hlupáci se opovažují takto urážet osoby na kterých mi dost záleží přestrojováním se za ně! To vám to není ani trochu blbý?" Začal jsem zlehka ale můj konec věty byl už dost hlasitý a vážný. Milý, usměvavý a příjemný Izanagi už byl pryč a tahle jeho část povahy se drala na povrch každou další minutou v tomhle dni. "Tak dělejte, ukažte svoje pravé tváře ať vím koho mám zabít za urážku našeho pravého a milovaného Hokageho!" Sotva co jsem dořekl svůj dodatek jsem přiskočil přímo před ně. Ve skoku jsem odepnul svou Nodachi i katanu a přiložil jsem jim zbraně ke krku hned po dopadu. Nodachi byla velká a těžká. Zkrátka obouruční, takže když jsem jí držel s nataženou paží v jedné ruce tak se mi třásla a pomalu klesala k zemi tíhou.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 19 2015, 21:33

Tai Kentiri

Vytřeštil oči, když mu řekla, že se mu změnila barva očí, ale poté se trochu nervózně usmál a znovu se pokusil a odlehčení situace. "No, stejně mi to připadalo takový moc ohraný. Kentiri s modrýma očima, trochu klišé, co? Aspoň vybočuju z řady." poté se vydal s Kumiko znovu na cestu. Už docela klidně a upřímně jí odpověděl na její otázku. "Viděl jsem jak vám v žilách proudí krev a viděl jsem i vaši chakru." přiznal jsem. Poté se ovšem výraz na její tváři rychle změnil. "Co- co se stalo? Co se děje?" zeptal se Tai vystrašeně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Tue May 19 2015, 21:57

Izanagi a ostatní v novém postu!

Kumiko Ryugo

Chtěla s ním mluvit, ale to už v dálce viděli, že u potoku sedí na kamenech nebo kmenech stromů Kokai Uzumaki, Hokage kterému Ichiro před celou vesnicí sťal hlavou a Daisuke Ryugo, který měl být ve vězení. Před nimi stál Izanagi, který jim držel u krku katany. To však nebyla jediná věc, které si všimli. Kumiko právě podal informaci její klon, který se po splnění úkolu rozpadl. Tai si všiml dost skleslého výrazu v Kumiko tváři. "Taii.." Řekla tiše a sáhla mu na rameno. "Taki ve vězení zemřela." Tai moc dobře věděl, že tam byla s Izanagim a Karadinem. Ale také si všiml, že je Izanagi dost naštvaný.

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   

Návrat nahoru Goto down

Teď zde vládnu já!
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: