Kage Wars RPG - Navždy spolu

PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 

Teď zde vládnu já!

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Teď zde vládnu já!   Wed Apr 29 2015, 17:17

Modrý tým dorazil do Konohy. Kentiri sourozenci se rozešli k sídlu klanu Kentiri, kde jim měl otec vysvětli to, co se jim stalo. Izanagi šel společně s Daisukem do sídla klanu Ryugo, kde měli poslání zjistit, co se Izanagimu stalo. Mezitím Bílý tým končil svůj výslech u Malakaie, kde Malakai prozradil, že se v Konoze plánuje povstání, které vede Ichiro Hyuuga, který zároveň pracuje pro Káčko. Už od rána bylo jasné, že se žene nějaké špatné počasí, celý den bylo spíše zataženo a teď to přišlo. Celou Konohu z ničeho nic zaplavil silný déšť, skrz který bylo vidět sotva na pár metrů dopředu.

Po celé Konoze se rozezněl hlasitý zvuk troubení na lesní roh. Vypadalo to trochu jako v hororu. Nebylo nikde nic vidět, sem tam prolétl nějaký blesk a celou Konohou se ozýval zvuk lesního rohu, který automaticky v lidech evokoval strach a pocit, že se jedná o nějaký útok. Samozřejmě tento pocit byl správný. Ze všech ulic začali vybíhat členi ANBU jednotek. Na čele masky měli vyrytý znak Uzumaki klanu, který byl přeškrtnutý. Pobíhali vesnicí a chytali různé jouniny, kteří byli ve vesnici velmi důležití.

Mezitím z věznice Sei-hu vyšel Bílý tým v čele s Aiko Hyuuga. Hned je spražil silný déšť, který byl něčím zvláštní. Měl v sobě určitě chakru, jelikož je dost oslaboval. Jedno bylo však divné. ANBU jednotky za nimi nezavřeli dveře do věznice. Ve chvíli kdy se Aiko otočila, tak už tři geniny drželi za rameno jednotky ANBU. Každého jeden a u krku jim drželi prst. "Nezkoušejte se pohnout. Během vteřiny jim propálíme díru do krku." Řekl ANBU, který držel Karadina. Mezitím se za Aiko objevil Ichiro Hyuuga, který bodl katanou do zad a katana vyjela břichem. Následně ji kopl nohou do zad, vytáhl katanu a Aiko se zhroutila k zemi. Ichiro se jen podíval na tři geniny a lehce se usmál. Kluci se nemohli hnout, protože by je ANBU členi ihned popravili, takže Ichiro jen popadl Aiko za nohu a odtáhl ji do věznice, kde se za ním zavřeli dveře. Členi ANBU jednotek z ničeho nic složili pár pečetí a všichni tři genini omdleli.

Jako další na scénu přišli sourozenci klanu Kentiri, kteří ve chvíli, kdy se rozpršelo a ozval se lesní roh, tak došli před svůj dům, ze kterého akorát vycházel Jiro Kentiri se svým velkým mečem na zádech. Taki i Tai poznali, že jde Jiro do boje, protože už znali to, jak se tváří, když musí jít bojovat. "Taki, Tai! Běžte rychle dovnitř!" Zvolal, ale v ten okamžik se popadl za krk, jako kdyby se začal dusit a padl na kolena. Během chvíle se začal prudce klepat, protože ztrácel dech, když v tom vytáhl malý kunai a bodl si ho do hrudníku, díky čemuž se zase nadechl, protože mu z hrudníku vytekla voda místo krve. Pomalu se zvedl a podíval se k vstupní bráně jejich domu, kde uviděl stál mladou ženu s pěti členy ANBU jednotek. Stála tam Kami Kentiri, která měla aktivovaný druhý stupeň svého Suinataru a sledovala, jak se Jiro zvedá ze země. Jiro se dobelhal před své děti a stál před nimi s mečem v ruce. "Nech je být Kami!" Zařval naštvaně a v ten okamžik se mu rozzářily oči "Třetí stup..." Nestihl to doříct, jelikož Kami natáhla ruku a směrem k němu ji stiskla čímž ho absolutně paralyzovala, protože díky dešti do něj dostala dostatek vody a teď ji ovládala v jeho těle. Taki ani Tai nemohli pomoct, jelikož k Jirovi skočili ANBU jednotky a odkopli obě děti dozadu. Byla to taková rána a ještě k tomu je vyčerpával déšť, který obsahoval chakru, že ihned oba omdleli. Následně jednotky popadli Jira a odtáhli ho vesnicí až do věznice Sei-hu, kde ho zavřeli do cely vedle Aiko Hyuuga.

Daisuke a Izanagi Ryugo se vraceli do sídla klanu, když v tom se rozpršelo a ozvaly bojové rohy. Daisuke ihned věděl, že je něco špatně, protože v dešti cítil velké množství chakry. "Izanagi připrav se, budeme napadeni." Řekl a viděl v dálce přicházet kolem 7 členů ANBU jednotky v čele s Taikim Uzumaki, který je vedoucím těchto jednotek. "Fajn Izanagi. Tohle nevyhrajeme a nemá cenu utíkat. Konoha bude během následující hodiny ovládnuta někým jiným. Zřejmě jsou napadeni i jiní vůdci klanů, takže bude sesazen i Hokage. Za pár sekund tě uspím a zřejmě se probudíš až ve chvíli, kdy bude po všem. Najdi svůj tým i druhý tým a sejděte se v domě Yoshira Inuzuky, bude mít pod lvím kobercem tajnou komoru, kde je schovaná věc, která vám vysvětlí, co se stalo, protože jsme o tomto povstání už něco tušili." Řekl a než Izanagi stačil něco říct, tak padl do bezvědomí. Mezitím došli ANBU jednotky a Daisuke dal ruce vzhůru, protože nemělo cenu klást odpor. Ve chvíli, kdy došli k němu, tak se usmál a tleskl. V ten okamžik z jeho těla vylétl do všech stran kouř, který odhodil všechny členy ANBU a na zádech Daisukeho se vytvořila kouřová křídla, díky kterým vylétl do vzduchu a kroužil nad Konohou. Jenže to už dostal šípem do pravého ramene, hned potom do levého a zmizela mu křídla. Začal padat hlavou dolů do Konohy až dopadl do velkého polštáře vzniklého z brouků, které vyvolali členi klanu Aburame a na broucích dopravili Daisukeho přímo do vězení.

Poslední na řadu přišel Yoshiro Inuzuka, který vede klan Inuzuka. Seděl si v klidu ve své místnosti u stolu a koukal se z okna na celou Konohu. Měl dobrý rozhled, jelikož sídlil v nejvyšší věži, které v Konoze byla. Když v tom se spustil velký déšť a Yoshiro uviděl, jak vesnicí pobíhají skupinky členů ANBU a jen tak paralyzují ostatní lidi, které potkají a některé vlečou do vězení. Je to tady. Pomyslel si a rychle popadl malou dřevěnou truhličku, kterou schoval do skryté skříňky v podlaze pod lvím kožichem. Jakmile položil lví kožich na zem, tak mu do místnosti vrazilo 6 členů ANBU. "Jste zatčen, Yoshiro Inuzuka!" Řekli a Yoshiro se jen pousmál. "To si nemyslím." Řekl s úsměvem, rozeběhl se a proskočil oknem. Padal směrem dolů k zemi a viděl, jak ho jen sledují z jeho vlastní kanceláře. Když v tom hvízdl a hustým deštěm prolétl hnědý orel, kterého Yoshiro chytl za drápy a nechal se unášet vzduchem. Musíme za Hokagem. Pomyslel si, jenže to už ze vzduchu viděl, jak Kokaie odvádí několik ANBU členů, což pro ně nebylo těžké, protože měl v sobě zapíchnuté tři kunaie a měl úplně zničený obličej. Dostali i hokage? Pomyslel si, jenže v tom se přímo před ním ve vzduchu objevil maskovaný muž a kopl ho přímo do obličeje, kvůli čemuž se Yoshiro proletěl krásných 10 metrů vzduchem než dopadl na zem. Jak? Jak se mohl objevit jen tak ve vzduchu? Pomyslel si když dopadl a rovnal si vykloubené rameno. Dolétl k němu i orel, který měl v prsou bodnutý shuriken a hned co dolétl, tak omdlel. Yoshiro začal vykašlávat krev a hleděl na blížící se postavu, kterou už však nepoznal, jelikož padl také do bezvědomí a probral se až v cele vězení Sei-hu.

Hustým deštěm po několika hodinách (zhruba 12 hodinách) najednou prošla jednotka ANBU, mezi kterými byl schovaný i Ichiro Hyuuga. Došli až před samotnou kancelář Hokage a Ichiro máchl na Kami Kentiri, která způsobila, že přestalo pršet. Začalo opět svítit slunce a všichni genini se začali konečně probouzet ze spánku na místech, kde odpadli. Ichiro stál před celou vesnicí, protože se všichni sešli před kanceláří a usmíval se na vystrašené lidi. "Teď začíná nová éra Konohy!" Zařval Ichiro Hyuuga a sklonil se před všemi lidmi. Ve chvíli kdy se zase narovnal, tak lidé před ním spatřili, že se v jeho očích objevil aktivovaný Byakugan. "Teď zde vládnu já! Ichiro Hyuuga!" Zařval a všechny jednotky ANBU zvolaly "ANO!". Ichiro se nechal ještě naposledy slyšet. "Chci, abyste tu zůstali, protože během půl hodiny se rozloučíte s vašim bývalým vůdcem." Řekl a poslal dva členy ANBU do vězení pro Kokaie Uzumakiho, při čemž čekali až se sejdou všichni lidé z vesnice.

Admin

Počet příspěvků : 4301
Věk : 22

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed Apr 29 2015, 17:59

Montaro Hyuuga

Co to ? Řekl jsem si a než jsem se rozeběhl za Aiko tak jsem naposledy pohlédnul na Malakaie a zapamatoval jsem si jeho obličej. Že by neblábolil ? Pomyslel jsem si a běžel jsem za Aiko. Nevěděl jsem co mám očekávat. Déšť ? Podivil jsem se, protože byl něčím zvláštní a já nemohl zjistit čím. Aiko se na nás koukla a vypadala, že jí něco nehraje najednou se mě někdo dotkl a já sebou trhl, ale neměl jsem šanci cítil jsem něčí prst na krku. A podle slov co říkali to nebylo přátelské. Za Aiko se objevil Ichiro a já chtěl křičet. "Po...." nedopověděl jsem to viděl jak jak čepel projela skrz a můj křik by nic nezmohl. Nemohl jsem se hýbat, nemohl jsem dělat nic. Pohlédl jsem na Ichira jak vzal Aiko za nohu a zděšeně jsem koukal. Mířili do věznice a .... už si nic nepamatuji.

Probudil jsem se a už nepršelo jak to všechno vypadalo hned jinak. Byl jsem první a porozhlédl jsem se oba dva z týmu ještě leželi v bezvědomí. Zakroutil jsem hlavou a slyšel jsem jak někdo přichází. Mohl to být kdokoliv. Rozhlédl jsem se ještě jednou a stále jsem ležel před vchodem do věznice. Nechal jsem kolegy kolegama, jelikož jsem trochu zazmatkoval a byl zvědavý. Nikdo nebude vědět, že jsem tu ležel předtím. Kromě těch co nás drželi. Pomyslel jsem si a nechal jsem tým týmem. Před sebou jsem měl obraz toho jak Ichiro táhne za nohu Aiko do vězení. "Aiko" Šeptl jsem a okamžitě vstal a zaběhl do vězení zjistit nějaké info. Najít Aiko. Dával jsem pozor na hlasy a kroky. Snažil jsem se sám jít potichu jak jen mohl s snažil jsem se schovávat jak to jen šlo. Nejspíše nepočítali, že by tu mohl někdo být a toho jsem chtěl využít. Když jsem byl malý tak jsem samozřejmě i pro rodinu kradl. Tak proč toho nevyužít.

Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1334
Věk : 21

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed Apr 29 2015, 18:53

Tai Kentiri

Došli s týmem do vesnice a tam jsme se rozdělili. Sensei a Izanagi vyrazili do sídla klanu Ryugo a Tai s Taki vyrazili domů. "To byl docela zajímavý den, co?" prohodil k Taki a poté se na ní otočil a usmál se. "Děkuju, že jsi mi pomohla aktivovat Suinatar." řekl a mrkl na ní. Samozřejmě postřehl to, co dělala, zatímco on se v podstatě topil v potoce. Když došli k baráku, ozval se zvuk lesního rohu, začalo pršet a otec vyšel z domu, připravený k boji. Sotva je stihl vyzvat, aby se schovali doma, už ležel na čtyřech a vypadal, že nemůže dýchat. Okamžitě k němu přiskočil, ale to už se píchl kunaiem do hrudníku a hned poté se tvářil, že je všechno v pořádku. Poté přišla Kami a členové ANBU. "Ona?! Co má tohle znamenat?" pomyslel si a instinktivně schoval Taki za sebe, aby jí bránil svým tělem. Kami otce paralyzovala. V tu chvíli Tai pochopil, že déšť je její práce, jelikož ovládal stejnou techniku, i když v mnohem menším měřítku. Než stihl jakkoliv reagovat, otce už vlekli pryč a Taki i jeho odkopli pryč. V tu chvíli omdlel.

Pomalu se začal probouzet. Všiml si, že déšť už ustal. Rychle se rozhlédl kolem sebe a podíval se na Taki, které se už také probouzela. "Taki? Si v pořádku?" sykl na ní otázku. Vůbec si nebyl jistý a nemohl tušit, jaká je momentální situace ve vesnici a co si mohou nyní dovolit, ale rozhodně nechtěl pokoušet štěstí. Postavil se na nohy a nandal si kapuci své mikiny na hlavu, aby mu nebylo tolik vidět do obličeje. Na chvíli se zastavil a usilovně přemýšlel. "Sensei a Izanagi vyrazili do sídla Ryugo." přemýšlel nahlas, ale své myšlenky již adresoval Taki. "Třeba je tohle řádění minulo. Myslím si, že jestli máme šanci se dozvědět, co se dělo, měli bychom vyrazit tam." řekl Taki a v podstatě ani nečekal na její reakci, drapl jí za ruku a vyrazil směrem k sídlu Ryugo.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed Apr 29 2015, 19:53

Hideyoshi Ryugo

Byl jsem z toho zcela ostřesen. To jsem se dozvěděl od toho chlapa. To co hrozí mé rodině o kterou nechci přijít. Odešel jsem z místnosti a jen tak tak jsem držel svůj vztek na uzdě. Jinak bych asi vybuchl. Pak už jsem toho moc nevnímal, soustředil jsem na to všechno a hlavně na ten strach ze ztráty. Po chvilce výslechu, které měl s Aiko jsme odešli z věznice. Jen co na mě dopadly kapky deště tak jsem cítil, že je něco v nepořádku. Cítil jsem se divně, nějakým způsobem jakoby jsem přicházel o sílu. Co se to u všech démonů děje? Podíval jsem se na kolegy, jestli jsou na tom stejně jako já. Pak se to semlelo strašně rychle. Byli jsme obklíčeni, Aiko nejspíše mrtvá. Nemohli jsme se hýbat, jinak by nás hned zabili. Sakra, proč se tohle děje? Proč nemohu nic udělat! Na tohle jsem tak pilně dřel? Abych se musel dívat na tohle a nic neprovést, protože jsem slabý? Tenhle zážitek mě opravdu tvrdě zasáhl hlavně ta bezmocnost. Kousl jsem se do rtu tak silně, že zanedlouho po mých rtech tekla kapka krve. Únava se mě zmocňovala a poté si již nic nepamatuji.

Probudil jsem se a zamžoural kolem sebe. Montaro tu chyběl. Snad ho dovnitř nevtáhli. Vstal jsem a rozhlédnul se kolem sebe, jestli nevidím nějaké ty divné chlápky. Sakra sakra sakra. První den v týmu a už jsme možná zbyli jen dva. Nic jsem neviděl avšak z dálky jsem slyšel někoho mluvit. Typoval bych to, že to jde od středu vesnice. Probíhalo mi těd v hlavě spousta myšlenek a otázek. Co těd mám dělat? Nemůžu ho tu nechat na zemi ale na druhou stranu nemohu tu jen tak nečinně přihlížet. Nevěděl jsem stále jak se rozhodnout. Vzpomněl jsem si však na jednu věc, kterou mi říkal ten chlap. Můj otec měl být zadržen do věznice. To znamená, že bude tady. A nebude tu jediný. Pokud tedy bylo všechno pravda co říkal tak je to totálně v prdeli. Ohlédl jsem se za sebe do vchodu věznice a povzdechl si. Jsem naivní, když si myslím, že něco se svojí silou zmůžu. Můžu ale udělat jedno. Chytl jsem Karadina za nohu a odtáhl jej dál od vchodu někam, kde bude jejich přítomnost skryta. Můžu se tu schovat a pozorovat vchod do věznice a navíc hlídat jeho. Sledoval jsem tedy vchod do věznice a vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 23

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Wed Apr 29 2015, 20:51

Izanagi Ryugo

Vrátili jsme se pomalu do vesnice a já měl po tom všem dneska už dost. Rozloučili jsme se s Taiem a Taki a vydali se směrem do sídla klanu Ryugo. Měl jsem v hlavě dost otázek po tom co se stalo takže jsem byl odpovědí docela nedočkavý. V tom ale přišel mohutný déšť a zatroubil roh který značil útok. Byl jsem víc než překvapený ale sensei mi řekl víc informací než jsem čekal. Konoha ovládnutá někým jiným? No než jsem stihl nějak reagovat na to co mi řekl upadl jsem do bezvědomí.

Probudil jsem se přibližně po 12. hodinách. Hlava mě třeštila jako střep a já ležel přesně tak jsem stál s mistrem. "Co to...eh" Posadil jsem se na zadek s ne moc příjemným pohledem v obličeji. Sen? Pěkně blbej sen... Pomyslel jsem si když v tom mi došlo že se válím na zemi uprostřed cesty. Hlavou se mi promítlo vše co jsem viděl a slyšel, tak jsem hned vyskočil na nohy. No vyskočil, spíše jsem se na ně vyškrábal. Takže teď si mám hrát na hrdinu a mám mít poslání? Jo! To zní teda dobře.. Potěšilo mě i přes všechny ty okolnosti kolem. Neváhal jsem tedy a vydal jsem se směrem zpátky odkud jsme šli, abych se navázal na cestu k sídlu klanu Kentiri. Co když takhle dopadli všichni vůdci klanů a jouninové přesně jak řekl mistr. To by mohl být Tai a Taki v nebezpečí! Proběhlo mi hlavou a já ještě přidal do kroku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu Apr 30 2015, 13:10

Bílý tým -> Montaro si naivně myslel, že by se do věznice dostal naprosto nepozorovaně. Všude ve vězení pochodovali členi ANBU jednotek a jeden z nich taky poklepal Montarovi na rameno. Bylo úplně jedno co udělal, protože o něm hned věděli další členi ANBU jednotek. "Doporučuji ti, vzít svůj tým a jít směrem ke kanceláři Hokage. Uvidíš nové vedení." Řekl, ale byl to spíše rozkaz a vyváděl ho ven. Venku ukázal na křoví, kde byl schovaný Karadin s Hideyoshim. "Běžte na náměstí. Co se stalo s vaší sensei se dozvíte tam." Řekl a čekal až vypadnou.

Modrý tým -> U Taki a Taie vyběhla matka, která to celé sledovala z okna a všimla si, že se Tai probouzí. "Taii počkej, Taki je na tom špatně. Vezmu ji domů." (Hysterio bude teď chvíli neaktivní, tak Taki odsuneme) Řekla a vzala Taki do náruče. "Běž na náměstí. Prý se tam něco děje. Hlavně opatrně, já zjistím, co udělali s tátou." To už ale přišel Izanagi s cílem, který mu řekl Daisuke. Nebylo teď ale nejlepší jít do kanceláře jednoho z vedení klanů, protože bude hlídané. Jediná varianta byla, jít na náměstí, kde svolává lidi nový Hokage.

Team Taka

Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu Apr 30 2015, 15:41

Karadin Hyuuga

Vyšli sme von z väznice, keď v tom som pocítil, že sa skutočne niečo deje. Začal padať tmavý dášť, ktorý keď dopadol na moju pokožku, začal som pociťovať ako moje telo je oslabené. Po chvíli som uvidel pred očami lietať sem a tam rôzne masky ANBU klanu. Srdce mi začalo byť prudkejšie, keď v tom sa za náš tím postavili neznáme nepriateľské jednotky, ktoré nás ohrozovali. "Čo sa to deje? Je to môj koniec? Môj prvý deň s novými priateľmi a hneď strach a panika?" Pocity som mal zmiešané. Po chvíli pociťovania kvapiek dážda, ktorý padal pred mojimi očami, sa mi svet uzatváral do jednej čiernej diery. Odpadol som.

Keď som sa dostal po čase zo spánku, ocitol som sa vedľa tímu, ktorý sa snažil pozorovať okolie a hlavne väznicu. "Čo sa stalo? Všetko ma bolí." Zamrmlal som a čakal, čo sa bude diať ďalej. Hlava sa mi točila a nevedel som pochopiť skutočný stav situácie.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu Apr 30 2015, 20:23

Hideyoshi Ryugo

Překvapilo mě dost, když se tu objevili. Vůbec jsem necítil jejich přítomnost. To už ale Karadin přišel k sobě. Co se stalo? Sám tomu moc nerozumím. Aiko je nejspíš mrtvá.. Povzdychl jsem si a pěstí údeřil do země. Sakra nemohli jsme vůbec nic dělat, vůbec nic! Zařval jsem na celé okolí a snažil se vybít ze sebe všechen ten vztek a bezmocnost. Když jsem se tak trochu uklidnil opustil jsem svou skrýš a šel směrem k Montarovi. Co těd budeme dělat? Vím, že nemůžeme nic udělat ale tohle je prostě na hlavu. Nemůžeme tomu jen tak přihlížet..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Thu Apr 30 2015, 21:22

Montaro Hyuuga

Trochu jsem se lekl, ale byl jsem hlavně vytočený, protože to bylo divný. Chovali se, jako kdyby se nic nedělo a jako kdyby k ničemu nedošlo. Zavřel jsem, ale neodporoval jsem a když jsem vyšel ven tak Hideyoshi už ke mě mířil. To už jsem měl neutrální pohled jako kdyby se nic moc nedělo. Nemůžeme a nebudeme. "Jestli mi todle někdo nevysvětlí tak semnou budou mít problém. Prý se dozvíme všechno i o Aiko, takže nemusí být mrtvá." Řekl jsem i když jsem tomu moc nevěřil. Snažil jsem se tvářit silně a jako vůdce. "Pomoz vstát Karadinovi a jdeme tam, prý se dozvíme o novém vedení. Pak se rozhodneme co uděláme." Řekl jsem a na chvilku jsem se odmlčel. "Společně." Ani já sám jsem tomu nechtěl věřit, ale doufal jsem, že to vezmou a pomalu jsem se vydal na náměstí. Podle chování ANBU nám v podstatě nehrozí žádné nebezpečí. Sám jsem to nechápal.

Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 01 2015, 09:41

Tai Kentiri

Z domu vyběhla matka, která odnesla nejspíš zraněnou Taki dovnitř. Tai uvnitř příšerně zuřil. "Už podruhý jsem nebyl schopnej uchránit Taki! K čemu jsem vůbec dobrej?! Sakra! A ještě dostali tátu. Vždyť já neznám silnějšího ninju než je on! Co tak zmůžu já.." Začínal lehce panikařit. Z tohoto záchvatu ho dostal až Izanagi, který přišel k jejich sídlu. Vzpamatoval se a snažil se tvářit odhodlaně, aby neukázal slabost. Vyslechl si, co Izanagimu řekl Daisuke a poté chvíli přemýšlel. "Nejspíš nemá cenu jít hned do sídla klanu Izunuka, určitě to tam bude hlídaný. Ani bych se nedivil, kdyby nás někdo sledoval i tady. Taki je zraněná, matka se o ní stará uvnitř. Měli bychom jít na to náměstí. Zjistit, jaká je doopravdy situace a třeba, když budeme mít štěstí, se spojit i s druhým týmem a něco společně vymyslet. Nemyslím si, že v tu zbylo moc jiných ninjů, kteří budou odhodlaní se jim postavit.." přednesl Izanagimu svůj plán. Bolestivě si promnul nakoplá žebra. Dostal do nich dnes již dvakrát. Nejdřív od Malakaie, teď od ANBU. "Nejspíš budu mít nějaký naprasklý.." pomyslel si s bolestivou grimasou ve tváři. Poté vyrazil i s Izanagim směr náměstí. Jakmile sešli z dohledu od sídla Kentiri, vytáhl krabičku cigaret, jednu si zapálil a nabídl Izanagimu. "To je den.." prohodil směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 01 2015, 14:21

Izanagi Ryugo

Přiběhl jsem k sídlu kde byl alespoň Tai a to mě trošku uklidnilo. Pak můj pohled ale začal postrádat Taki a tak jsem se začal rozhlížet kolem sebe. "Kde máš sestru?" Zeptal jsem se Taie jako první věc. Pak ačkoliv jsem zpočátku nechtěl, tak jsem Taiovi sdělil to co mi řekl Daisuke a vyslechl jsem si jeho názor. "Máš pravdu, měli by jsme jít na náměstí. Bude tam dost lidí takže zjistíme co se vlastně děje a je největší šance že druhý tým najdeme zrovna tam." Odpověděl jsem mu a vydali jsme se směrem k náměstí. S úsměvem jsem jeho cigaretu přijal. "Díky... jo, na jeden den toho je až příliš." Pohlédl jsem na něj trošku unaveným pohledem a poškrábal jsem se na hrudi, kde jsem měl vypálenou kapku.

//ObY, já ale nenapsal že ti chci říct co mi pověděl Daisuke Cool laugh Nehraj za mě :* Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 01 2015, 14:53

Trochu to popoženu, aby se odehrály důležité události a mohlo se normálně hrát.

Oba týmy pomalu došli až na náměstí, kde byla spousta lidí. Skutečně zde bylo jen málo nějakých ninjů, většinou se jednalo jen o prosté občany, kteří se živili prodejem zeleniny, zbraní a podobných věcí. Nad celou Konohou svítilo velké slunce. Před budovou, kde má kancelář Hokage a za ní je skála s několika hlavami všech Hokage, stál samotný Ichiro Hyuuga, Kami Kentiri, která si užívala to, že zavřela Jira Kentiriho, Toru Aburame, kolem kterého poletovalo několik sršní a z dálky přicházeli dva ANBU ninjové, kteří za sebou vlekli Kokaie Kentiriho, který byl celý pomlácený. Dovlekli ho až před samotného Ichira, kde ho donutili klečet před všemi lidmi na kolenou a zády k Ichirovi.

Ichiro se pousmál a začal mluvit. "Je mi jasné, že teď nevíte, co se tu děje a co se vlastně stalo nebo, kde máte své nejbližší. Už několik let je Konoha v rukou klanu Uzumaki. Začalo to Narutem, který byl až moc houževnatý a myslel si, že vše vyrovná pouhým slovem. Od té doby se přestalo brát v potaz to, že by vůbec mohlo přijít nějaké nebezpečí, jaké se v jeho době událo. Zanevřelo se nad akademiemi a přestali se trénovat noví ninjové. Všichni si mysleli, že jsou v bezpečí." Zvolal a zakroutil hlavou. "Další přišel Yori Uzumaki, který by neublížil ani mouše. Byl natolik přesvědčený, že akademii přestal považovat za nutnou a zrušil povinnou docházku. Věděl, že ve světě není nikdo zlý a není potřeba trénovat a cvičit nové ninji. Hned po něm přišel tento hokage, ten který Konohu úplně zničil a nebyl ani schopen zjistit, že se chystá toto povstání!" Zařval do davu a bylo vidět, že někteří lidé na náměstí při jeho slovech začali přikyvovat.

"Muž, který říkal, že vás kdykoliv ochrání, tak byl poražen během několika minut! Muž, který řekl, že je pro něj vesnice všechno a nikdy na ní nedá dopustit! Ani vám neřekl, že kolem Konohy celou dobu chodí nebezpečný muž jménem Káčko! A vedení ostatních klanů? Co je to za výsměch? Ani nebyli schopni porazit pár našich lidí, nedokázali vyčenichat, že se něco blíží! Nejsou k ničemu, pokud nejsou nonstop připraveni na válku! Celý svět se už nějakou dobu mění v něco strašného. Vaše náboženství je naprosto k smíchu - však je otázka času, kdy někdo kvůli náboženství rozpoutá válku, která by nás naprosto zničila, protože taková Kirigakure má neuvěřitelnou armádu silných ninjů a kdyby chtěli, tak Konohu během pár dní obsadí." Znovu zvolal k lidem a začalo přikyvovat více lidí. Dokonce se z davu ozvalo "Ano!"

Ichiro pomalu přecházel před Kokaie a pohlédl mu do tváře. Následně dlaní pozvedl jeho tvář k lidem. "Tento muž vás měl chránit? Směšné!" Zvolal a dal mu pěstí do tváře, při čemž ho nechal spadnout k zemi a Kami Kentiri ho znovu zvedla na kolena. Ichiro chodil přímo před lidmi a snažil se je motivovat. "Konoha byl vždy nejsilnější vesnicí! Všichni věděli, že když jde do tuhého, tak je tu Konoha, která všechny postaví na nohy! A teď? Směje se nám celý svět!" Zařval a pokračoval v chůzi sem a tam. "Klan Nara? Neexistuje! Klan Akimichi? Neexistuje! Klan Yamanaka? Neexistuje! A co samotní Uchihové?! Kde těm je konec? Prý nejsilnější klan a kde jsou? Kam zmizel ten silný Sasuke, který kdyby se stal Hokagem, tak je Konoha stále nejsilnější vesnicí?" Zařval a lidé začali skandovat. "Hyuugové nemají své oči - k čemu pak jsou? K ničemu!" Sklonil hlavu. "Já jsem Ichiro Hyuuga! Pocházím z chudé větve a aktivoval jsem Byakugan! Tak koho chcete sakra ve vedení?!" Zvedl hlavu, otevřel oči a lidé uviděli aktivovaný Byakugan. "Já jsem ten, kdo dovede vesnici zpět na vrchol!" V ten okamžik všichni lidé začali skandovat Ichirovo jméno. "A ninjové, které jsme zajali dostanou možnost vykoupení! V aréně se bude každý večer konat souboj mezi jedním vysoce postaveným ninjou a jedním obávaným zločincem. Pokud ninja obstojí, tak bude propuštěn. Pokud však neobstojí, tak bude buďto mrtvý nebo bude hnít ve vězení!" V ten okamžik se lidé začali divit. "Chcete ve vedení silné lidi nebo bábovky, které vás neuchrání? Koho chcete?!" Zeptal se a znovu nabudil dav. "Silné ninji!" Ichiro se usmál a vrátil se za Kokaie Uzumakiho.

"Je čas na novou éru Konohy! Je čas na to, abychom měli ve vedení někoho silného, kdo postaví Konohu zpět na kolena. Už když vznikl život, tak musela být prolita krev, takže novou éru také započne prolitá krev!" Zařval a Kami Kentiri mu podala katanu. Stál přímo za Kokaiem, který hleděl na dav lidí. "Dostaneš poslední šanci Kokaii Uzumaki! Omluvíš se celé vesnici za své chyby a dobrovolně se vzdáš své kancelářské židle nebo zde dnes zemřeš?" Zeptal se Ichiro. Kokai se podíval na svůj lid. Nemohl tomu uvěřit, jak je Ichiro zmanipuloval. "Do vesnice jsem dal všechno. Udělal jsem vše proto, aby byl svět jiný! Lidé nevě..." Nedokončil Kokai svou větu a katana mu pomalu projela břichem ven, protože ho Ichiro probodl hned u krku a pokračoval skrz srdce až do břicha, kde vyjela špička katany. Ichiro poté vytáhl rychle katanu a provedl ladný pohyb zprava doleva a hned poté odpadla Kokaiova hlava k zemi a tělo spadlo na druhou stranu.

"Přivítejte novou éru Konohagakure včele se mnou!" Zařval a v ten okamžik vybouchly všechny kamenné hlavy jednotlivých kage a kameny se proměnily v prach. Na samotné skále zůstal vyrytý obrovský znak.
http://fc00.deviantart.net/fs12/i/2006/304/a/3/Logo_by_vrael_art.jpg

"Toto je znak společenství nejobávanějšího zločince na světě - Káčka! Který nás díky tomuto znaku nechá být a bude si hledět svého, protože ví, že bude Konoha od dnešního dne v dobrých rukou!" V tu chvíli prošel kolem Kokaiovi mrtvoly Malakai, který si podal s Ichirem ruku, podíval se k nebi a v ten okamžik se rozplynul a zmizel. "Modrý tým bude nyní trénovat společně s Kami Kentiri a Bílý tým bude trénovat se mnou! Tréninky začínají zítra v 7 ráno. Modrý tým má sraz na cvičišti číslo 5 a Bílý tým se se mnou sejde zde!" Zařval a usmál se, při čemž si Kami Kentiri prokřupla klouby na rukou, protože věděla, že bude trénovat Taki a Taie. "Nyní máte rozchod! A díky za vaši pozornost!" Zvolal Ichiro, deaktivoval svůj Byakugan a pomalu odešel, při čemž mrtvé tělo Kokaie Uzumakiho popadla skupinka ANBU jednotek a odvlekli ho do nemocnice, kde měl být spálen. Ostatní lidé se také rozešli. Dalo by se říci, že na place zůstal jen modrý a bílý tým.

Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 01 2015, 16:22

Montaro Hyuuga

Došel jsem na náměstí i s týmem. Byl jsem zvědavý co tu pro mě mají. Měl jsem divný pocit z toho všeho, protože jsem byl odhodlaný bojovat se vším co se mi dostane pod ruku, i když jsem neměl šanci. Stálo tam pár osob, ale toho koho jsem potkal byl Ichiro. "Ichiro.." Řekl jsem sám pro sebe nenávistně. On snad vždy stojí za vším. Zatnul jsem ruku v pěst, ale to bylo jediné znamení, že jsem naštvaný. Pak Ichiro začal mluvit o minulosti Konohy a o tom jak pomalu zapadá a slábne. Jak zavřeli Akademie. Jak si předešlí Hokagové mysleli, že je všemu zlu a bojům konec. Rozhlížel jsem se kolem sebe a viděl jsem jak lidi přikyvovali. Přišlo mi to hloupé, že tak rychle si získal oblíbenost. Zmínil o tom jak se objevil Káčko a o tom jak jsou vůdci klanů slabí a jak nic nezjistili. Na tom něco je. Možná byli zaslepení dlouhým mírem a klidem. Pomyslel jsem si a pak jsem poslouchal dál. Stále jsem zuřil, protože jsem si připadal jako kdybych žil v nějaké iluzi. Ichiro se do toho opřel a povídal více o Konoze a podával nám více informací nebo spíše důvodů proč je znechucen. Pak zmínil byakugan a na to jsem slyšel já. Pohlédl jsem na něj a byl to pro mě šok. "On objevil byakugan!!" Zvolal jsem docela nahlas a pár lidí to mohlo slyšel. Byl jsem strašně překvapený. Dědictví tohoto klanu a jemu se to podařilo. Někomu, kdo nesnáší ty oči samotné. Jsou teď jeho pýchou a silou.

Stál jsem tam s ostatními v týmu, byl to první tréning. "Takže ty tu teď trénuješ i moji část klanu?" Řekl Ichiro a podíval se na Montara "A ještě k tomu tu trénuješ nějakou napodobeninu očního kekkei genkai, jako jsou členi Ryugo klanu, kteří ani v Konoze nemají co dělat?" Řekl Ichiro a odplivl si směrem k nohám Hideyoshiho. "Jak ještě chceš zesměšňovat tento klan? Nestačí ti, že si hraješ na něco, co nejsi?"

Zavzpomínal jsem na první přímé setkání s Ichirem. Byl mi odporný a byl agresivní vůči Aiko a napadl nás, ale neměl on ten den včera pravdu ? Zopakoval jsem si jeho slova pro sebe. Nebyl bych tak hloupý, kdybych věděl, že je o tolik schopnější než Aiko. Možná by ... nedokončil jsem svojí myšlenku

"Haha!" Ozvalo se, když se probudili všichni čtyři na zemi. Před sebou uviděli stát ve dveřích Ichira, který se jen posmíval. "To vás tupci nenapadlo, že jde o genjutsu?" Zvolal Ichiro a smál se tomu, že věřili, že by mohli aktivovat Byakugan a že by někoho, jako je on tak lehce porazili.

Měl bych zapřemýšlet a uvědomit si jak to je. Řekl jsem si a pohlédl jsem na oba kolegy z týmu a pak jsem zavzpomínal na Aiko. Na co si tu hraji. Nikdy mi na nikom nezáleželo. Proč by mělo teď?  Jde mi jen o sílu klanu. Dříve jsem jí viděl v Aiko, protože se tak dostala vysoko, ale teď jí vidím v tolik nenáviděném Ichirovi. "Silné Ninji!!" Zakřičel jsem s ostatními, protože s tímto jsem souhlasil. Aiko přemohl pouhým genjutsem. Obalamutil i všechny ostatní. To on je silnější. Pak vyhlásil novou éru a pak popravil předešlého Hokageho. Hlavou jsem neucukl, ale ani jsem tomu nefandil. Bylo to jeho vyřízení účtu a bylo to jen na něm. Vzápětí bouchla hlava Hokagů a objevil se symbol Káčka a za chvilku samotný jeho bratr Malakai. Tak o tomto celou dobu mluvil. Řekl jsem si. To abych si teď zamykal. Řekl jsem si humorně, protože jsem si myslel, že jsem předním v bezpečí, protože kdybych měl zemřít a nebo se mi něco stát tak už to tak je. Pak přišlo překvapení v podobě zachování týmu a to, že Ichiro sám bude nás Sensei. Pak se to ukončilo a v podstatě jsme tam zůstali jen my a druhý tým. Otočil jsem se k nim. Asi to brali hůře nebo nevím. Oba byli ze spořádaných rodin a bůh ví jak jejich rodiny dopadli. Já neměl nikoho. Nemohl mi tím nijak ublížit. "Zkuste na tom najít nějaké pozitivu." Řekl jsem neutrálně. Viděl jsem na tom jen samé sobecké pozitivum, protože mě teď bude trénovat silný ninja, a to bylo to co jsem potřeboval a chtěl. "Uvidíme se ráno" řekl jsem mohlo jim připadat, že mi to najednou ani tolik nevadí. Že slova, co jsem použil předtím, jak se s tím vypořádáme společně, byly fuč. Mávnul jsem rukou a šel jsem domu.

Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Fri May 01 2015, 17:45

Hideyoshi Ryugo

Společně s Montarem a Karadinem jsme dorazili na náměstí. Ten parchant! Zaklel jsem směrem k Ichirovi a sevřel ruku v pěst. Takže on za tímhle vším stojí. Měl jsem chut zakřičet na něj něco ale věděl jsem, že má ústa by byla hned zacpána v okamžiku něčím velice ostrým. Nelíbilo se mi to ale z části jsem věděl, že něco na tom všem je. Vesnice nebyla připravená k jakémukoliv konfliktu. Kdyby na nás někdo zaútočil. Vzpoměl jsem si na to jak jsem sám byl bezmocný, jak Aiko odvedli pryč. Tak snadno ji přemohli. Sakra nesmím nad tímhle přemýšlet. I přesto je všechno tohle špatné. Můj otec, vím, že bude bojovat a že se nikdy nevzdá. Nevím jestli ale odpřísáhne věrnost novému vedení. Je stejně tvrdohlavý jako já a já bych to na jeho místě neudělal. Trošku mě překvapila reakce na to vše Montara. Sledoval jsem ho a v duchu jsem byl nad tím vším pohoršen. Nic jsem na sobě však znát nedával. Pozitivum..
Jo jasně, uvidíme se ráno. Rozloučil jsem se s klukama a se zamyšleným výrazem ve tváři jsem se vracel domů. Nejhorší den mého života. Můj sensei je mrtvý, ten nový je psychopat, který zatkl mého otce a chce ho mít nejlépe mrtvého. Můj život se změnil ze dne na den, ani snad víc horší to být nemůže. Chtělo se mi mlátit pěstmi do stromu a přitom brečet. Chtěl jsem to ze sebe všechno dostat ale musel jsem zůstat silný. Pro zbytek mojí rodiny a mého klanu. Tímto dnem se moje cíle trochu změnili. Měl jsem o důvod víc být silnější. Chtěl jsem se pomstit i když by to možná znamenalo nikdy nekončící kruh nenávisti, který bych rozpoutal mezi konohou a mým klanem. Opravdu tohle chci? Ale co mám jiného dělat? Nemohu prostě mávnout nad tím rukou. Jde tu o moji rodinu sakra..
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sat May 02 2015, 16:28

Tai Kentiri

Došel spolu s Izanagim až na náměstí. Postřehl i členy druhého týmu. Dokonce mezi nimi našel i Daisukeho syna. Celý Ichirův proslov se snažil co nejlépe ovládat, aby na povrch neukázal žádné emoce, i když to uvnitř něj pěkně vřelo. Když Ichiro dekapitoval Hokageho, sevřel ruce v pěsti tak silně, až mu zbělely klouby. Celou dobu měl pohled zabodnutý do Kami, jako by jí říkal: "Tebe dostanu, ty mrcho." Jeho pozornost od Kami odtáhl až Malakai. "Takže Ichiro a tyhle další špíny celou dobu spolupracují s tím teroristou?! Musíme zjistit, co věděli Daisuke, táta a ostatní. Nyní je to v podstatě už jenom na nás." pomyslel si nepříliš optimisticky. Ichiro oznámil, že Taiův tým od zítra trénuje s Kami. To jeho pozornost znovu přilákalo pohledem ke Kami. Tentokrát se dokonce ušklíbnul. "V současný situaci doopravdy neplánuji pokračovat ve svým výcviku v týhle vesnici, radši se stanu Nukeninem." pomyslel si. Poté se celé shromáždění začalo rozcházet. "Neuvěřitelný! Spolupracuje s teroristou, zabije a uvězní naše vůdce a lidi ho tady podporují, jako kdyby nebyl kdo ví jak úžasný!" pronesl naštvaně směrem k Izanagimu. "No a podívej se na tohohle! Ten už to taky asi vzdal!" ukázal na záda odcházejícího Montara už s lehkým podtónem zoufalství v hlase. Poté se podíval na Daisukeho syna - Hideyoshiho, který už byl očividně také na cestě pryč. Kývl hlavou Izanagimu, aby šel s ním a vydal se za Hideyhoshim a odchytl ho ještě, než stihl odejít z náměstí. "Já jsem Tai, tvůj otec je mým senseiem." řekl mu a poté ho poměrně nečekaně objal, jako by se mu snažil vyjádřit, že s ním soucítí, což ovšem bylo pouze divadlo, pokud by je někdo sledoval. Zatímco ho objal, šeptal mu do ucha, což také nemohlo být vypozorováno, jelikož měl nasazenou kapucu a sklopil hlavu tak, aby měl v obličeji stín. "Poslouchej, tvůj táta nám řekl, kde jsou informace, které měli o tomto převratu. Sejdeme se dnes o půlnoci u domu Yoshira Inuzuky, tam je to ukryté. Vem pouze ty členy týmu, kterým věříš." neodpustil se lehkou poznámku na adresu Montara, ze kterého neměl dobrý pocit. I kvůli tomu, že řval na podporu Ichirovi s ostatními lidmi. Poté Hideyoshiho pustil, plácl ho do ramene, rozhodně kývl a otočil se od něj. "Půjdeme k nám a zkontrolujeme Taki, najíme se a uvidíme co dál?" navrhl Izanagimu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 03 2015, 10:30

Taki Kentiri

Prebudila som sa u seba doma. V posteli a s mamkou ktorá pri mne sedela a ktorá sa o mňa pravdepodobne aj starala. Cítila som sa trocha mizerne, po fyzickej aj psychickej stránke. Keď som sa však prebrala, mamka mi povedala že mám ísť na námestie, kde sa má niečo diať. Netrvalo dlho, kým som vyrazila z domu no aj tak som tušila, že idem "neskoro". Nie že by moja prítomnosť niečo zmenila. Bolo tu množstvo ľudí, ktoré sa však pomaly začalo vytrácať s tým, ako si každý išiel svojou cestou. Z útržkov rozhovorov som započula niekoľko vecí. Napríklad to, že zabili terajšieho Hokageho. Teda konkrétne to, že ho lepšie povedané popravili. Naozaj som sa bála o svojho otca, rovnako ako o brášku. Kde len boli? Sama som bola v dave dosť stratená a tak som pár krát povyskočila a začala som mávať rukami.
"Bráško?! Izanagiii !! Bráško!" Snažila som sa upútať ich pozornosť. Predsa len oni si ma pravdepodobne všimnú skôr, než ja ich.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 03 2015, 13:51

Izanagi Ryugo

Pozorně jsem poslouchal toho slizkého haj*la který si dovolil před očima celé konohy zabít samotného Hokageho. Pěst jsem zatnul tak pevně, až se mi znovu otevřela rána po uhlíku a mě skrz prsty začali protékat pramínky krve. Za to zaplatíš Ichiro. Já budu ten co ti prožene katanu hrudí stejně jako si to udělal našemu pravému vůdci! Nechápal jsem že dokázal dav tak jednoduše zfanatizovat ale na nich mi nezáleželo. Od této chvíle byl můj cíl jasný. "Taky to nechápu Taii, nemá smysl se na tyhle lidi obracet. Vypadá to že jsme na to samy." Odpověď jsem na jeho reakci. Udělal dobře že tu informaci co mi dal Daisuke podal dál přes Hideyoshiho. Čekal jsem na něj než se vrátí a podle reakce Montara který s tím víceméně souhlasil, jsem ani neměl v plánu to říct někomu jinému. Doufám že aspoň ten druhý Hyuuga z jejich týmu bude na naší straně. Pomyslel jsem si a to už se vrátil Tai který mi nabídl přístřeší. "Jo, nic jiného se teď asi ani dělat nedá. Musíme si odpočinout." Řekl jsem podrážděně a trošku zasekaně protože z toho co se tu událo jsem byl ještě trochu v šoku. To už jsem ale zahlédl ruce kmitající nad hlavou a já uviděl Taki která zřejmě zrovna dorazila. "Taki!" Vykřikl jsem a rozeběhl jsem se přímo k ní. Od toho deště a úpadku jsem jí neviděl a fakt se mi ulevilo když jsem viděl že je v pořádku a nic jí není. Doběhl jsem k ní a silně jsem jí obejmul. "Měl jsem strach. Tai mi řekl že si zraněná!" Řekl jsem starostlivě a dále jsem jí držel v objetí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Sun May 03 2015, 23:43

Nemám vám, co postnout, tak teď pište a pak usuďte sami, kdy půjdete do sídla Yoshira Inuzuki a začnu vám psát. Smile

Montaro -> Došel až ke svému bydlišti, kde však spatřil otevřené dveře. Někdo se mu dostal do bytu. Jak tak koukal, tak uviděl osobu, kterou dobře zná. Nejdříve tu osobu nenáviděl a teď ji začal obdivovat. Seděl tam samotný Ichiro Hyuuga, který si prohlížel stěny bytu Montara. "Konečně jsi tu, Montaro." Řekl Ichiro a postavil se, při čemž se na něj podíval. "Ty jsi jako jediný z geninů s mým proslovem souhlasil. Proto jsem si tě vybral, aby ses stal mým soukromým učněm." Řekl Ichiro na férovku a pousmál se. "Nejsem jako slabá Aiko. Můj trénink bude náročný, ale pomohu ti aktivovat bílé oči." Řekl a nastavil ruku, aby si potřásli.

Sannin

Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 08:47

Taki Kentiri

Nečakala som, že by sa proti mne niekto zrovna rozbehol a objal ma. V podstate som mala stále ruky vystrčené nad hlavou, keď ku mne prehovoril a zároveň bol no.. blízko, naozaj blízko.
"Ehm.. eh.. etoo.. " Nevedela som, čom u povedať.. ani ako mu odpovedať. Pravdepodobne som zranená bola, no moja mamka sa o mňa predsa len postarala. Momentálne ma však zaujímalo len pár vecí, na ktoré som sa ich chcela spýtať.. Opatrne som potľapkala Izanagiho po ramene a následne som si všimla aj brášku, ktorý bol len kúsok od Izanagiho. Asi sa na túto scénku pozerali spolu. 
"Čo sa stane s tátou?" Zamrmlala som polohlasne. Nebola som tu, takže som nepočula všetky detaily. Zazdalo sa mi, že ľudia kecajú o nejakých súbojoch.. alebo tak.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 08:59

Montaro Hyuuga

Došel jsem domu byl jsem stejně pořád rozpačitý a hlavou se mi mísilo spousta myšlenek. Šel jsem po schodech a přemýšlel jsem jak moc jsem jím ukázal mé pravé já, které neznali, protože Aiko mi k tomu nedala ani důvod. Byla taková... moc pozitivní. Z myšlenek mě, ale vytrhli otevřené dveře do bytu, které jsem viděl z dáli. Pomalu jsem se k ním blížil. Nějaká pomsta ?? To by bylo rychlé. Pomyslel jsem si a vydal jsem ruce z kapes a pomalu jsem otevíral dveře. Ještě pořád to může být Malakai. Řekl jsem si, ale už né tolik se sarkastickým podtónem spíše vážně. Pak jsem otevřel dveře a vešel připraven na vše do svého bytu. Kdo to ...  Větu jsem nedokončil možná, že jsem nebyl na vše připravený jak jsem si tvrdil. Stál tam Ichigo a já měl rozporuplný myšlenky co chce. Nebyl jsem schopný slova a tak jsem byl rád, že spustil. On se snad pousmál. Pomyslel jsem si a nevěděl jsem co si mám o tom myslet. Třeba mě teď samotného zkouší. Nakonec jsem pohlédl na jeho ruku. "Dělám to, aby byl náš klan zase slavný" Řekl jsem mu a potřásl jsem mu rukou. Chtěl jsem trénovat s někým jako je on, protože mě mohl lecos naučit a o to mi jde. Stát se silným a možná přitom probudit oko. Pak už Hyuugy nikdo přehlížet nebude. Už nebude žádná chudá větev a bída. Vše si vybojujeme zpátky. Pomyslel jsem si a potřásl jsem si s jeho rukou. Pomalu jsem zapomínal na naše první setkání a na to jak jsem mu vyhrožoval. A bylo to dobře ? To prozatím nezjistím. Nakonec jsem mu i pohlédl do očí.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 10:33

Na náměstí (pro všechny)

Lidé kolem vás dál odcházeli a pomalu jste tam skutečně zůstali úplně sami. Když v tom jste uslyšeli jakýsi zvuk ptáka. Nad vámi podivným způsobem poletoval velký hnědý orel. Poletoval špatně neboť měl v jednom křídle šíp. Snesl se vám až k nohám. Mohli jste si na jeho zádech všimnout jakési malé tašky, která měla vyrytý znak klanu Inuzuka a z toho vykukoval kousek papíru. Pomalu mohlo Izanagimu dojít, že jde právě o orla Yoshira a je to důležitá stopa. Zároveň někoho mohlo napadnout ošetřit orla, který by se s radostí nechal.

Ichiro Hyuuga

Ve chvíli, kdy mu Montaro podal ruku, tak pocítil jakési šimrání po celém břiše a z ničeho nic se objevili společně úplně někde jinde. Byli uprostřed pouště, která však měla krásně bílý písek. "Nacházíme se v poušti Mai-Dur. Je to jediná poušť na světě, která je kompletně bílá a je schopna pohlcovat písek, protože zde údajně spí Shukaku, ale prohledal jsem to tu Byakuganem a nenašel jsem ho. Ninja jako jsi ty, zde vydrží možná tak dvě hodiny a pak odpadne, protože přijdeš o veškerou chakru." Vysvětlil Ichiro a pak složil několik pečetí. V tu ránu se ze země pomalu vysunul obří sloup z bílého písku. "Posaď se nahoru na sloup." Řekl a ukázal na 10ti metrový sloup z bílého písku. Jakmile tak udělal, tak složil další pečeť a nad Montarem se zformovaly dvě bílé tyče, které nad ním levitovali. "Koncentraci chakry určitě umíš, co jsem si všiml, takže teď jak máš techniku s tím jakýmsi odhozením, tak nech nad sebou levitovat tyto dvě tyče." Najednou se tyče zformovaly do ostré špičky a padaly směrem na Montarovi ramena a bylo jen na něm, jestli je dokáže pomocí chakry udržet ve vzduchu.

V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 11:30

Hideyoshi Ryugo

Byl jsem myšlenkami tak trochu jinde, takže jsem si zprvu nevšiml přítomnosti Taie. F-fakt? Zahučel jsem na něj nahlas a překvapivě na něj koukal. Ještě víc mě překvapilo obejmutí. Neměl jsem na to slov. Vůbec jsem nic takového nečekal. Vyslechl jsem si jeho vzkaz a nervozně polkl. Takže otec o tom věděl, možná se dočkáme nějaké pomoci a vysvobodíme všechny. Snažil jsem se vypadat klidně, mé srdce však bušilo o sto šest. Jo, dobře. Odpověděl jsem mu potichu a trochu se na něj usmál. Členům, kterým důvěřuji. Montaro rozhodně ne a ten druhý? Toho jsem moc neznal. Mířil jsem k sobě domů a neustále nad tím vším přemýšlel. Nemohu vzít ani jednoho, nemohu to riskovat. Půjdu tam sám..o půlnoci u toho domu. Povzdychl jsem si a zamyšleně hleděl před sebe. Otec to tedy věděl a přesto, zabránil nějak tomu? Stalo se to a těd my to musíme napravit. To byl tvůj plán vložit do nás veškeré naděje? Jsem slabý..ale já to dokážu tati. Sevřel jsem pevně ruce v pěst. V tom však mé myšlenky byly ukončeny raněným ptákem, který spadl na náměstí. Koukal jsem na to ze svého místa. Co to?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 14:29

Izanagi Ryugo

Po chvilce mačkání Taki jsem si uvědomil že jí to třeba není moc příjemné a tak jsem jí pustil a odskočil jsem od ní. Zatvářil jsem se trošku provinile a malinko jsem zčervenal. Co si teď asi pomyslí blbče Sprdnul jsem v myšlenkách sám sebe a trošku jsem si zahalil odkrytou hruď tím zbytkem trička co mi zbyl. "Všichni na straně konohy jako je tvůj otec, budou uvězněni." Řekl jsem stručně a dál jsem to nerozebíral aby nezačala vyšilovat z toho, že budou muset mezi sebou bojovat v aréně. Snad je můj otec i matka v pořádku. Vůbec nevím co s nimi je. Pomyslel jsem si nervózně a pak mi došlo že Taki vlastně nic neví. Zrudnul jsem ještě o trošku víc protože jsem se k ní opět naklonil, abych jí mohl pošeptat do ucha. "Daisuke mi před tím vším řekl abych vzal svůj tým i ten druhý a dostal se do sídla klanu Inuzuka, kde najdeme odpovědi. Vůbec nevím co teď dělat takže je to asi naše jediná možnost." Sotva co jsem jí to špitl do ucha tak přiletěl zraněný pták kterého jsem hned díky znaku na zádech poznal. "Toho orla znám.. " Neváhal jsem a popadl jsem papírek který koukal z brašny abych se podíval co nese za zprávy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 18:59

Montaro Hyuuga

Sled událostí byl rychlý, a než jsem se nadál byl jsem na poušti Mai-Dur, jak jí nazval Ichiro. Šel vážně rychle na věc. Jak jsme se sem vůbec dostali ? Zase nějaké genjutsu ? Ale to by nás nemohl ohrožovat Shukaku. Pomyslel jsem si a pak už mi řekl co mám dělat. Uposlechl jsem ho a vyskočil jsem na sloup a ten kousek dolezl. Byl jsem připraven a poslouchal ho dál. Pak zformoval tyče a vysvětlil mi co po mě chce. Musí to být nějaký vytrvalostní tréning. Moc dlouho nevydržím. Tu techniku mohu použít několikrát, ale pak jsem v koncích. Řekl jsem a rozhlížel jsem se kolem to se, ale tyče zformovali do hrotů a vystřelili na mě. Sakra to je o hubu. Pomyslel jsem si. "Zankuuha!!" Nadechl jsem se poslal jsem tlakovou vlnu proti hrotům. Bylo to docela brzo a kvůli tomu, že jsem se zprvu lekl. Když se ustálili a mířili na mě dál tak tentokrát jsem si počkal až budou velmi blízko, abych zbytečně neplýtval chakru a pak. "Zankuuha!!" Vyslal jsem tlakovou vlnu když byli tak 2 metry ode mě, abych je poslal mnohem dál než předtím. Technika mě značně vyčerpávala, ale možná ještě pár bych jich udělal tak či tak byl jsem připraven seskočit nebo spíše spadnout z toho sloupu jen, abych se vyhnul těm tyčím v případě, že mi dojde chakra a budu vyčerpán.

Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   Mon May 04 2015, 19:32

Tai Kentiri

Na náměstí se objevila Taki. "Taki!" vykřikl Tai radostně, ovšem než stihl cokoliv udělat, už jí v náručí držel Izanagi, Tai se poušklíbl a pomalu došel k nim. "Tak to by asi stačilo, ne, frajere?" řekl Izanagimu provokativně. Když taky pustil, sám jí pořádně obejmul. "Si v pořádku?" Na otázku ohledně otce neodpověděl, jen hlavou odkýval to, co říkal Izanagi. Očividně se mu o tom moc nechtělo mluvit. Poté na náměstí sletěl zraněný orel Yoshira Inuzuky. Izanagi se okamžitě chopil lístku, zatímco Tai pohledem přejel zraněné křídlo orla. "To nevypadá hezky. Taki, pojď sem ke mně." houkl na ní a pomalu došel k orlovi, aby ho nevyděsil a dřepl si vedle něj. Opatrnými a plynulými pohyby kolem něj položil ruce tak, aby ho mohl pevně uchopit. "Šíp je úplně skrz, potřebuji, aby si ulomila hrot a pak už jen vytáhla zbytek. Já ho budu držet, aby ti třeba náhodou neublížil." zaúkoloval ji. "Neboj se, kamaráde, jenom ti pomůžeme a hned ti bude líp." snažil se mluvit na orla konejšivým hlasem, aby se nevyplašil a neublížil jim.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Teď zde vládnu já!   

Návrat nahoru Goto down

Teď zde vládnu já!
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: