Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Share | 
 

 Konoha už není Konohou

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 24
Bydliště : Kolín

PříspěvekPředmět: Konoha už není Konohou   Fri Apr 24 2015, 16:17

Celý den je v Konoze poměrně rušno, neboť se mladí genini rozprchávají z domovů směrem ke svým novým senseiům a buďto trénují nebo plní malé mise, které jim zadají samotní senseiové. Hokage Kokai byl vyslán na malou misi do Otogakure, kde společně s ostatními kage bojují proti Káčkově bandě. Mezitím Jiro Kentiri odvádí vězně jménem Malakai - bratra Káčka do Konohy, kde bude podroben výslechu. To je naprosto ideální čas pro setkání lidí, kteří mají něco proti Konoze - a samozřejmě tací lidé skutečně jsou.

Pod Konohou byly staré šachty, které už se několik let nepoužívají. Donedávna byly zavalené kameny a zatopené vodou, ale už několik měsíců jsou zase průchozí, jelikož je malá skupinka celé vyčistila, aby zde mohly připravovat svůj plán. Uprostřed Konohy vedla velká šachta, která byla nyní už rozsvícená pomocí několika pochodní a lampami. Přímo veprostřed šachty byl velký kulatý kámen, kolem kterého bylo několik menších kamenů. Na kameni ležela obrovská mapa Konohy s vyznačenými místy. Jedno místo bylo vyznačené v sídlu Kentiri klanu a u něj popisek Jiro Kentiri. Druhé místo bylo u Ryugo klanu, kde byl napsaný Daisuke Ryugo. Třetí místo leželo na sídlu Hyuuga klanu a vyznačená Aiko Hyuuga. Čtvrté místo pak bylo vedení Inuzuka klanu, kde byl napsaný Yoshiro Inuzuka. V neposlední řadě byl vyznačený i samotný Hokage - Kokai Uzumaki.

Najednou se celá místnost ještě více rozzářila a ke stolu začalo přicházet několik lidí. Do čela celého stolu se posadil Ichiro Hyuuga, který vede chudou větev Hyuuga klanu. Vedle něj se posadil samotný vůdce klanu Aburame - Toru. Poté se posadil i jeden zástupce klanu Kentiri a to samotná - Kami Kentiri, která je známá tím, že nenávidí Jirovu rodinu. Pak se posadilo dalších pár lidí a jako poslední přišel jeden člen ANBU. Sedl si jako poslední a dal si nohy na kamenný stůl. Následně si sundal masku a byl to samotný velitel ANBU jednotek - Taiki Uzumaki.

"Tak co, proč jsi nás svolal?" Zeptal se Ichiro a čekal na Taikiho odpověď. Taiki se jen pousmál a dal si nohy zase dolů. "Malakai byl chycen a vy víte, co to znamená." Ichiro zakroutil hlavou a následně kývl hlavou. "To znamená velké problémy. Takhle se Kokai může dozvědět o tom, že spolupracujeme s Káčkem." Řekl Ichiro a pak se dal do řeči Toru Aburame. "Není problém. Mohu ho ještě po cestě nechat zabít." V tom mu z tykve, kterou měl na zádech vyletělo několik velkých sršní, které se mu posadily na zádech. "Prostředky k tomu mám." Zasmál se a čekal na odpovědi. "Nebuď směšný, jde o Malakaie. To je bratr Káčka - myslíš si, že by nám pak Káčko odpustil a nechal by nás vést Konohu?" Zeptal se ironicky Ichiro, jelikož odpověď znal a jen kroutil hlavou.

Chvíli všichni mlčeli, když si Ichiro stoupl a podíval se na mapu. "Taiki, máme k dispozici většinu ANBU jednotek? Pokud ano, tak necháme vyslechnout Malakaie a ve chvíli, kdy nás prozradí, tak zaútočíme, jelikož budou všichni v šoku a bude to jednoduché." Zeptal se Ichiro a Taiki přikývl. "Všechny jednotky kromě speciální jsou s námi. Respektive žijí v domnění, že Hokage společně s ostatními vůdci klanů jsou spolčení s Káčkem." Řekl Taiki a podíval se na Kami Kentiri. Ta hned věděla o co jde. "Nebojte, všichni mají mou vodní pečeť. Nebudou dělat problémy. A sama se těším až se vypořádám s Jirem." Zasmála se a v tom se dal do řeči opět Ichiro. "Fajn, přesně po výslechu Malakaie obsadíme vesnici a povoláme sem Káčka." Řekl a ozvalo se sborové "ANO!"
Návrat nahoru Goto down
 
Konoha už není Konohou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bojiště před Konohou - západ
» Konoha nemocnice
» Konoha archiv

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: